Hráč Malý Jiří

Malý Jiří

User Pic
Jméno: Malý Jiří
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1556
Elo mezinárodní: 1530
ID: 4727
FIDE ID: 305286
Rok narození: 1938
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 1 Chess Most"A" 1530 1556 Císař Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1861 1851 0
2019/2020 9 CHESS Most "B" 1543 1575 Mrkvan František ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1414 1468 0
2019/2020 6 CHESS Most "B" 1553 1575 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1546 1586 0
2019/2020 5 CHESS Most "B" 1560 1578 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1683 1686 0
2019/2020 4 CHESS Most "B" 1560 1578 Wirth Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 0 1715 ½
2018/2019 10 CHESS Most "C" 1577 1608 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1293 1293 0
2018/2019 9 CHESS Most "C" 1573 1608 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1757 1738 0
2018/2019 8 CHESS Most "C" 1573 1608 Tain Ladislav Slovan Jirkov "A" 1543 1543 1
2018/2019 7 CHESS Most "C" 1594 1608 Godlová Kamila TJ Klášterec n. O. "B" 1385 1381 0
2018/2019 6 CHESS Most "C" 1594 1608 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1771 1781 0
2018/2019 5 CHESS Most "C" 1600 1616 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1626 1637 ½
2018/2019 4 CHESS Most "C" 1600 1616 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1727 1720 0
2018/2019 1 CHESS Most "C" 1603 1616 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "A" 1493 1490 ½
2017/2018 10 Chess Most"B" 1590 1600 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1767 1750 0
2017/2018 8 CHESS Most "C" 1586 1600 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "B" 1744 1736 ½
2017/2018 6 CHESS Most "C" 1583 1600 Hrubý Václav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1680 1704 ½
2017/2018 5 CHESS Most "C" 1590 1600 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1877 1885 0
2017/2018 4 CHESS Most "C" 1590 1600 Beran Petr Bystřanští jezdci 1514 1512 0
2017/2018 3 CHESS Most "C" 1590 1600 Šťastný Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1500 1486 ½
2017/2018 2 CHESS Most "C" 1590 1600 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1788 1692 0
2017/2018 1 CHESS Most "C" 1619 1628 Věženský Jan Slovan Jirkov "B" 1702 1693 0
2016/2017 9 CHESS MOST "C" 1663 1645 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1896 1916 ½
2016/2017 8 CHESS MOST "C" 1663 1645 Godla Milan TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 ½
2016/2017 7 CHESS MOST "C" 1663 1645 Novák Petr ŠK UNION Louny "B" 1754 1723 1
2016/2017 6 CHESS MOST "C" 1663 1645 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1584 1569 1
2016/2017 5 CHESS MOST "C" 1663 1645 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1222 1
2016/2017 3 CHESS MOST "C" 1663 1645 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1633 1570 0
2016/2017 2 CHESS MOST "C" 1663 1645 Partyka František ŠK DDM Postoloprty "B" 1345 1
2016/2017 1 CHESS MOST "C" 1663 1645 Šlezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1646 1625 1
2015/2016 11 CHESS Most "D" 1663 1645 Godla Milan SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 0
2015/2016 10 CHESS Most "D" 1663 1645 Volf Michal SK Magic Zatec "A" 1707 1651 0
2015/2016 9 CHESS Most "D" 1663 1645 Barukčič Jozo SK DDM Postoloprty 1320 1
2015/2016 8 CHESS Most "D" 1663 1645 Klakurka Stanislav SK UNION Louny "B" 1908 1929 ½
2015/2016 7 CHESS Most "D" 1663 1645 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1791 1747 1
2015/2016 6 CHESS Most "D" 1663 1645 Vyhnálek Jaroslav SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 1
2015/2016 5 CHESS Most "D" 1663 1645 Weber David Sokol Udlice "C" 1537 1461 0
2015/2016 4 CHESS Most "D" 1663 1645 Neubauer Jaroslav Bystransti jezdci "A" 1166 1
2015/2016 3 CHESS Most "D" 1663 1645 Novotný Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1286 1360 0
2015/2016 2 CHESS Most "D" 1663 1645 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1614 1646 ½
2015/2016 1 CHESS Most "D" 1663 1645 Střelec Eduard Sokol Udlice "D" 1624 1614 ½
2015/2016 7 CHESS Most E 1663 1645 Makariusová Ivana ŠK UNION Louny-Opočno 1495 0
2015/2016 5 CHESS Most E 1663 1645 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany B 1772 1781 ½
2015/2016 3 CHESS Most E 1663 1645 Hornof Petr Slovan Jirkov C 1000 1
2015/2016 2 CHESS Most E 1663 1645 Pecina Svatopluk ŠK UNION Louny C 1000 1
2015/2016 1 CHESS Most E 1663 1645 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov- Lom C 1286 1360 1
2014/2015 11 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1874 1887 0
2014/2015 10 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1818 1832 0
2014/2015 9 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1724 1709 1
2014/2015 8 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1796 1787 0
2014/2015 7 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Musil Antonín Sportis Svádov - Olšinky "B" 1666 1657 1
2014/2015 6 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1800 1808 0
2014/2015 5 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 ½
2014/2015 4 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Šenfeld Vladimír SVAH Všebořice 1000 1
2014/2015 3 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1634 1659 0
2014/2015 2 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1742 1725 0
2014/2015 1 Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1892 1910 0
2013/2014 8 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"C" 1930 1938 0
2013/2014 7 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Babička Michal SK Děčín"D" 1752 1829 0
2013/2014 6 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"B" 1846 1860 ½
2013/2014 5 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Valterová Veronika Sp.Ústí n.L."C" 1401 1382 1
2013/2014 4 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1703 1675 1
2013/2014 3 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 1
2013/2014 2 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 1
2013/2014 1 ŠK Teplice"E" 1662 1658 Balvín Rudolf TJ Svádov/Olšinky"C" 1673 0
2013/2014 11 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1757 1803 ½
2013/2014 10 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1881 1881 0
2013/2014 9 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 0
2013/2014 8 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Voslař Jan TJ SVAH Všebořice 2038 ½
2013/2014 7 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Tureček Václav SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 ½
2013/2014 5 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Málek Jiří ŠK Slávie Děčín 1876 1845 1
2013/2014 4 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1821 1
2013/2014 3 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 1723 ½
2013/2014 2 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 0
2013/2014 1 Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 Černý Vladimír SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1702 1724 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1708 1873 0
2012/2013 10 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1815 1799 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Hanzlík David CHESS MOST "E" 1748 1735 0
2012/2013 7 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 0
2012/2013 5 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1751 1787 1
2012/2013 4 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Šebl Jan CHESS MOST "F" 1789 0
2012/2013 3 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1747 1721 ½
2012/2013 2 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1944 1885 0
2012/2013 1 ŠK Teplice "C" 1688 1703 Krpec Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1503 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice"B" 1688 1703 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1809 1711 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1691 ½
2011/2012 10 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 ½
2011/2012 8 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Kostišče Ján TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 0
2011/2012 7 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Ondřich Jan TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 ½
2011/2012 6 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Jersák Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1763 0
2011/2012 5 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Slavík Jan SK Děčín "B" 1726 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Černý Svatopluk ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1681 1681 ½
2011/2012 2 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Patrák Lukáš TJ Lovochemie Lovosice 1677 1
2011/2012 1 ŠK Teplice "C" 1709 1725 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1688 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Vojtěchovský Vojtěch TJ Slavia SČE Děčín 1684 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1720 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 ½
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1721 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1948 0
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1753 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1943 0
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Ondřich Jan Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 0
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Koritko Jan Bystřanští jezdci "A" 1525 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1811 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "C" 1748 Vnouček Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1731 ½
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice"B" 1748 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1390 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice"B" 1748 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 0
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice"B" 1748 Šebl Jan DDM Most"B" 1729 1
2009/2010 7 ŠK Teplice "E" 1812 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 ½
2009/2010 6 ŠK Teplice "E" 1812 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1782 ½
2009/2010 5 ŠK Teplice "E" 1812 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1938 0
2009/2010 4 ŠK Teplice "E" 1812 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "B" 1840 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice "E" 1812 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1932 0
2009/2010 2 ŠK Teplice "E" 1812 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 0
2009/2010 1 ŠK Teplice "E" 1812 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1909 0
2009/2010 11 ŠK Teplice"C" 1812 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1809 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice"C" 1812 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice"C" 1812 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 0
2009/2010 7 ŠK Teplice"C" 1812 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1810 1
2009/2010 6 ŠK Teplice"C" 1812 Čížek Martin TJ Sj.Litoměřice"A" 1974 0
2009/2010 5 ŠK Teplice"C" 1812 Kastl Daniel ŠK Most"A" 1546 1
2009/2010 3 ŠK Teplice"C" 1812 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1992 1
2008/2009 9 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Filip Stanislav Lovochemie Lovosice 1780 1
2008/2009 7 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Novák Petr ŠK Union Louny "C" 1383 0
2008/2009 6 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Köchert Bedřich ŠK Teplice "D" 1759 ½
2008/2009 5 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1681 1
2008/2009 4 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1969 0
2008/2009 3 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Budil Zdeněk TJ Sokol Litvínov - Lom 1930 0
2008/2009 2 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Orsák Karel ŠK Teplice "E" 1778 1
2008/2009 1 KC Kaskáda Bílina "A" 1619 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1585 ½
2007/2008 9 KC Kaskáda Bílina 1617 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1727 0
2007/2008 7 KC Kaskáda Bílina 1617 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1609 ½
2007/2008 6 KC Kaskáda Bílina 1617 Vnouček Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1730 0
2007/2008 5 KC Kaskáda Bílina 1617 Novák Petr TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1639 0
2007/2008 4 KC Kaskáda Bílina 1617 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 1
2007/2008 3 KC Kaskáda Bílina 1617 Krupka Tomáš TJ Bonex Teplice "C" 1643 ½
2007/2008 2 KC Kaskáda Bílina 1617 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1729 ½
2007/2008 1 KC Kaskáda Bílina 1617 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1654 ½
2006/2007 11 Lokomotiva Most "B" 1616 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1752 0
2006/2007 10 Lokomotiva Most "B" 1616 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "B" 1761 0
2006/2007 9 Lokomotiva Most "B" 1616 Kindl František TJ Sokol Údlice 1857 0
2006/2007 8 Lokomotiva Most "B" 1616 Hoke Petr TJ Lovochemie Lovosice 1785 0
2006/2007 7 Lokomotiva Most "B" 1616 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 1907 0
2006/2007 5 Lokomotiva Most "B" 1616 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2008 0
2006/2007 4 Lokomotiva Most "B" 1616 Reitinger Jan Marty Baník Most 1793 0
2006/2007 3 Lokomotiva Most "B" 1616 Kubík Emil TJ Slovan Jirkov 1716 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Most "B" 1616 Dvořák Jaroslav ŠK Chemopetrol Litvínov 1931 0
2006/2007 1 Lokomotiva Most "B" 1616 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most "A" 2004 1
2006/2007 9 KC Kaskáda Bílina 1616 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1511 0
2006/2007 7 KC Kaskáda Bílina 1616 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1535 1
2006/2007 5 KC Kaskáda Bílina 1616 Vnouček Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1707 0
2006/2007 4 KC Kaskáda Bílina 1616 Krist Jan ŠK Most "D" 1447 1
2006/2007 3 KC Kaskáda Bílina 1616 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 1
2006/2007 2 KC Kaskáda Bílina 1616 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1845 0
2006/2007 1 KC Kaskáda Bílina 1616 Vejvoda Antonín ŠK Štětí "A" 1720 ½
2005/2006 9 Loko Most E"" 1643 Wirth Pavel Glaverbel TP A"" 1720 0
2005/2006 8 Loko Most E"" 1643 Kučera Bohuslav Bonex TP C"" 1765 1
2005/2006 7 Loko Most E"" 1643 Cerman Eduard Bystř. jezdci B"" 1776 ½
2005/2006 6 Loko Most E"" 1643 Drahý Jan Spartak UL E"" 1623 1
2005/2006 5 Loko Most E"" 1643 Vejvoda Antonín KŠ Štětí A"" 1734 ½
2005/2006 4 Loko Most E"" 1643 Hašlar Svatopluk Lovoch. Lovosice 1740 1
2005/2006 3 Loko Most E"" 1643 Cibrik Martin Loko Most F"" 3 ½
2005/2006 2 Loko Most E"" 1643 Kamenský Antonín Bystř. jezdci A"" 1418 1
2005/2006 1 Loko Most E"" 1643 Wilhelm Oldřich Slavoj LT C"" 1674 0
2004/2005 11 Loko Most "B" 1614 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1682 ½
2004/2005 10 Loko Most "B" 1614 Kovář Ladislav Sj.Litoměřice "A" 1953 0
2004/2005 9 Loko Most "B" 1614 Lachman Jaroslav Bystřanští jezd "A" 1
2004/2005 8 Loko Most "B" 1614 Maščák Milan Glaverbel Teplice 1601 0
2004/2005 7 Loko Most "B" 1614 Kindl František Sokol Údlice "A" 1968 0
2004/2005 6 Loko Most "B" 1614 Polenský Vladislav SK Demas Děčín "B" 1934 1
2004/2005 5 Loko Most "B" 1614 Pastva Tomáš Bonex Teplice "B" 1915 0
2004/2005 4 Loko Most "B" 1614 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1906 1
2004/2005 3 Loko Most "B" 1614 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. "B" 2052 0
2004/2005 2 Loko Most "B" 1614 Volek Radomír Union Louny "A" 1962 0
2004/2005 1 Loko Most "B" 1614 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1970 0
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Körschner Miroslav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" ½
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Neuderth Martin TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1443 0
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Nechyba Ilja ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1941 0
2004/2005 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Červinka Jan ŠK MAGIC ŽATECA" 1803 1
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 ½
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1736 0
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Klakurka Stanislav ŠK UNION LOUNYB" 1991 0
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Svoboda Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2054 0
2004/2005 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1705 1
2003/2004 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Součková Marie TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1485 ½
2003/2004 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Vojta Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 ½
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Váňa Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1489 1
2003/2004 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 1
2003/2004 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Libosvár Jan TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1298 1
2003/2004 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Paukert Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 0
2003/2004 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATEC A 1693 1
2003/2004 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Zámečník Ondřej ŠK MAGIC ŽATEC B 1
2003/2004 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 Fedor František ŠK UNION LOUNY B 1685 1
2003/2004 7 Loko Most F" 1537 Hudec Jaroslav Glav. Teplice B" 1