Hráč Čermák Miroslav

Čermák Miroslav

User Pic
Jméno: Čermák Miroslav
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1859
Elo mezinárodní: 1868
ID: 7209
FIDE ID: 344419
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Panda Rychnov n. K. 1868 1859 Veselý Martin TJ Ostrava 2086 2072 0
2018/2019 3 Panda Rychnov n.K. B 1861 1859 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1942 1932 1
2018/2019 2 Panda Rychnov n.K. B 1861 1859 Velecký Viktor TJ Hronov 2048 2085 0
2018/2019 1 Panda Rychnov n.K. B 1857 1859 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2023 2028 ½
2017/2018 9 ŠK Dobruška 1870 1875 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1756 1771 0
2017/2018 6 ŠK Dobruška 1878 1875 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1963 1977 0
2017/2018 5 ŠK Dobruška 1857 1875 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1920 1938 1
2017/2018 4 ŠK Dobruška 1857 1875 Lesk Martin ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 0
2017/2018 2 ŠK Dobruška 1857 1875 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1895 1826 1
2017/2018 1 ŠK Dobruška 1866 1866 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1590 1575 1
2016/2017 11 ŠK Dobruška 1841 1842 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 ½
2016/2017 10 ŠK Dobruška 1841 1842 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 ½
2016/2017 9 ŠK Dobruška 1841 1842 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 1
2016/2017 8 ŠK Dobruška 1841 1842 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 0
2016/2017 7 ŠK Dobruška 1841 1842 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 1
2016/2017 6 ŠK Dobruška 1841 1842 Procházka Jan TJ Hronov B 1875 1859 ½
2016/2017 5 ŠK Dobruška 1841 1842 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 ½
2016/2017 3 ŠK Dobruška 1841 1842 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 1
2016/2017 2 ŠK Dobruška 1841 1842 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 1
2016/2017 1 ŠK Dobruška 1841 1842 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 1
2015/2016 11 ŠK Dobruška 1841 1842 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 0
2015/2016 10 ŠK Dobruška 1841 1842 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 1
2015/2016 9 ŠK Dobruška 1841 1842 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0
2015/2016 8 ŠK Dobruška 1841 1842 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 0
2015/2016 7 ŠK Dobruška 1841 1842 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2015/2016 6 ŠK Dobruška 1841 1842 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 1
2015/2016 5 ŠK Dobruška 1841 1842 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 1
2015/2016 4 ŠK Dobruška 1841 1842 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 1
2015/2016 3 ŠK Dobruška 1841 1842 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 0
2015/2016 2 ŠK Dobruška 1841 1842 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 0
2015/2016 1 ŠK Dobruška 1841 1842 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 1
2014/2015 11 ŠK Dobruška 1864 1858 Novák Luděk ŠK Lípa C 1896 1893 0
2014/2015 5 ŠK Dobruška 1864 1858 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 1
2014/2015 4 ŠK Dobruška 1864 1858 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 0
2014/2015 2 ŠK Dobruška 1864 1858 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 0
2014/2015 1 ŠK Dobruška 1864 1858 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1
2013/2014 11 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové A 1924 1925 0
2013/2014 10 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Žitný Dominik ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 ½
2013/2014 9 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 ½
2013/2014 8 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1757 1720 1
2013/2014 6 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Škoda Pavel TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 1
2013/2014 4 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1851 1853 ½
2013/2014 3 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 1
2013/2014 1 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1990 1983 0
2012/2013 11 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1918 1906 1
2012/2013 10 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 ½
2012/2013 9 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Macháček Luděk Slovan Broumov 1993 1977 0
2012/2013 7 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 0
2012/2013 6 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1958 1948 0
2012/2013 5 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2102 2084 ½
2012/2013 4 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Baťka Jan DDM Třebechovice p.O. 1909 1873 0
2012/2013 3 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1940 0
2012/2013 2 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 1979 1961 0
2012/2013 1 TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1835 1934 1
2012/2013 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 ½
2012/2013 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 1
2012/2013 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1800 0
2012/2013 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 0
2012/2013 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1816 1866 0
2012/2013 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 0
2012/2013 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1688 ½
2012/2013 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1721 1712 1
2012/2013 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1759 1732 ½
2012/2013 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 1
2012/2013 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1814 1764 1
2011/2012 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1811 1765 0
2011/2012 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Šretr Josef ŠK Lípa D 1790 1
2011/2012 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 1
2011/2012 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 ½
2011/2012 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 0
2011/2012 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 1
2011/2012 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1813 1904 ½
2011/2012 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Cerha Michal Lokomotiva Trutnov 2121 2088 1
2011/2012 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 Kohout Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1976 1951 0
2011/2012 11 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 0
2011/2012 10 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 1
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 1
2011/2012 7 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 ½
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 1
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1950 1
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 1
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 1
2011/2012 1 TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 Krása Marek DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 1
2010/2011 11 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Kuru Martin TJ Hronov 1869 ½
2010/2011 10 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1849 ½
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 0
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Kruczynski Marek Slovan Broumov ½
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice A 2031 0
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1828 1
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 2006 1
2010/2011 4 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2056 1
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové C 1871 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 0
2010/2011 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2061 0
2010/2011 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 0
2010/2011 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1977 1
2010/2011 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1820 1
2010/2011 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2010/2011 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1809 0
2010/2011 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 1
2010/2011 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí 1808 1
2010/2011 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2010 1
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RnK B 1780 1
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2007 ½
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1666 1
2009/2010 7 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1847 0
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice A 2056 ½
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 1
2009/2010 4 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Gogela Jan TJ Hronov 1863 0
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové C 1898 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1883 ½
2009/2010 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 ½
2009/2010 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2033 ½
2009/2010 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 ½
2009/2010 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Portych Václav ŠK Polymar Lípa C 1857 1
2009/2010 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 0
2009/2010 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1864 0
2009/2010 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Lipien Wieslaw TJ Baník Žacléř 0
2009/2010 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 0
2009/2010 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1902 0
2009/2010 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1968 ½
2008/2009 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 ½
2008/2009 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1
2008/2009 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Splítek Luboš Šachový klub Lípa D 1789 ½
2008/2009 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1992 1
2008/2009 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1
2008/2009 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Míl Jan SK HSM Trutnov 1806 ½
2008/2009 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Jurkowski Marcin TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 1
2008/2009 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1770 1
2008/2009 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 ½
2007/2008 10 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1772 ½
2007/2008 9 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1721 ½
2007/2008 8 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Tichý Petr ŠK AD Jičín B 1920 0
2007/2008 7 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 0
2007/2008 6 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Bensch Jan Baník Žacléř 1619 1
2007/2008 5 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1975 0
2007/2008 4 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1765 0
2007/2008 3 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1638 1
2007/2008 2 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Kalenský Jakub TJ Tatran Hostinné 1473 1
2007/2008 1 ORTEX RETA Hradec Králové 1739 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2093 0
2006/2007 11 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 1
2006/2007 10 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 0
2006/2007 9 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1724 0
2006/2007 7 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1
2006/2007 6 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1870 ½
2006/2007 5 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 0
2006/2007 4 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 ½
2006/2007 3 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod B 2018 0
2006/2007 2 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1576 ½
2006/2007 1 ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1624 0
2005/2006 11 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 1
2005/2006 10 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Kubec Oldřich TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1727 1
2005/2006 9 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 0
2005/2006 8 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1558 1
2005/2006 7 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 5 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Oreb. 1675 1
2005/2006 4 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 0
2005/2006 3 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1877 0
2005/2006 2 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 ½
2005/2006 1 ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1925 1