Hráč Málek Tomáš

Málek Tomáš

User Pic
Jméno: Málek Tomáš
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1802
Elo mezinárodní: 1733
ID: 10643
FIDE ID: 369322
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1733 1802 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1900 1901 0
2017/2018 9 B TJ Sokol Lužany 1731 1785 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín D 1578 1583 1
2017/2018 8 Č TJ Sokol Lužany 1701 1785 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 0 1638 1
2017/2018 7 Č TJ Sokol Lužany 1701 1785 Toman Radek LOKO Trutnov A 1589 1652 1
2017/2018 6 B TJ Sokol Lužany 1711 1785 Živora Jiří TJ SKP Valdice B 1658 1654 ½
2017/2018 5 Č TJ Sokol Lužany 1711 1785 Groh Ladislav Chotečská záloha C 1609 1655 1
2017/2018 4 B TJ Sokol Lužany 1731 1785 Láska Tomáš ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 0
2017/2018 3 Č TJ Sokol Lužany 1731 1785 Pipek Petr ŠK Sobotka B 1559 1618 1
2017/2018 2 B TJ Sokol Lužany 1731 1785 Dadok Daniel LOKO Trutnov B 1693 1688 1
2017/2018 1 Č TJ Sokol Lužany 1699 1786 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1655 1685 ½
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1739 1785 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1891 1852 0
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1785 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 2080 2064 ½
2017/2018 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1701 1785 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1912 1902 1
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1701 1785 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1691 1727 ½
2017/2018 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1711 1785 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009 1656 1658 0
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1711 1785 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1592 1582 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1785 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1785 Novotný Jan TJ Nová Paka 1598 1626 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1785 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1970 1981 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1699 1786 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1735 1721 1
2016/2017 11 B ŠO TJ Lužany 1741 1826 Láska Tomáš ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 1
2016/2017 10 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Blažek Martin TJ Skl.Vrchlabí C 1794 1738 ½
2016/2017 9 B ŠO TJ Lužany 1741 1826 Kříž Milan ŠK AD Jičín G 1662 1721 1
2016/2017 8 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Šveda František TJ SKP Valdice B 1534 1679 1
2016/2017 7 B ŠO TJ Lužany 1741 1826 Neubauer Vilém LOKO Trutnov B 1827 1806 1
2016/2017 6 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Stoklasa Jan TJ Hostinné A 2143 2159 ½
2016/2017 5 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Lipták Pavel ŠK Jilemnice 2119 0
2016/2017 4 B ŠO TJ Lužany 1741 1826 Ulman Tomáš TJ Hostinné B 1477 ½
2016/2017 3 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2052 1944 ½
2016/2017 2 B ŠO TJ Lužany 1741 1826 Pipek Petr ŠK Sobotka B 1307 1287 ½
2016/2017 1 Č ŠO TJ Lužany 1741 1826 Mareš Štěpán LOKO Trutnov C 1555 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Hořice A 1741 1826 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1768 1793 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 0
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1924 0
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1870 1853 0
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1999 1957 0
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Krňávek Michal ŠK AD Jičín E 1868 1917 ½
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Kaisler Martin ŠK Lípa D 2028 2016 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1951 1971 0
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 1
2015/2016 11 B ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 1
2015/2016 10 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1727 1784 ½
2015/2016 9 B ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1
2015/2016 8 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1739 1759 ½
2015/2016 7 B ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 0
2015/2016 6 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Kohout Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1975 1936 0
2015/2016 5 B ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1827 1806 0
2015/2016 4 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1629 0
2015/2016 3 B ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Šindelář Luděk Šachklub Jilemnice 1688 ½
2015/2016 1 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2052 1944 0
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1774 1773 ½
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Tichý Petr ŠK AD Jičín E 1903 1946 0
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1912 1936 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 ½
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1821 ½
2014/2015 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1776 1822 0
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1812 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1636 1672 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1913 1924 ½
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1752 1799 ½
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1744 1744 ½
2014/2015 7 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Najman Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 1
2014/2015 6 B ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 ½
2014/2015 5 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Matouš Bedřich TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 1
2014/2015 4 B ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1625 1
2014/2015 3 Č ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1613 1
2014/2015 2 B ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Kříž Milan Šachklub AD Jičín F 1672 1735 1
2014/2015 1 B ŠO TJ Sokol Lužany 1793 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín G 1634 1
2013/2014 9 Č TJ Sokol Lužany 1807 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1679 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Lužany 1807 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1803 0
2013/2014 7 B TJ Sokol Lužany 1807 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Lužany 1807 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1684 1723 ½
2013/2014 5 B TJ Sokol Lužany 1807 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Lužany 1807 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka B 1000 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Lužany 1807 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 0
2013/2014 2 Č TJ Sokol Lužany 1807 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín E 1784 ½
2013/2014 1 B TJ Sokol Lužany 1807 Groh Ladislav TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 ½
2012/2013 9 Č TJ Sokol Lužany 1817 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 0
2012/2013 8 B TJ Sokol Lužany 1817 Suchánek Michal TJ Nová Paka B 1431 1
2012/2013 7 Č TJ Sokol Lužany 1817 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1760 0
2012/2013 6 B TJ Sokol Lužany 1817 Georgiev Jiří TJ Sp.Sklípek Vrchlabí C 1000 0
2012/2013 5 Č TJ Sokol Lužany 1817 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka B 1701 1723 ½
2012/2013 4 B TJ Sokol Lužany 1817 Pištěk Marcel SKP Valdice 1789 ½
2012/2013 3 Č TJ Sokol Lužany 1817 Geissel Josef TJ Nová Paka A 1806 1831 1
2012/2013 2 B TJ Sokol Lužany 1817 Vancl Ladislav ŠACHklub Jilemnice 1793 ½
2012/2013 1 B TJ Sokol Lužany 1817 Červinka Vladimír Spartak Rokytnice n/Jiz.B 1848 1823 ½
2011/2012 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1813 1904 1
2011/2012 10 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1678 0
2011/2012 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Zikmund Daniel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1975 1965 1
2011/2012 8 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Buchar Petr TJ Dvůr Králové nad Labem B 2034 2034 0
2011/2012 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1983 1996 ½
2011/2012 6 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 0
2011/2012 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Šretr Josef ŠK Lípa D 1790 1
2011/2012 4 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1
2011/2012 3 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1873 ½
2011/2012 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1599 ½
2011/2012 1 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 0
2011/2012 9 Č TJ Sokol Lužany 1836 Zákoucký Otto ŠK PS Tuhaň 1612 1
2011/2012 8 B TJ Sokol Lužany 1836 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1770 0
2011/2012 7 Č TJ Sokol Lužany 1836 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 0
2011/2012 6 B TJ Sokol Lužany 1836 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1662 1
2011/2012 5 Č TJ Sokol Lužany 1836 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1918 1930 1
2011/2012 4 B TJ Sokol Lužany 1836 Vancl Ladislav ŠACHklub Jilemnice 1766 0
2011/2012 3 B TJ Sokol Lužany 1836 Kohout Jan Šach klub AD Jičín D 1976 1951 0
2011/2012 2 Č TJ Sokol Lužany 1836 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1396 1
2011/2012 1 B TJ Sokol Lužany 1836 Killar Marek Lokomotiva Trutnov D 2093 2081 1
2010/2011 11 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Rojíková Lenka ŠK Lípa C 1729 ½
2010/2011 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 0
2010/2011 9 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1674 0
2010/2011 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 1
2010/2011 7 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1727 1
2010/2011 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Tichý Petr ŠK AD Jičín C 1977 ½
2010/2011 4 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1812 1
2010/2011 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Sůva Josef TJ Loko Trutnov 1800 1
2010/2011 2 B TJ Lázně Bělohrad 1836 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 1
2010/2011 1 Č TJ Lázně Bělohrad 1836 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1572 1
2010/2011 9 Č TJ Sokol Lužany 1836 Pištěk Marcel Sport.klub policie Valdice 1732 0
2010/2011 8 B TJ Sokol Lužany 1836 Kohout Jan Šach klub AD Jičín D 1965 ½
2010/2011 6 Č TJ Sokol Lužany 1836 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1661 1
2010/2011 5 B TJ Sokol Lužany 1836 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 1934 0
2010/2011 4 Č TJ Sokol Lužany 1836 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1751 ½
2010/2011 3 B TJ Sokol Lužany 1836 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1000 1
2010/2011 2 Č TJ Sokol Lužany 1836 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí C 1808 1
2010/2011 1 B TJ Sokol Lužany 1836 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1809 0
2009/2010 9 Č TJ Sokol Lužany 1820 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1572 1
2009/2010 8 B TJ Sokol Lužany 1820 Sucharda Jiří TJ Nová Paka A 1850 ½
2009/2010 7 Č TJ Sokol Lužany 1820 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 1575 ½
2009/2010 6 B TJ Sokol Lužany 1820 Najman Jan ŠK Sobotka 2009 1950 ½
2009/2010 5 Č TJ Sokol Lužany 1820 Mráz Pavel SKP Valdice 1743 ½
2009/2010 4 B TJ Sokol Lužany 1820 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1982 0
2009/2010 3 Č TJ Sokol Lužany 1820 Macek Jaroslav TJ Nová Paka B ½
2009/2010 2 B TJ Sokol Lužany 1820 Volman Václav TJ Lomnice B 1693 1
2009/2010 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Trojan Ondřej ŠK Jilemnice 1720 1
2009/2010 10 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa C 1817 1
2009/2010 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1961 0
2009/2010 8 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1643 1
2009/2010 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1774 1
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1774 1
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2009/2010 4 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1884 ½
2009/2010 3 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Malinský Martin TJ Loko Trutnov 1613 0
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1618 1
2009/2010 1 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 1
2008/2009 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1764 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 10 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1800 1
2008/2009 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1764 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1593 ½
2008/2009 8 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1788 ½
2008/2009 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1764 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 1
2008/2009 6 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Volf Michal Šachový klub Lípa D 1776 1
2008/2009 5 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1933 0
2008/2009 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1764 Sládek Jaroslav TJ Nová Paka 1638 1
2008/2009 3 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov ½
2008/2009 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1764 Kmiecik Emilia TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 1 B TJ Lázně Bělohrad 1764 Koza Misha Šachový klub Lípa C 1940 ½
2008/2009 9 B TJ Sokol Lužany 1764 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1476 1
2008/2009 8 Č TJ Sokol Lužany 1764 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1901 1
2008/2009 7 B TJ Sokol Lužany 1764 Machek Josef TJ Nová Paka B 1412 1
2008/2009 6 Č TJ Sokol Lužany 1764 Mikule Zdeněk TJ Lomnice B 1666 1
2008/2009 5 B TJ Sokol Lužany 1764 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1897 ½
2008/2009 3 Č TJ Sokol Lužany 1764 Pištěk Marcel SKP Valdice 1710 0
2008/2009 2 B TJ Sokol Lužany 1764 Rigo Vít Spartak Vrchlabí B 1524 ½
2008/2009 1 Č TJ Sokol Lužany 1764 Klossovski Jan SK HSM Trutnov B 1460 1
2007/2008 11 Č TJ Sokol Lužany 1782 Sládek Jaroslav Šachklub AD Jičín C 1666 0
2007/2008 10 B TJ Sokol Lužany 1782 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov B 1638 0
2007/2008 9 Č TJ Sokol Lužany 1782 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice A 1764 1
2007/2008 8 B TJ Sokol Lužany 1782 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1508 1
2007/2008 7 Č TJ Sokol Lužany 1782 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop B 1678 0
2007/2008 6 B TJ Sokol Lužany 1782 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka B 1
2007/2008 5 B TJ Sokol Lužany 1782 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 0
2007/2008 4 Č TJ Sokol Lužany 1782 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1
2007/2008 3 B TJ Sokol Lužany 1782 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1666 ½
2007/2008 2 Č TJ Sokol Lužany 1782 Mráz Pavel Sportovní klub policie Valdice 1802 1
2007/2008 1 B TJ Sokol Lužany 1782 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné B 1579 1
2007/2008 11 B ŠK AD Jičín B 1782 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1650 ½
2007/2008 10 Č ŠK AD Jičín B 1782 Kopřiva Pavel ŠK HSM Trutnov ½
2007/2008 9 B ŠK AD Jičín B 1782 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1575 1
2007/2008 8 Č ŠK AD Jičín B 1782 Schwarzbach Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1513 1
2007/2008 7 B ŠK AD Jičín B 1782 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové n. Labem B 1
2007/2008 6 Č ŠK AD Jičín B 1782 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1549 1
2007/2008 5 B ŠK AD Jičín B 1782 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov 1273 1
2007/2008 4 Č ŠK AD Jičín B 1782 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1792 1
2007/2008 3 Č ŠK AD Jičín B 1782 Dvořák Radovan ŠK Lípa B 1602 1
2007/2008 2 B ŠK AD Jičín B 1782 Mucha Tomasz Baník Žacléř 1
2007/2008 1 Č ŠK AD Jičín B 1782 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1777 ½
2006/2007 11 B ŠK AD Jičín B 1771 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1614 1
2006/2007 10 Č ŠK AD Jičín B 1771 Dolenský Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2025 0
2006/2007 9 Č ŠK AD Jičín B 1771 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1679 1
2006/2007 8 B ŠK AD Jičín B 1771 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1593 ½
2006/2007 7 Č ŠK AD Jičín B 1771 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové E 1851 0
2006/2007 6 B ŠK AD Jičín B 1771 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1721 0
2006/2007 5 Č ŠK AD Jičín B 1771 Vaněk Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1591 ½
2006/2007 3 Č ŠK AD Jičín B 1771 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B ½
2006/2007 2 B ŠK AD Jičín B 1771 Langr Beno SK policie Valdice 1594 ½
2006/2007 1 Č ŠK AD Jičín B 1771 Syrůček Petr Baník Žacléř 1760 ½
2006/2007 11 B TJ Sokol Lužany 1771 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 0
2006/2007 10 Č TJ Sokol Lužany 1771 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1
2006/2007 9 B TJ Sokol Lužany 1771 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1443 1
2006/2007 8 Č TJ Sokol Lužany 1771 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov A 1998 1
2006/2007 7 B TJ Sokol Lužany 1771 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 1
2006/2007 6 Č TJ Sokol Lužany 1771 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 1
2006/2007 5 B TJ Sokol Lužany 1771 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné B 1553 1
2006/2007 4 Č TJ Sokol Lužany 1771 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín C 1446 1
2006/2007 3 Č TJ Sokol Lužany 1771 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1481 1
2006/2007 2 B TJ Sokol Lužany 1771 Bárta Martin TJ Lomnice nad Pop. B 1455 1
2006/2007 1 Č TJ Sokol Lužany 1771 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice A 1773 1
2005/2006 11 B ŠK AD Jičín B 1787 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1
2005/2006 9 B ŠK AD Jičín B 1787 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 0
2005/2006 6 Č ŠK AD Jičín B 1787 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2000 0
2005/2006 4 Č ŠK AD Jičín B 1787 Mráz Pavel SK policie Valdice 1713 ½
2005/2006 2 B ŠK AD Jičín B 1787 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 1
2005/2006 1 Č ŠK AD Jičín B 1787 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2032 0
2005/2006 9 B TJ Sokol Lužany 1787 Vancl Ladislav TJ Jilemnice A 1720 ½
2005/2006 8 Č TJ Sokol Lužany 1787 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1596 ½
2005/2006 7 B TJ Sokol Lužany 1787 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1616 1
2005/2006 6 Č TJ Sokol Lužany 1787 Malinský Martin Loko Trutnov B 1
2005/2006 5 B TJ Sokol Lužany 1787 Nechanický Zdeněk TJ Jilemnice B 1487 1
2005/2006 4 Č TJ Sokol Lužany 1787 Fól Jaromír TJ L.Bělohrad B ½
2005/2006 3 Č TJ Sokol Lužany 1787 Babušík Pavel ŠK AD Jičín C 0
2005/2006 2 B TJ Sokol Lužany 1787 Hrubeš Martin TJ Tatran Hostinné 1852 0
2005/2006 1 Č TJ Sokol Lužany 1787 Láska Tomáš TJ Lomnice n/P B 1743 0
2004/2005 9 Č TJ SO Lužany 1779 Volman Václav TJ Lomnice n/P B 1725 1
2004/2005 8 B TJ SO Lužany 1779 SKP Valdice B 1
2004/2005 7 Č TJ SO Lužany 1779 Urválek Tomáš Spartak Vrchlabí B 1521 1
2004/2005 6 B TJ SO Lužany 1779 Janák Jaroslav Tatran Hostinné B 1791 ½
2004/2005 5 Č TJ SO Lužany 1779 Čeřovský Matěj TJ L.Bělohrad B 1
2004/2005 4 B TJ SO Lužany 1779 Kučera Daniel TJ Jilemnice 1798 1
2004/2005 3 Č TJ SO Lužany 1779 Mráz Pavel SKP Valdice A 1671 ½
2004/2005 2 B TJ SO Lužany 1779 Bydelský Tomáš ŠK HSM Trutnov B 1527 1
2004/2005 11 Č ŠK AD Jičín B 1779 Tichý Václav J.RMSK Nový Bydžov 1586 1
2004/2005 10 B ŠK AD Jičín B 1779 Špinka Petr TJ Lomnice n.P. 1870 ½
2004/2005 9 Č ŠK AD Jičín B 1779 Sůva Josef Baník Žacléř 1825 ½
2004/2005 8 B ŠK AD Jičín B 1779 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1715 1
2004/2005 6 B ŠK AD Jičín B 1779 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1802 0
2004/2005 5 Č ŠK AD Jičín B 1779 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1827 0
2004/2005 4 B ŠK AD Jičín B 1779 Mašek Josef TJ Tatran Hostinné 1607 1
2004/2005 3 B ŠK AD Jičín B 1779 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1649 ½
2004/2005 2 Č ŠK AD Jičín B 1779 Slezák Milan TJ Dvůr Král.n.L.B 1
2004/2005 1 B ŠK AD Jičín B 1779 Erbrt Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1
2003/2004 11 Č ŠK AD Jičín B 1790 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 ½
2003/2004 10 B ŠK AD Jičín B 1790 Paroulek Pavel Jiskra Hořice B 1609 1
2003/2004 9 Č ŠK AD Jičín B 1790 Matoulek Jiří Sokol Nová Paka "B" 1737 ½
2003/2004 8 B ŠK AD Jičín B 1790 Volman Václav TJ Lomnice n.P. "B" 1771 1
2003/2004 7 Č ŠK AD Jičín B 1790 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1581 ½
2003/2004 6 B ŠK AD Jičín B 1790 Pohorský Pavel ŠK Lípa C 1984 ½
2003/2004 5 Č ŠK AD Jičín B 1790 Rybář Josef Sokol Hradec Králové "B" 1786 ½
2003/2004 4 B ŠK AD Jičín B 1790 Lelek Petr Lázně Bělohrad 1737 0
2003/2004 3 B ŠK AD Jičín B 1790 Urválek Tomáš Tatran Hostinné 1525 1
2003/2004 2 Č ŠK AD Jičín B 1790 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové "B" 1717 ½
2003/2004 1 B ŠK AD Jičín B 1790 Samek Jiří ŠK Lípa D 1648 0