Hráč Žižka Jan

Žižka Jan

User Pic
Jméno: Žižka Jan
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1818
Elo mezinárodní: 1864
ID: 11504
FIDE ID: 339164
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1844 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1532 1429 0
2018/2019 8 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1844 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1934 1914 0
2018/2019 6 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1844 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1615 1590 ½
2018/2019 2 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1844 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1251 1
2017/2018 8 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1724 1757 1
2017/2018 6 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 1
2017/2018 4 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 ½
2017/2018 3 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec B 1736 1732 ½
2017/2018 2 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2015/2016 10 TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 0
2015/2016 8 TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1770 1798 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 Burdilák Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1741 1707 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 0
2015/2016 1 TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2014/2015 7 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 Vít Jaroslav Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1644 1808 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 0
2014/2015 2 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 Šroll Boris TJ Sokol Studnice 1761 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 1
2013/2014 7 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 0
2013/2014 6 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 0
2013/2014 5 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 0
2013/2014 4 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 0
2013/2014 2 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Staněk Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1931 1936 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 ½
2013/2014 8 NIKI TJ Náchod B 1892 1907 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 0
2013/2014 6 NIKI TJ Náchod B 1892 1907 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 0
2013/2014 1 NIKI TJ Náchod B 1892 1907 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2042 2043 0
2012/2013 11 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 1
2012/2013 10 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 ½
2012/2013 9 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Kouba Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 ½
2012/2013 8 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Keprta Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1950 ½
2012/2013 7 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 0
2012/2013 6 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 ½
2012/2013 5 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 0
2012/2013 4 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 ½
2012/2013 3 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 ½
2012/2013 2 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 1
2012/2013 1 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 Mádr Tomáš JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1838 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 1
2011/2012 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1645 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 1
2011/2012 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 0
2011/2012 10 SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1878 1920 Procházka Jan TJ HRONOV B 1849 1
2011/2012 4 SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1878 1920 Dostálek Petr KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 1
2011/2012 2 SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1878 1920 Kvasničák Karel NIKI TJ NÁCHOD C 1822 ½
2011/2012 1 SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1878 1920 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 ½
2010/2011 7 Sněžka TJ Náchod B 1917 Rejmont Vladimír ŠK Polymar Lípa D 1670 1
2010/2011 6 Sněžka TJ Náchod B 1917 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 ½
2010/2011 2 Sněžka TJ Náchod B 1917 Kuchař Leoš Niki TJ Náchod C 1640 1
2010/2011 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov B 1887 0
2010/2011 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 1
2010/2011 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1552 1
2010/2011 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Kysilko Jaroslav Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 1
2010/2011 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1648 1
2010/2011 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1800 1
2010/2011 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1917 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1928 0
2009/2010 11 Sněžka TJ Náchod 1905 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1994 ½
2009/2010 9 Sněžka TJ Náchod 1905 Samek Jiří ŠK Polymar Lípa B 1850 1
2009/2010 7 Sněžka TJ Náchod 1905 Hofman Tomáš Slovan Broumov 1421 1
2009/2010 11 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n.O. 1950 1
2009/2010 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1854 1
2009/2010 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2081 0
2009/2010 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Soural Karel Sokol Jukov ČK A 2075 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Vizibla Roman TJ Spartak RK A 1943 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Zatloukal Václav Panda Veolia ARTCO RK C 2037 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Velecký Viktor TJ Hronov B 2090 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1937 0
2009/2010 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 0
2009/2010 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Bém David Jiskra Jaroměř B 1914 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1905 Hradecký Ivo Slovan Broumov B 2130 ½
2008/2009 11 Sněžka TJ Náchod A 1881 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové C 2014 1
2008/2009 10 Sněžka TJ Náchod A 1881 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř 1667 1
2008/2009 9 Sněžka TJ Náchod A 1881 Volf Michal ŠK Polymar Lípa B 1776 ½
2008/2009 7 Sněžka TJ Náchod A 1881 Vančák Milan NIKI TJ Náchod C 1635 ½
2008/2009 4 Sněžka TJ Náchod A 1881 Cerha Petr Sněžka TJ Náchod B 1742 1
2008/2009 11 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2087 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové D 1918 1
2008/2009 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Soural Karel Sokol Červený Kostelec A 2099 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 2028 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2084 0
2008/2009 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1881 Pražák Luděk TJ Hronov A 2030 ½
2007/2008 11 Sokol Vrchoviny A 1907 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 ½
2007/2008 10 Sokol Vrchoviny A 1907 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 ½
2007/2008 9 Sokol Vrchoviny A 1907 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 ½
2007/2008 8 Sokol Vrchoviny A 1907 Slavík Jan DDM Třebechovice n. Or. A 2035 0
2007/2008 7 Sokol Vrchoviny A 1907 Mrověc Jan TJ Hronov B 2049 0
2007/2008 6 Sokol Vrchoviny A 1907 Bednář Jiří Niki TJ Náchod C 1981 ½
2007/2008 5 Sokol Vrchoviny A 1907 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1788 ½
2007/2008 4 Sokol Vrchoviny A 1907 Zatloukal Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2046 1
2007/2008 3 Sokol Vrchoviny A 1907 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1993 0
2007/2008 2 Sokol Vrchoviny A 1907 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1954 0
2007/2008 1 Sokol Vrchoviny A 1907 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1837 1
2007/2008 11 Sněžka TJ Náchod B 1907 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 0
2007/2008 10 Sněžka TJ Náchod B 1907 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 1946 0
2007/2008 8 Sněžka TJ Náchod B 1907 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1826 ½
2007/2008 5 Sněžka TJ Náchod B 1907 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 0
2007/2008 3 Sněžka TJ Náchod B 1907 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1862 0
2007/2008 2 Sněžka TJ Náchod B 1907 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 0
2007/2008 1 Sněžka TJ Náchod B 1907 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2003 0
2006/2007 11 Maspork TJ Náchod B 1872 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1769 ½
2006/2007 6 Maspork TJ Náchod B 1872 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice A 1732 1
2006/2007 5 Maspork TJ Náchod B 1872 Borůvka Radim Jiskra Jaroměř B 1696 1
2006/2007 4 Maspork TJ Náchod B 1872 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 1
2006/2007 3 Maspork TJ Náchod B 1872 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1674 1
2006/2007 1 Maspork TJ Náchod B 1872 Koba Maciej Panda Rychnov n. Kněž. C ½
2006/2007 9 Sokol Vrchoviny A 1872 Lipský Jaroslav TJ Hronov C 1754 0
2006/2007 8 Sokol Vrchoviny A 1872 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov B 1651 ½
2006/2007 7 Sokol Vrchoviny A 1872 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec 1519 1
2006/2007 6 Sokol Vrchoviny A 1872 Španko Pavel Kuna TJ Náchod E 1457 1
2006/2007 4 Sokol Vrchoviny A 1872 Kuru Martin Orel Spůra Červený Kostelec 1758 0
2006/2007 3 Sokol Vrchoviny A 1872 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 2 Sokol Vrchoviny A 1872 Hejzlar Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1858 ½
2006/2007 1 Sokol Vrchoviny A 1872 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1674 1
2005/2006 11 Niki TJ Náchod 1827 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 ½
2005/2006 10 Niki TJ Náchod 1827 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 2012 0
2005/2006 9 Niki TJ Náchod 1827 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 0
2005/2006 8 Niki TJ Náchod 1827 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 0
2005/2006 7 Niki TJ Náchod 1827 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 ½
2005/2006 6 Niki TJ Náchod 1827 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 ½
2005/2006 5 Niki TJ Náchod 1827 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 0
2005/2006 4 Niki TJ Náchod 1827 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1819 ½
2005/2006 3 Niki TJ Náchod 1827 Mrověc Jan TJ Hronov A 2086 ½
2005/2006 2 Niki TJ Náchod 1827 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod 2006 ½
2005/2006 1 Niki TJ Náchod 1827 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2021 0
2005/2006 11 Sokol Vrchoviny A 1827 Jakl Jaroslav TJ Slovan Masporex Broumov B 1
2005/2006 10 Sokol Vrchoviny A 1827 Gorecki Janusz TJ Hronov C 1928 ½
2005/2006 9 Sokol Vrchoviny A 1827 Gogela Jan TJ Hronov B 1908 1
2005/2006 7 Sokol Vrchoviny A 1827 Kuru Martin Spůra Orel Červený Kostelec 1659 ½
2005/2006 6 Sokol Vrchoviny A 1827 Bažant Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1883 ½
2005/2006 5 Sokol Vrchoviny A 1827 Král Zdeněk Duha TJ Náchod F 1292 1
2005/2006 4 Sokol Vrchoviny A 1827 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec ½
2005/2006 3 Sokol Vrchoviny A 1827 Miler Jan TJ Spartak Police n.M. 1689 1
2005/2006 2 Sokol Vrchoviny A 1827 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 1 Sokol Vrchoviny A 1827 Hejzlar Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1857 ½
2004/2005 9 Sokol Vrchoviny B Jungwirth Stanislav Spartak Police n.M ½
2004/2005 8 Sokol Vrchoviny B Škoda Adam Slovan Broumov B ½
2004/2005 4 Sokol Vrchoviny B Jánský Pavel Jiskra Č.Skalice B ½
2004/2005 3 Sokol Vrchoviny B Bednář Jiří Vinona TJ Náchod 1
2004/2005 2 Sokol Vrchoviny B Burdilák Milan Kuna TJ Náchod ½