Hráč Trampota Luděk

Trampota Luděk

User Pic
Jméno: Trampota Luděk
Oddíl: TJ Jablonné nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1672
Elo mezinárodní: 1643
ID: 36822
FIDE ID: 373230
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1643 1672 Rusz Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1525 1498 1
2019/2020 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1643 1672 Balcar Vojtěch ŠO Horní Čermná B 0 1224 1
2018/2019 8 TJ Jablonne nad Orlici 1637 1680 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1510 1519 1
2018/2019 7 TJ Jablonne nad Orlici 1637 1680 Tobiška Jaroslav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1497 1505 ½
2018/2019 6 TJ Jablonne nad Orlici 1657 1680 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1470 1477 0
2018/2019 5 TJ Jablonne nad Orlici 1657 1680 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice C 1832 1834 ½
2018/2019 4 TJ Jablonne nad Orlici 1650 1691 Řehák Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1379 1379 1
2018/2019 3 TJ Jablonne nad Orlici 1647 1691 Smola Jan SK Usti nad Orlici E 1799 1800 0
2018/2019 2 TJ Jablonne nad Orlici 1647 1691 Mazura Jaroslav SK+Sokol Zamberk B 1559 1580 1
2018/2019 1 TJ Jablonne nad Orlici 1671 1691 Brychta Antonín Sachovy spolek Cervena Voda 1592 1611 0
2015/2016 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1573 Ježek Jakub TJ Sokol Horní Čermná A 1584 1553 1
2015/2016 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1573 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1856 1857 ½
2012/2013 11 TJ Jablonné n/O. 1560 Petrželka Karel Loko Česká Třebová B 1921 1921 0
2012/2013 8 TJ Jablonné n/O. 1560 Havel František ŠK Svitavy A 1862 1896 ½
2012/2013 4 TJ Jablonné n/O. 1560 Sojma Zdeněk TJ Slovan M. Třebová 1865 1951 ½
2012/2013 3 TJ Jablonné n/O. 1560 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 0
2012/2013 2 TJ Jablonné n/O. 1560 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1513 ½
2012/2013 1 TJ Jablonné n/O. 1560 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1787 ½
2011/2012 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1551 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1637 ½
2011/2012 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1551 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1801 ½
2011/2012 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1551 TJ Štefanydes Polička B 1
2011/2012 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1551 Černohous Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1546 1
2011/2012 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1551 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1647 0
2010/2011 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1250 ½
2010/2011 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1657 ½
2010/2011 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Vích Radim TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1100 1
2010/2011 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1526 0
2010/2011 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk "B" 1502 ½
2010/2011 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Marek Jan Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 1
2009/2010 11 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Belobrad Jan SK + Sokol Žamberk D"" 1307 1
2009/2010 10 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Kňážek Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1306 1
2009/2010 9 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C"" 1540 0
2009/2010 8 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Lapáček Luboš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1333 1
2009/2010 6 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1606 ½
2009/2010 5 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 1
2009/2010 4 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 ½
2009/2010 3 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Havelka Josef TJ Lanškroun C"" 1250 1
2009/2010 2 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1503 ½
2009/2010 1 TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1462 1
2009/2010 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1000 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 ½
2009/2010 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1000 Marek Michal TJ Lanškroun B"" 1712 0