Hráč Šimáčková Kateřina

Šimáčková Kateřina

User Pic
Jméno: Šimáčková Kateřina
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1639
Elo mezinárodní: 1575
ID: 28755
FIDE ID: 373150
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1585 1647 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor B 1588 1661 0
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1587 1649 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1955 1946 0
2017/2018 10 A64 PŘF UP Olomouc 1577 1653 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 0 1666 0
2017/2018 9 A64 PŘF UP Olomouc 1571 1653 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1715 1697 0
2017/2018 2 A64 PŘF UP Olomouc 1577 1653 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1655 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1571 1653 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1837 1834 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1577 1653 Solil Roman TJ Lanskroun 1976 1953 0
2015/2016 3 Jezdci Jundrov C 1651 1705 Lokomotiva J 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1836 1813 1
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1633 0
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Verdiyan Bagrat ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1905 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1848 1863 0
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 0
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk C 1805 0
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1517 1611 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald B 1728 1640 ½
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1362 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1679 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1598 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice B 1494 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald B 1545 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Rusz Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1516 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1653 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1830 1857 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun C 1651 1679 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1703 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1735 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1570 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1697 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Hejl Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1532 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B 1422 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1589 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1534 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí C 1771 1756 ½
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1250 Ježek Adam Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 1919 1985 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1858 1826 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1483 1
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1653 ½
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Michalička Václav ŠO K a.s. Kunvald C 1439 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1000 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1664 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná B 1622 0
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1553 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 Vohník Miroslav TJ Sokol Mistrovice 1673 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1575 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1621 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 Málek Ondřej Šachový klub Dolní Čermná 1000 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk C 1612 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1250 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1438 0