Hráč Černohous Miloslav

Černohous Miloslav

User Pic
Jméno: Černohous Miloslav
Oddíl: ŠS Červená Voda
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1657
Elo mezinárodní: 1649
ID: 12709
FIDE ID: 394998
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Sokol Mistrovice 1661 1666 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1829 1829 ½
2017/2018 5 Sokol Mistrovice 1667 1671 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1988 1972 0
2017/2018 3 Sokol Mistrovice 1667 1671 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2087 2089 0
2017/2018 2 Sokol Mistrovice 1667 1671 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 0
2017/2018 1 Sokol Mistrovice 1672 1671 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1732 1677 ½
2017/2018 6 SS Cervena Voda 1661 1666 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1481 1512 0
2017/2018 5 SS Cervena Voda 1661 1666 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1596 1606 ½
2017/2018 4 SS Cervena Voda 1667 1671 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1536 1558 ½
2017/2018 3 SS Cervena Voda 1667 1671 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice B 1864 1881 ½
2017/2018 2 SS Cervena Voda 1667 1671 Hejl Petr TJ Jablonne nad Orlici 1597 1582 ½
2015/2016 7 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1742 1781 ½
2015/2016 6 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1917 1888 0
2015/2016 5 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 1
2015/2016 4 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 0
2015/2016 3 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 1
2015/2016 2 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 ½
2015/2016 1 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Sysr Pavel Sokol Mistrovice B 1551 1589 ½
2015/2016 7 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1536 1606 ½
2015/2016 6 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1736 1800 0
2015/2016 5 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 ½
2015/2016 4 Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1811 1855 1
2014/2015 11 SPV Červená Voda 1641 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1869 1865 0
2014/2015 10 SPV Červená Voda 1641 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1883 1905 0
2014/2015 9 SPV Červená Voda 1641 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1552 1
2014/2015 8 SPV Červená Voda 1641 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 1
2014/2015 7 SPV Červená Voda 1641 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald B 1728 1640 0
2014/2015 6 SPV Červená Voda 1641 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 1
2014/2015 5 SPV Červená Voda 1641 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1449 1
2014/2015 4 SPV Červená Voda 1641 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1767 1738 0
2014/2015 3 SPV Červená Voda 1641 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 ½
2010/2011 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1660 Kristl Václav TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1509 0
2010/2011 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1660 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 0
2009/2010 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 ½
2009/2010 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1753 0
2009/2010 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 ½
2009/2010 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Pelinka František SK + Sokol Žamberk C"" 1291 1
2009/2010 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B"" 1789 0
2009/2010 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1706 0
2009/2010 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 1
2009/2010 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 0
2009/2010 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1250 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1623 0