Hráč Bystrickiy Daniil

Bystrickiy Daniil

User Pic
Jméno: Bystrickiy Daniil
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1955
Elo mezinárodní: 1948
ID: 42332
FIDE ID: 24197939
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK AURORA 1899 1935 Pospěch Radim Dukla B 1984 1990 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK AURORA 1899 1935 Legkostup Maxim Sokol Vršovice B 1710 1742 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK AURORA 1899 1935 Steinitz-Makabi Praha 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK AURORA 1899 1935 Fuchs Lukáš USK Praha A 1776 1776 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK AURORA 1899 1935 Deverová Tereza TJ Kobylisy C 1178 1093 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK AURORA 1899 1935 Rexa Martin Dukla D 1850 1848 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK AURORA 1899 1935 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS 1961 1973 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK AURORA 1899 1935 Pacovský Ota ŠK Mahrla B 1756 1764 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK AURORA 1891 1933 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy D 1977 1946 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK AURORA 1891 1933 Sakař Miloš Dukla C 1949 1955 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK AURORA 1891 1933 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Aurora 1891 1933 Růžička Filip ŠK DP Praha D - VŠFS II 1518 1544 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Aurora 1858 Barabas Aleš ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Aurora 1858 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice Č.B. 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Aurora 1858 Umancová Barbora Unichess Ž 1843 1870 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Aurora 1858 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1637 1653 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Aurora 1858 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1936 1892 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Aurora 1858 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1721 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Aurora 1858 Poborský Josef USK Praha A 1995 1920 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Aurora 1858 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1638 1724 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Aurora 1858 Richter Jiří ŠK Praha - Smíchov C 1000 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Hrbek Petr ŠK Smíchov E 1000 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1543 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Kameník Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy G 1613 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Mička Tomáš Sokol Nebušice 1419 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 1576 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1583 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Aurora A Potůček Josef DDM Praha 6 C 1000 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Aurora A Staněk Ondřej Bohemians Praha G 1584 1619 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Aurora A Kučera Tomáš Holdia DP Praha D 1712 1 soutěž