Hráč Botek Jan

Botek Jan

User Pic
Jméno: Botek Jan
Oddíl: Šachový klub Ostrožská Nová Ves
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1611
Elo mezinárodní: 1642
ID: 7777
FIDE ID: 384593
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Polešovice 1642 1617 Janča František TJ Orel Nivnice A 0 1452 1
2018/2019 6 TJ Polešovice 1642 1617 Ondrůšek Radek KK-ŠK Osvětimany 0 1304 1
2018/2019 5 TJ Polešovice 1642 1617 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí B 0 1716 ½
2018/2019 2 TJ Polešovice 1642 1617 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1178 1513 ½
2018/2019 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Horáček Tibor ŠO Kunovice D 0 1290 0
2018/2019 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Spáčilová Klára ŠK Staré Město G 1057 1189 1
2018/2019 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Sýkora Jaromír TJ Vlčnov D 0 0 1
2018/2019 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Nikorjak Miroslav TJ Vlčnov E 0 0 1
2018/2019 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Vávra Jan ŠK Staré Město H 0 1517 ½
2018/2019 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1617 Soukeník František TJ Orel Nivnice B 0 1487 1
2017/2018 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město G 1288 1326 1
2017/2018 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Soukeník František TJ Orel Nivnice B 0 1476 1
2017/2018 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Hráček Jiří ŠO Kunovice D 0 1452 1
2017/2018 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Čapek Robin ŠK Staré Město H 0 1087 1
2017/2018 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Náplava Michal TJ Polešovice 0 1764 0
2017/2018 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1610 Holeček Dominik TJ Vlčnov D 0 1190 1
2016/2017 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1477 1496 ½
2016/2017 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Kadlčík Petr TJ Vlčnov D 1441 ½
2016/2017 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Kohoutek Martin TJ Orel Nivnice 1642 0
2016/2017 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Lapčík Roman ŠK Staré Město I 1268 1327 1
2016/2017 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Míša Stanislav TJ Polešovice 1984 1984 ½
2016/2017 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany B 1316 ½
2016/2017 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Krmíček Antonín ŠO Kunovice C 1344 0
2015/2016 11 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1762 ½
2015/2016 10 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany A 1572 0
2015/2016 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1732 ½
2015/2016 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Hráček Jiří ŠO Kunovice B 1470 0
2015/2016 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1573 1
2015/2016 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1658 ½
2015/2016 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1668 1
2015/2016 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Píštěk Václav TJ Mařatice 1681 0
2015/2016 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1759 ½
2015/2016 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 Trubačík Pavel ŠK Staré Město H 1547 ½
2014/2015 7 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město I 1100 1
2014/2015 6 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Zemčík Jan ŠO Kunovice B 1600 0
2014/2015 5 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1572 ½
2014/2015 4 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Kovařík David ŠO Kunovice C 1587 1587 1
2014/2015 3 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Soukeník František TJ Orel Nivnice 1504 1
2014/2015 1 ŠK Ostrožská Nová Ves B 1628 1628 Kadlčík Marek TJ Vlčnov D 1407 1
2014/2015 11 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1706 0
2014/2015 10 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1480 1483 1
2014/2015 9 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1648 1
2014/2015 8 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1625 0
2014/2015 7 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Zifčák Josef TJ Mařatice 1487 1
2014/2015 6 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1518 ½
2014/2015 5 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1616 0
2014/2015 4 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Hala Jaroslav TJ Vlčnov C 1638 0
2014/2015 3 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1737 0
2014/2015 2 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Skupina Josef SK Boršice C 1478 1
2014/2015 1 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1816 0
2013/2014 11 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Hráček Jiří ŠO Kunovice A 1454 ½
2013/2014 10 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1690 0
2013/2014 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1588 0
2013/2014 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1563 1487 1
2013/2014 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1000 1
2013/2014 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí B 1597 1
2013/2014 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Stodůlka Václav SK Boršice C 1607 1
2013/2014 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Mrva Štěpán ŠK-KK Osvětimany 1398 1
2013/2014 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1538 1
2013/2014 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Zifčák Josef TJ Mařatice 1487 1
2013/2014 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 Moštěk Jan TJ Vlčnov B 1755 1647 ½
2012/2013 11 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1668 0
2012/2013 10 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Stodůlka Václav SK Boršice D 1640 0
2012/2013 9 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1750 1
2012/2013 8 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Vavřík Jiří ŠO Kunovice 1436 0
2012/2013 7 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1612 0
2012/2013 6 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Nekarda Jan ŠK Staré Město H 1448 1479 1
2012/2013 5 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1568 ½
2012/2013 4 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Pavlica Tomáš Velehrad 1548 1
2012/2013 3 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1691 ½
2012/2013 1 ŠK Ost.Nová Ves 1590 Zifčák Josef TJ Mařatice 1499 1
2011/2012 11 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1782 1734 1
2011/2012 10 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1659 1
2011/2012 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Růsek Jaroslav Spartak Hluk 1498 0
2011/2012 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Bílek Jaromír ŠO Kunovice 1461 0
2011/2012 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Holík Miroslav TJ Mařatice 1695 0
2011/2012 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Krátký Ctibor TJ Bojkovice B 1612 1
2011/2012 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Moštěk František ŠK Staré Město H 1752 1752 0
2011/2012 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1707 0
2011/2012 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Buráň Michal TJ Vlčnov C 1000 1
2011/2012 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1594 Hurdes Josef SK Boršice D 1791 1751 ½
2010/2011 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1602 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1310 0
2010/2011 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1602 Tichopádek Miroslav Spartak Hluk B 1000 1
2010/2011 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1602 Kolačný David ŠK Staré Město I 1250 0
2010/2011 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1602 Růsek Jaroslav Spartak Hluk B 1476 1
2010/2011 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1602 Kolačný David ŠK Staré Město I 1250 1
2009/2010 2 Ostrožská Nová Ves 1606 Růsek Jaroslav Hluk C 1461 0
2009/2010 1 Ostrožská Nová Ves 1606 Nekarda Tomáš Staré Město I 1
2009/2010 7 Ostrožská Nová Ves 1606 Růsek Jaroslav Hluk C 1461 1
2009/2010 6 Ostrožská Nová Ves 1606 Peška Martin Osvětimany B 1311 1
2009/2010 3 Ostrožská Nová Ves 1606 Štefaník Petr Hluk B 1454 ½
2009/2010 2 Ostrožská Nová Ves 1606 Luňák Květoslav Boršice E 1395 1
2009/2010 1 Ostrožská Nová Ves 1606 Nekarda Jan Staré Město I 1100 1