Hráč Plachý Josef

Plachý Josef

User Pic
Jméno: Plachý Josef
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1550
Elo mezinárodní: 1632
ID: 6798
FIDE ID: 333999
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Škarpich Petr TJ Bystřice pod Hostýnem C 0 1116 ½
2018/2019 6 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Růdl Karel ŠK Loukov 0 1353 1
2018/2019 4 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov, z.s. C 1477 1510 ½
2018/2019 3 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Vaňhara Antonín TJ Bystřice pod Hostýnem B 0 1370 1
2018/2019 2 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Řezáč Matyáš Sokol Postoupky C 0 1080 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž E 1632 1557 Nedbal Josef ŠK Prusinovice 0 1519 1
2017/2018 9 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice B 0 1592 0
2017/2018 8 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Holeš David TJ Sokol Morkovice B 0 1082 1
2017/2018 6 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Novák Zdeněk TJ Bystřice p/H B 1845 1683 1
2017/2018 5 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Do Minh Hieu SK EMKaD Holešov C 1169 1230 ½
2017/2018 4 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Hlobil Tomáš TJ Bystřice p/H C 0 1433 1
2017/2018 3 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Kuběja Josef ŠK Loukov 0 1410 ½
2017/2018 2 Slavia Kroměříž E 1660 1593 Hromada Jiří ŠK Holešov C 0 1624 ½
2017/2018 10 Slavia Kroměříž D 1660 1593 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 0 1573 ½
2017/2018 7 Slavia Kroměříž D 1660 1593 Kadlčík Marek TJ Vlčnov B 1164 1506 0
2017/2018 4 ŠO Zborovice B 1660 1593 Vaverka Václav TJ Lutopecny/Měrůtky 0 1385 ½
2017/2018 3 ŠO Zborovice B 1660 1593 Hubík Petr Sokol Pravčice 0 1592 ½
2017/2018 2 ŠO Zborovice B 1660 1593 Vrzal Filip Sokol Postoupky C 0 1100 1
2017/2018 1 ŠO Zborovice B 1660 1593 Vachala Josef ŠK Rapos Sulimov B 0 1557 ½
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice B 1667 1625 Vaňharová Lucie Sokol Postoupky C 1410 1260 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Zborovice B 1667 1625 SK Rusava 1
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice B 1667 1625 Valenta Josef ŠK Rajnochovice 1586 1609 ½
2016/2017 4 ŠO TJ Zborovice B 1667 1625 Pecháček Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1378 1
2016/2017 2 ŠO TJ Zborovice B 1667 1625 Hlobil Tomáš TJ Bystřice p/H 1000 ½
2016/2017 11 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 ½
2016/2017 10 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1573 ½
2016/2017 8 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Stodůlka Václav SK Boršice B 1633 ½
2016/2017 6 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Kratochvílová Magdalena TJ Spartak Uherský Brod 1671 ½
2016/2017 4 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Krátký Ctibor TJ Bojkovice 1585 ½
2016/2017 9 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Štrom Vítězslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1419 1
2016/2017 7 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice B 1585 0
2016/2017 5 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Hlobil Tomáš TJ Bystřice pod Hostýnem C 1000 1
2016/2017 3 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Růdl Karel ŠK Loukov 1271 0
2016/2017 2 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Holeš David TJ Sokol Morkovice B 1108 1
2016/2017 1 Slavia Kroměříž E 1667 1625 Tobolík Martin ŠK Prusinovice 1497 ½
2015/2016 10 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice A 1485 0
2015/2016 6 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Maršálek David ŠK Staré Město E 1000 1
2015/2016 3 Slavia Kroměříž D 1667 1625 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1653 0
2015/2016 8 Slavia Kroměříž C 1667 1625 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1472 1511 1
2015/2016 3 Slavia Kroměříž C 1667 1625 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 ½
2014/2015 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1679 1640 Mojžíšek Jiří ŠO TJ ZBOROVICE B 1572 ½
2014/2015 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1679 1640 Pospíšil Lukáš TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1104 ½
2014/2015 11 Slavia Kroměříž C 1679 1640 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1
2013/2014 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Žák Alois ŠK SULIMOV 1662 0
2013/2014 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Foltýn Karel ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 0
2013/2014 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Endlicher Milan SOKOL LITENČICE 1552 1
2013/2014 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Zlámal Michal ŠK PRUSINOVICE 1536 0
2013/2014 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Štolfa Petr SOKOL MORKOVICE 1666 0
2013/2014 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Kubík Radomír SOKOL PRAVČICE 1579 1
2013/2014 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Hromada Jiří ŠK HOLEŠOV C 1663 ½
2013/2014 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Hora Miroslav SOKOL KVASICE 1816 0
2013/2014 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Pecl Jaroslav TJ BYSTŘICE pod HOST. 1810 ½
2013/2014 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 Stodůlka Petr TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2067 1817 0
2013/2014 11 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Hronek Štěpán ŠK Zlín D 1250 1
2013/2014 10 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1787 ½
2013/2014 9 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1505 ½
2013/2014 8 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Nekarda Jan ŠK Staré Město F 1485 1582 0
2013/2014 7 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Jestříbek Kamil TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1486 1
2013/2014 6 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1668 ½
2013/2014 4 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Vychorec Miroslav TJ Dolní Němčí A 1583 1
2013/2014 2 Slavia Kroměříž D 1710 1676 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1785 ½
2012/2013 11 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Petřivalský Jiří ŠK Holešov C 1608 1
2012/2013 10 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Stašiak Josef Sokol Kvasice 1669 ½
2012/2013 9 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Liška Ondřej TJ Bystřice pod Hostýnem B 1337 0
2012/2013 8 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravčice 1535 0
2012/2013 7 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Prokopec Zdeněk ŠK RAPOS Sulimov 1619 1718 ½
2012/2013 6 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Scheichenost Michal Junior Postoupky 1602 1757 ½
2012/2013 5 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice B 1630 ½
2012/2013 4 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Mlčák Bohumil TJ Prusinovice 1583 0
2012/2013 3 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Lanč Jan Sokol Litenčice 1560 1565 1
2012/2013 2 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov A 1624 1624 1
2012/2013 1 TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 Kociňák Rostislav T.J. Sokol Morkovice 1596 ½
2012/2013 11 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1645 1
2012/2013 10 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 1377 1
2012/2013 9 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Szkandera Karel Spartak Uherský Brod 1000 1
2012/2013 5 Slavia Kroměříž D 1723 1680 TJ Polešovice 1
2012/2013 3 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1583 1
2012/2013 2 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Ludvíček Josef SK Boršice C 1857 1833 0
2012/2013 1 Slavia Kroměříž D 1723 1680 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1697 ½
2011/2012 10 Slavia Kroměříž C 1745 1681 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1669 1
2011/2012 6 Slavia Kroměříž C 1745 1681 Janska Petr SK Boršice C 1767 1691 0
2011/2012 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ ZBOROVICE B 1496 0
2011/2012 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Kejnar Jaroslav T.J. SOKOL MORKOVICE A 1540 ½
2011/2012 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Večeřa Pavel JUNIOR POSTOUPKY 1374 1
2011/2012 7 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Nedbal Josef ŠK PRUSINOVICE 1506 ½
2011/2012 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Ředina Petr ŠK RAPOS SULIMOV 1543 ½
2011/2012 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Hubík Petr SOKOL LITENČICE 1554 1
2011/2012 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Kučerka Miroslav ŠK LOUKOV 1574 1
2011/2012 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1745 1681 Krčmář Václav LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1699 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž C 1639 Prachař Přemysl TJ Bojkovice A 1605 1
2010/2011 11 Slavia Kroměříž D 1639 Večeřa Pavel Junior Postoupky 1359 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž D 1639 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ Zborovice B 1480 ½
2010/2011 9 Slavia Kroměříž D 1639 Nedbal Josef ŠK Prusinovice 1528 1
2010/2011 8 Slavia Kroměříž D 1639 Jura Drahomír TJ Sokol Morkovice A 1441 1
2010/2011 7 Slavia Kroměříž D 1639 Krčmář Václav TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 ½
2010/2011 5 Slavia Kroměříž D 1639 Petřivalský Jiří ŠK Holešov C 1561 0
2010/2011 3 Slavia Kroměříž D 1639 Březovják Štěpán ŠK Rapos Sulimov 1572 1
2010/2011 2 Slavia Kroměříž D 1639 Sedláček Oldřich Sokol Holešov A 1449 1
2009/2010 11 Slavia Kromeriz E 1638 Kadlík Libor TJ Sokol Morkovice B 1
2009/2010 10 Slavia Kromeriz E 1638 Dvořák Miroslav SK Loukov 1574 1
2009/2010 9 Slavia Kromeriz E 1638 Drápal Lumír SK Prusinovice 1730 ½
2009/2010 8 Slavia Kromeriz E 1638 Maňák Josef Bystrice p h B 1632 ½
2009/2010 7 Slavia Kromeriz E 1638 Ladický Milan Junior Postoupky 1371 1
2009/2010 6 Slavia Kromeriz E 1638 Šico Petr SK Rusava 1530 1
2009/2010 3 Slavia Kromeriz E 1638 Bubeníček Miroslav Spartak Hulín 1648 ½
2009/2010 2 Slavia Kromeriz E 1638 Janík Libor Sokol Holesov B 1
2009/2010 1 Slavia Kromeriz E 1638 Šudřich Karel MKS Holesov D 1561 ½
2009/2010 11 Slavia Kromeriz D 1638 Košata Jiří TJ Sokol Holesov 1511 1
2009/2010 10 Slavia Kromeriz D 1638 Šudřich Karel MKS Holesov C 1561 1
2009/2010 9 Slavia Kromeriz D 1638 Vachala Josef SK RAPOS Sulimov 1586 0
2009/2010 8 Slavia Kromeriz D 1638 Pavlík František TJ Sokol Morkovice 1529 ½
2009/2010 7 Slavia Kromeriz D 1638 Endlicher Milan TJ Sokol Litencice 1550 1
2009/2010 4 Slavia Kromeriz D 1638 Štencel Karel Slavia Kromeriz C 1755 0
2009/2010 3 Slavia Kromeriz D 1638 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravcice 1526 ½
2009/2010 2 Slavia Kromeriz D 1638 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny-Merutky 1607 0
2009/2010 1 Slavia Kromeriz D 1638 Lanč Jan TJ Sokol Postoupky C 1510 0
2008/2009 11 Slavia Kroměříž C 1631 Kunc Miroslav TJ Sokol Holešov 1
2008/2009 9 Slavia Kroměříž C 1631 Maňák Josef TJ Bystřice p/H 1660 ½
2008/2009 8 Slavia Kroměříž C 1631 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice B 1473 ½
2008/2009 7 Slavia Kroměříž C 1631 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravčice 1503 1
2008/2009 5 Slavia Kroměříž C 1631 Kubík Radomír SK Spartak Hulín 1577 0
2008/2009 4 Slavia Kroměříž C 1631 Pavlík František TJ Sokol Morkovice 1479 1
2008/2009 3 Slavia Kroměříž C 1631 Machovský Ivo MKS Holešov C 1444 ½
2008/2009 1 Slavia Kroměříž C 1631 Ovečka Miroslav TJ Sokol Litenčice 1653 0
2007/2008 10 Slavia Kroměříž C 1660 Kolomár Daniel SK Spartak Hulín 1570 0
2007/2008 9 Slavia Kroměříž C 1660 Krčmář Jan TJ Lutopecny-Měrůtky 1716 0
2007/2008 8 Slavia Kroměříž C 1660 Zehnula Otakar TJ Sokol Litenčice 1611 1
2007/2008 7 Slavia Kroměříž C 1660 Novák Miroslav MKS Holešov C 1606 ½
2007/2008 6 Slavia Kroměříž C 1660 Hauschwitz David TJ Sokol Morkovice 1320 1
2007/2008 5 Slavia Kroměříž C 1660 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky C 1978 0
2007/2008 4 Slavia Kroměříž C 1660 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice B 1344 ½
2007/2008 3 Slavia Kroměříž C 1660 Košata Jiří TJ Sokol Holešov 1517 1
2007/2008 2 Slavia Kroměříž C 1660 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1647 1
2007/2008 1 Slavia Kroměříž C 1660 Hapka Tomáš TJ Bystřice p/H 1723 ½
2006/2007 11 Slavia Kroměříž D 1610 Gaja Jiří TJ Bystřice p. Host. B 1600 ½
2006/2007 10 Slavia Kroměříž D 1610 Kříž Stanislav TJ Lutopecny-Měrůtky 1610 1
2006/2007 9 Slavia Kroměříž D 1610 Lánský Pavel MKS Holešov C 1677 ½
2006/2007 8 Slavia Kroměříž D 1610 Ryšavý Jindřich Sokol Postoupky C 1350 1
2006/2007 7 Slavia Kroměříž D 1610 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1396 1
2006/2007 6 Slavia Kroměříž D 1610 Endlicher Milan TJ Sokol Litenčice 1604 0
2006/2007 5 Slavia Kroměříž D 1610 Koláček Stanislav ŠK Loukov 1505 1
2006/2007 4 Slavia Kroměříž D 1610 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1603 ½
2006/2007 3 Slavia Kroměříž D 1610 Zmeškal Karel ŠK Prusinovice 1628 0
2006/2007 2 Slavia Kroměříž D 1610 Ředina Petr ŠK RAPOS Sulimov 1551 1
2006/2007 1 Slavia Kroměříž D 1610 Sovadina Martin TJ Sokol Holešov 1602 ½
2005/2006 11 Slavia Kroměříž C 1601 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1653 0
2005/2006 8 Slavia Kroměříž C 1601 ŠO TJ Zborovice 1
2005/2006 5 Slavia Kroměříž C 1601 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 0
2003/2004 9 Slavia Kroměříž E 1577 Dvořák Eduard MKS Holešov C 1562 0
2003/2004 8 Slavia Kroměříž E 1577 Liška Petr Sokol Holešov 1536 ½
2003/2004 7 Slavia Kroměříž E 1577 Vinklárek Antonín SK Rusava 1623 ½
2003/2004 5 Slavia Kroměříž E 1577 Vizner Marek MKS Holešov D 1611 1
2003/2004 1 Slavia Kroměříž E 1577 Antoš Oldřich Sokol Postoupky D 1498 ½