Hráč Fúzik Bohuslav

Fúzik Bohuslav

User Pic
Jméno: Fúzik Bohuslav
Oddíl: TJ Krásná Lípa
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1674
Elo mezinárodní: 1557
ID: 1695
FIDE ID: 356824
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 TJ Krásná Lípa 1557 1674 ŠK Libštát 1 soutěž
2021/2022 6 TJ Krásná Lípa 1557 1674 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec 1581 1631 0 soutěž
2021/2022 4 TJ Krásná Lípa 1546 1674 Grindler Miloslav ŠK Česká Lípa "B" 1475 1629 1 soutěž
2021/2022 3 TJ Krásná Lípa 1546 1674 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1862 1820 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Krásná Lípa 1524 1664 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK "B" 1550 1549 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Krásná Lípa 1516 1632 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. 0 1624 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Krásná Lípa 1516 1632 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1669 1672 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Krásná Lípa 1491 1632 Růžička Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 2161 2166 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Krásná Lípa 1491 1658 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1648 1687 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Krásná Lípa 1509 1658 Lisko Petr Desko Liberec "B" 1554 1621 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Krásná Lípa 1528 1658 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 1547 1638 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Krásná Lípa 1540 1658 Endler Boris ŠK Slavia Liberec 1699 1640 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Krásná Lípa 1543 1649 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1960 1955 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Krásná Lípa 1525 1649 Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1479 1539 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Krásná Lípa 1543 1658 Lisko Petr Desko Liberec "B" 1569 1621 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Krásná Lípa 1559 1672 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1640 1630 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Krásná Lípa 1559 1707 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1889 1926 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Krásná Lípa 1559 1707 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1807 1786 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Krásná Lípa B 1559 1707 Novotný Zdeněk TJ Lokomotiva Liberec B 1218 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Krásná Lípa B 1559 1707 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK D 1353 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Krásná Lípa B 1559 1707 Černý Stanislav ŠK Stráž pod Ralskem 1726 1675 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Krásná Lípa B 1559 1707 Vacek Petr ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1096 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Krásná Lípa B 1559 1707 Drahotský Vladimír 1.Novoborský ŠK C 1743 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Krásná Lípa 1527 1728 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Krásná Lípa 1527 1728 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald 1712 1739 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Krásná Lípa 1527 1728 Plháček Václav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1798 1796 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Krásná Lípa 1527 1728 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 1932 1947 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Krásná Lípa 1735 Šic Vojtěch Chess Rowdies 1818 1795 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Krásná Lípa B 1696 Janata Michal Cvikováček Cvikov 1305 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Krásná Lípa B 1696 Pešta Jiří TJ Bižu Jablonec n.N. B 1729 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Krásná Lípa B 1696 Markovský Jaroslav Šachový klub Frýdlant, o.s. 1708 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Krásná Lípa 1696 Volman Václav ŠK Libštát "A" 1712 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Krásná Lípa 1696 Suchomel Tomáš Desko Liberec "B" 1750 1824 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Krásná Lípa 1696 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1836 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Krásná Lípa 1696 ŠK Česká Lípa 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Krásná Lípa 1696 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1794 1804 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Krásná Lípa B Pešta Jiří TJ Bižu Jablonec n.N. B ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Krásná Lípa B Mareček Vladislav 1.NovoborskýŠK D 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Krásná Lípa B Jína Luboš Chess Rowdies (Slavia Lbc) 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Krásná Lípa B Bačkovský Rostislav Cvikováček Cvikov 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Krásná Lípa B Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec C 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Krásná Lípa B Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Krásná Lípa B 1741 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1909 1884 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Krásná Lípa B 1741 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1742 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Krásná Lípa B 1741 Langr Tomáš DDM Cvikováček Cvikov 1540 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Krásná Lípa B 1741 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec B 1956 2031 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Krásná Lípa B 1741 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1708 1740 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Krásná Lípa B 1741 Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1775 1760 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Krásná Lípa B 1741 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1742 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Krásná Lípa B 1741 Bačkovský Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1706 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Krásná Lípa B 1741 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1874 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Krásná Lípa B 1741 Mach Michal 1.Novoborský ŠK E 1471 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Krásná Lípa 1741 Šafránek David TJ Slávia Liberec 1750 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Krásná Lípa 1741 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1800 1843 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Krásná Lípa 1741 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "D" 1731 1734 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Bačkovský Stanislav TJ Spartak ČKD Žandov 1698 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Vlček Bohumír Cvikováček 1433 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Bartos Vaclav Novoborská šachová akademie 1642 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Vlček Bohumír Cvikováček 1433 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Majstrová Alžběta Novoborská šachová akademie 1595 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Krásná Lípa 1729 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Krásná Lípa 1729 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Krásná Lípa 1729 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2004 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Krásná Lípa B 1716 Krch Ladislav TJ Nové Město p.S. 1716 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Krásná Lípa B 1716 Jakubů Milan ŠK Libštát B 1868 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Krásná Lípa B 1716 Švec Luděk Desko Liberec C 1818 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Krásná Lípa B 1716 Zima Jan TJ PS ZK Semily 1722 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Krásná Lípa B 1716 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1757 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Krásná Lípa B 1716 Řehořek Radomír TJ Sokol Víchová n.J. 1768 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Krásná Lípa B 1716 Najman Miroslav 1.Novoborský ŠK E 1651 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Krásná Lípa B 1716 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Krásná Lípa B 1716 Šulc Petr ŠK Vegas Stráž p.R. 1649 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Krásná Lípa B 1716 Francik Waldemar Bižuterie Jablonec n.N. B 1641 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Krásná Lípa B 1716 Zuzánek Roman Lokomotiva Liberec C 1658 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Krásná Lípa 1716 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1775 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Ščerba Jiří 1.Novoborský ŠK "E" 1888 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Cejp Jaroslav Slávie Liberec 1814 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Scheuer Leopold TJ Nové Město p.Smrkem 1551 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Slažanský Tibor Desko Liberec "C" 1334 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Krásná Lípa "B" 1729 Zuzánek Vítězslav Lokomotiva Liberec "C" 1677 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Krásná Lípa 1729 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2091 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Krásná Lípa 1729 Zboroň Karol ŠK Libštát 1947 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Krásná Lípa B 1759 Majstr Marcel 1. Novoborský ŠK E 1599 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Krásná Lípa B 1759 Kavalski Petko ŠK Varnsdorf 1721 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Krásná Lípa B 1759 Schütz Miroslav Šachový klub Česká Lípa 1760 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Krásná Lípa B 1759 Jínová Denisa TJ Spartak ČKD Žandov 1411 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Krásná Lípa C 1745 Černý Stanislav TJ UD Hamr 1572 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Krásná Lípa C 1745 Majstr Marcel 1. Novoborský ŠK E 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Krásná Lípa C 1745 Kavalski Petko ŠK Varnsdorf 1727 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Krásná Lípa C 1745 Švasta Lukáš ŠK Česká Lípa 1817 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Krásná Lípa C 1745 Dufek Vladimír 1. Novoborský ŠK D 1869 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Krásná Lípa B 1760 Bačkovský Rostislav Spartak Žandov ČKD 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Krásná Lípa B 1760 Kavalski Petko ŠK Varnsdorf 1727 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Krásná Lípa B 1760 Křenčil Vladimír TJ UD Hamr 1432 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Krásná Lípa B 1760 Hanzlík Martin TJ Doksy - ŠK Weyrostek 1590 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Krásná Lípa B 1760 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa C 1621 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Krásná Lípa B 1760 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK D 1519 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Krásná Lípa 1702 Halla Jiří Caissa Úholičky 1802 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Krásná Lípa B" 1702 Kučera Jaroslav Novoborský ŠK C" 1949 0 soutěž
2004/2005 8 TJ Krásná Lípa B" 1702 Čejka Petr Spartak Žandov 1456 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Krásná Lípa B" 1702 Sládek Karel ŠK Varnsdorf 1696 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Krásná Lípa B" 1702 Grindler Václav ŠK Česká Lípa B" 1666 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Krásná Lípa B" 1702 Hanzlík Martin ŠK Weyrostek Doksy 1594 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Krásná Lípa B" 1702 Mokrý Miroslav Cvikováček Cvikov 1699 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Krásná Lípa B" 1702 Kyncl Jan TJ Krásná Lípa C" 1515 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Krásná Lípa B" 1702 Estočák Vladimír TJ UD Hamr 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Krásná Lípa B 1701 Holub Jaroslav TJ UD Hamr 1730 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Krásná Lípa B 1701 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK A 1906 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Krásná Lípa B 1701 Čejka Petr Spartak Žandov 1437 1 soutěž
2003/2004 4 TJ Krásná Lípa B 1701 Vlček Bohumír TJ Jiskra Cvikov 1425 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Krásná Lípa B 1701 Horák Karel ŠK Weyrostek Doksy 1682 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Krásná Lípa B 1701 Ponížil Tomáš 1. Novoborský ŠK B 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Krásná Lípa B 1701 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa C 1605 1 soutěž