Hráč Kadlček Pavel

Kadlček Pavel

User Pic
Jméno: Kadlček Pavel
Oddíl: Dolní Němčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1592
Elo mezinárodní: 0
ID: 5356
FIDE ID: 0
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠK Dolní Němčí B 0 1592 KK-ŠK Osvětimany 1
2018/2019 1 B ŠK Dolní Němčí B 0 1592 Hlúšek Michal SK Boršice C 0 1206 1
2017/2018 7 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Soukeník František TJ Orel Nivnice A 0 1476 1
2017/2018 6 B ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Jurčík Josef Mařatice 0 1391 1
2017/2018 5 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Moštěk Jan TJ Vlčnov C 1799 1750 0
2017/2018 4 B ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Skupina Josef SK Boršice C 0 1456 1
2017/2018 3 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Černý Antonín ŠK Staré Město F 0 1528 1
2017/2018 2 B ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Krchňáček Jakub ŠO Kunovice C 1196 1196 0
2017/2018 1 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1591 Vrtal Roman KK-ŠK Osvětimany 0 1301 1
2016/2017 9 B ŠK Dolní Němčí B 1623 Piluša Antonín ŠK Staré Město F 1700 ½
2016/2017 7 B ŠK Dolní Němčí B 1623 Pavlica Tomáš TJ Velehrad 1510 1
2016/2017 6 Č ŠK Dolní Němčí B 1623 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany A 1572 0
2016/2017 5 B ŠK Dolní Němčí B 1623 Babula Vlastimil ŠK Staré Město G 1249 1318 0
2016/2017 4 Č ŠK Dolní Němčí B 1623 Javor Jan TJ Vlčnov C 1824 1638 0
2016/2017 3 B ŠK Dolní Němčí B 1623 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1661 1
2016/2017 1 Č ŠK Dolní Němčí B 1623 Novotný Jan TJ Mařatice 1563 ½
2016/2017 6 B ŠK Dolní Němčí A 1623 Jestříbek Martin TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1519 0
2015/2016 11 Č TJ Dolní Němčí B 1623 Zelnitius Albert ŠK Staré Město H 1487 1400 ½
2015/2016 9 Č TJ Dolní Němčí B 1623 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany A 1316 1
2015/2016 8 B TJ Dolní Němčí B 1623 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1661 ½
2015/2016 6 B TJ Dolní Němčí B 1623 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1454 ½
2015/2016 5 Č TJ Dolní Němčí B 1623 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1477 1496 ½
2015/2016 4 B TJ Dolní Němčí B 1623 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1592 ½
2015/2016 3 Č TJ Dolní Němčí B 1623 Veselý Ladislav TJ Mařatice 1675 1
2015/2016 2 B TJ Dolní Němčí B 1623 Dobřecký Antonín ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2015/2016 11 Č TJ Dolní Němčí A 1623 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 ½
2015/2016 10 B TJ Dolní Němčí A 1623 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1645 0
2015/2016 9 Č TJ Dolní Němčí A 1623 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1735 ½
2015/2016 7 Č TJ Dolní Němčí A 1623 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město E 1477 1496 ½
2015/2016 6 B TJ Dolní Němčí A 1623 Dostálek Kamil Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 1
2015/2016 5 B TJ Dolní Němčí A 1623 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1653 1
2015/2016 4 Č TJ Dolní Němčí A 1623 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 0
2015/2016 3 B TJ Dolní Němčí A 1623 Skalka Josef SK Boršice B 1786 1777 0
2014/2015 11 Č TJ Dolní Němčí A 1602 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1754 1826 ½
2014/2015 10 B TJ Dolní Němčí A 1602 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1601 1
2014/2015 8 B TJ Dolní Němčí A 1602 Sedláček Roman TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 ½
2014/2015 4 B TJ Dolní Němčí A 1602 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1717 1787 0
2014/2015 2 B TJ Dolní Němčí A 1602 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1000 1
2014/2015 1 B TJ Dolní Němčí A 1602 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1853 ½
2014/2015 9 Č TJ Dolní Němčí B 1602 Pavelka Zdeněk Sokol Velehrad 1000 ½
2014/2015 7 Č TJ Dolní Němčí B 1602 Tomášů Radek SK Boršice C 1696 1
2014/2015 6 B TJ Dolní Němčí B 1602 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1805 0
2014/2015 5 Č TJ Dolní Němčí B 1602 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1648 1
2014/2015 4 B TJ Dolní Němčí B 1602 Panáček Ondřej TJ Mařatice 1407 1
2014/2015 3 Č TJ Dolní Němčí B 1602 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1616 0
2014/2015 2 B TJ Dolní Němčí B 1602 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1737 ½
2014/2015 1 B TJ Dolní Němčí B 1602 Mareček Šimon ŠK Ostrožská Nová Ves A 1000 1
2013/2014 11 Č TJ Dolní Němčí B 1597 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1538 ½
2013/2014 10 B TJ Dolní Němčí B 1597 Habáník Jiří ŠK Staré Město G 1731 1
2013/2014 9 Č TJ Dolní Němčí B 1597 Boček Tomáš TJ Mařatice 1659 0
2013/2014 8 B TJ Dolní Němčí B 1597 Růsek Jaroslav TJ Vlčnov C 1519 1
2013/2014 6 B TJ Dolní Němčí B 1597 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 0
2013/2014 5 Č TJ Dolní Němčí B 1597 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1736 0
2013/2014 4 B TJ Dolní Němčí B 1597 Tomášů Robin SK Boršice C 1727 1634 ½
2013/2014 3 Č TJ Dolní Němčí B 1597 Náplava Michal TJ Polešovice 1744 1
2013/2014 2 B TJ Dolní Němčí B 1597 Ondrůšek Radek ŠK-KK Osvětimany 1289 1
2013/2014 1 Č TJ Dolní Němčí B 1597 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 0
2013/2014 10 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1647 0
2013/2014 9 B TJ Dolní Němčí A 1597 Suchánek Hanuš ŠK Zlín D 1305 ½
2013/2014 8 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1544 1
2013/2014 7 B TJ Dolní Němčí A 1597 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1657 ½
2013/2014 6 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 1746 1746 ½
2013/2014 4 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1650 0
2013/2014 2 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Procházka Ludvík TJ Bojkovice A 1513 1
2013/2014 1 Č TJ Dolní Němčí A 1597 Náplava Petr SK Boršice B 1864 1864 ½
2012/2013 11 B TJ Dolní Němčí 1596 Pondělek Patrik SK Boršice D 1000 1
2012/2013 10 Č TJ Dolní Němčí 1596 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1739 ½
2012/2013 9 B TJ Dolní Němčí 1596 Bílek Jaromír ŠO Kunovice 1470 1
2012/2013 7 B TJ Dolní Němčí 1596 Macháček Antonín ŠK Staré Město H 1000 1
2012/2013 6 Č TJ Dolní Němčí 1596 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1000 1
2012/2013 2 B TJ Dolní Němčí 1596 Boček Tomáš TJ Mařatice 1655 0
2011/2012 11 B TJ Dolní Němčí 1592 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1957 1849 ½
2011/2012 10 Č TJ Dolní Němčí 1592 Javor Jan TJ Vlčnov B 1845 1719 0
2011/2012 8 Č TJ Dolní Němčí 1592 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1769 0
2011/2012 7 B TJ Dolní Němčí 1592 Vrtal Jaroslav TJ Polešovice 2126 2110 0
2011/2012 6 Č TJ Dolní Němčí 1592 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 0
2011/2012 5 B TJ Dolní Němčí 1592 Ludvíček Josef SK Boršice C 1885 1850 1
2011/2012 4 Č TJ Dolní Němčí 1592 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 1
2011/2012 3 B TJ Dolní Němčí 1592 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1839 0
2011/2012 2 Č TJ Dolní Němčí 1592 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 0
2011/2012 1 B TJ Dolní Němčí 1592 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1971 1971 0
2010/2011 11 B TJ Dolní Němčí 1542 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1396 1
2010/2011 10 Č TJ Dolní Němčí 1542 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1812 0
2010/2011 9 Č TJ Dolní Němčí 1542 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1864 1
2010/2011 8 B TJ Dolní Němčí 1542 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1531 1
2010/2011 5 Č TJ Dolní Němčí 1542 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1630 1
2010/2011 3 Č TJ Dolní Němčí 1542 Zapletal Oldřich ZLÍNTERM Zlín A 2035 1
2009/2010 9 B Dolní Němčí 1552 Janska Petr Boršice D 1584 ½
2009/2010 7 B Dolní Němčí 1552 Moštěk Jan Vlčnov C 1000 0
2009/2010 5 B Dolní Němčí 1552 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1752 0
2009/2010 4 Č Dolní Němčí 1552 Mikuláštík Jiří Staré Město G 1611 0
2009/2010 2 Č Dolní Němčí 1552 Churá Petra Osvětimany 1510 ½
2009/2010 1 Č Dolní Němčí 1552 Štefaník Richard Hluk A 1577 ½
2008/2009 9 Č Dolní Němčí 1574 Blaha Kamil Staré Město H 1413 ½
2008/2009 8 B Dolní Němčí 1574 Zpěváková Jana Staré Město G 1741 0
2008/2009 5 B Dolní Němčí 1574 Janska Petr Boršice D 1268 0
2008/2009 4 Č Dolní Němčí 1574 Podškubka Antonín Kunovice A 1732 1
2008/2009 2 Č Dolní Němčí 1574 Javor Jan Vlčnov B 1821 0
2008/2009 1 B Dolní Němčí 1574 Štefaník Petr Hluk A 1446 0
2007/2008 8 Č Dolní Němčí 1570 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1516 1
2007/2008 4 B Dolní Němčí 1570 Šácha Milan Kunovice A 1770 0
2007/2008 2 B Dolní Němčí 1570 Skupina Josef Boršice D 1451 ½
2006/2007 3 B Dolní Němčí 1578 Fiala Václav Boršice C 1713 ½
2006/2007 2 Č Dolní Němčí 1578 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1464 ½
2006/2007 7 Č Dolní Němčí 1578 Holík Miroslav Mařatice A 1659 0
2006/2007 6 B Dolní Němčí 1578 Donátek Kamil Boršice D 1553 1
2006/2007 5 Č Dolní Němčí 1578 Valeš Josef Bojkovice B 1588 0
2006/2007 4 B Dolní Němčí 1578 Vychorec Miroslav Hluk A 1545 0
2005/2006 9 B Dolní Němčí 1600 Kolouch Jiří Bojkovice "A" 1781 0
2005/2006 8 Č Dolní Němčí 1600 Mikulík Josef Mařatice "A" 1902 0
2005/2006 7 B Dolní Němčí 1600 Náplava Petr Boršice "C" 1632 0
2005/2006 3 Č Dolní Němčí 1600 Hala Jaroslav Hluk "A" 1604 0
2005/2006 2 B Dolní Němčí 1600 Horsák Antonín Staré Město "F" 1864 0
2004/2005 9 B Dol. Němčí 1624 Šácha Milan Kunovice ŠO 1748 ½
2004/2005 8 Č Dol. Němčí 1624 Horsák Antonín Staré Město F 1862 0
2004/2005 4 B Dol. Němčí 1624 Náplava Petr Boršice C 1272 0
2004/2005 3 Č Dol. Němčí 1624 Hurdes Josef Boršice B 1732 0
2004/2005 1 Č Dol. Němčí 1624 Vaňhara Petr Bojkovice A 1750 0