Hráč Lička Denis

Lička Denis

User Pic
Jméno: Lička Denis
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1502
Elo mezinárodní: 1545
ID: 43076
FIDE ID: 23709251
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1571 1613 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová "D" 1315 1360 ½
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1571 1613 Šimon David TJ Slovan Havířov "B" 1712 1665 1
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1591 1503 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1735 1758 1
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1597 1503 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1818 1858 ½
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek B 1571 1613 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1405 1380 1
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek B 1571 1613 Londin Lukáš Vojtěch Kvasaco Vacenovice 1542 1605 0
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek B 1571 1613 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1402 1402 0
2019/2020 8 BŠŠ Frýdek-Místek B 1571 1613 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1532 1598 ½
2019/2020 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1615 1613 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1539 1529 1
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1615 1613 Vaněk Jakub TJ Ostrava 1198 1276 0
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1589 1503 Šebena Patrik BŠŠ Frýdek-Místek C 1415 1427 1
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1589 1503 Blahut Vladislav BŠŠ Frýdek-Místek D 1325 1545 1
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1597 1503 Mrázek Roman SK Slavia Orlová 1594 1583 0
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1597 1503 Růžičková Ema A64 Grygov 1494 1581 1
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1597 1503 Blaha Marek SK Prostějov 1760 1886 0
2019/2020 9 Beskydská šachová škola "F" 1594 1613 Piskořová Veronika Sokol Brušperk "B" 0 0 1
2018/2019 2 BŠŠ F-M "G" 1447 1457 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 2024 2023 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1424 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 2018 2041 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1424 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1996 1994 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1424 Šmíd Pavel TJ Kobylisy 1958 1860 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1424 Sýkora Marek Desko Liberec 2007 2003 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1456 1424 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 2004 1986 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1526 1457 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová 1817 1768 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1901 1863 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1409 1424 Kosňovský Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1572 1650 0
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1409 1424 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1721 1733 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1456 1424 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1736 1718 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1456 1424 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1999 2004 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1431 1457 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1907 1896 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1456 1424 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1908 1882 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1456 1424 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová 1799 1757 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1526 1457 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2152 2050 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1894 1846 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1865 1904 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2035 2037 0