Hráč Vavřínková Anna

Vavřínková Anna

User Pic
Jméno: Vavřínková Anna
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1559
Elo mezinárodní: 1549
ID: 37186
FIDE ID: 372080
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno A 1495 1609 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1493 1510 1
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno A 1495 1609 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1543 1553 ½
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno A 1495 1609 Gloser Tomáš ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1495 1609 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1421 1306 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1540 1609 Coufalová Laura ŠK Lokomotiva Brno B 1018 1213 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1529 1625 Šedý Matěj Šachový klub Světlá n. S. 1366 1529 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1529 1625 Vopálka Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 0 1181 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1044 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 Zelba Lukáš ŠK Ortex A 1228 1361 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 Moravec Jakub TJ Lanškroun 0 1340 1
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 Golka Dalibor ŠK Ortex B 0 1280 1
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1543 1609 Žaža Martin Šachy Zastávka B 1234 1328 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1540 1609 Kubíček Jiří Šachy Zastávka A 1880 1787 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1529 1625 Laštovička František ŠK Kuřim K 1853 1702 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1516 1625 Smíšek Radovan ŠK Kuřim F 0 1523 ½
2018/2019 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1543 1609 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1736 0
2018/2019 5 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1529 1625 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 0 1556 1
2018/2019 8 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1543 1609 Sander Herbert SK Kravaře "B" 0 0 1
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1516 1625 Duda Vilém Sokol Štěpánkovice 0 0 0
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1510 1625 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1483 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1565 1518 Vašek Michael ŠK Kuřim "K" 0 1819 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1545 1518 Němec David ŠK Kuřim "D" 1880 1852 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1545 1518 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1565 1518 Lacko Dušan Šachy Zastávka "A" 1583 1515 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1603 1653 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "G" 1832 1829 0
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1478 1518 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1967 1835 0
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1478 1518 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1358 1358 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1478 1518 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1521 1493 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1478 1518 Matůš Filip TJ Sokol Ústí 1725 1655 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1545 1518 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1536 1472 1
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1545 1518 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1561 1625 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1565 1518 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1482 1573 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1565 1518 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1914 1885 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1603 1653 Štefaník Marek TJ Ostrava 1771 1783 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1603 1653 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1504 1594 1
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1565 1518 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 0 1600 ½
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1565 1518 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 0 1772 0
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1545 1518 Meisel Karel ŠK Píšť "A" 0 1692 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1565 1518 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "C" 0 1521 0
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1565 1518 Plavecký Jaroslav ŠO TJ Vítkov "B" 0 1409 1
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1603 1653 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1706 0
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1320 1356 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1586 ½
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1320 1356 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1406 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1320 1356 Kočí Jiří TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1647 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1320 1356 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 1501 ½
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová "B" 1030 1
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 ½
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1670 1470 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Nezval Filip ŠK Duras BVK Brno 1208 0
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1384 1222 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Marková Kristýna Interchess FM 1531 1419 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Szusciková Natálie Beskydská šachová škola FM B 1222 1230 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Gřes Michal Beskydská šachová škola FM C 1395 1302 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Budík Pavel TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Košuličová Anna ŠK Kuřim "B" 1100 1247 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "C" 1135 1103 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1249 1318 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 Gregůrková Nikola A64 Grygov 1112 1
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1320 1356 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1746 0
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 1320 1356 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno A 1935 1935 0
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 Šíma Daniel TJ Sokol Kobeřice 1323 ½
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1564 0
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 0
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 Rell Martin Slezan Opava "C" 1438 1479 ½
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1320 1356 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1659 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1399 1450 Sobek Michal ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1684 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1399 1450 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1274 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1399 1450 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1399 1450 Richterová Julie Šachy Zastávka 1561 1564 ½
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Chlebek Jan Beskydská šachová škola FM B 1560 1643 0
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Očko Dominik Interchess FM 1519 1561 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Zavadil Filip Sokol Postoupky 1493 1519 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1153 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Brož Jan ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1250 1508 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Londin Šimon A64 Grygov 1552 1535 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1307 1481 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 1
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1399 1450 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1748 0
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1399 1450 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 1000 1
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1399 1450 Mlýnek Stanislav ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 1
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1399 1450 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 1141 1
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1399 1450 Petřik Alfred SK Kravaře "C" 1585 0
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1319 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 Richter Rudolf Šachy Zastávka "B" 1053 1108 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1599 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1319 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1553 0
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Žároský Filip Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Vinkler Tomáš Sportovní klub Vyškov B 1100 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Klimánek Aleš Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1100 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Poláček Ondřej SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Barák David ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1250 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 1280 Kubošová Hana SK Slavia Orlová B 1509 1676 0
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Poláček Ondřej SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Němec Jakub ŠK KME - DDM Kuřim B 1353 1353 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Barák David ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1250 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Rapcová Adéla Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 Kocí Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 0
2013/2014 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1640 0
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1719 ½
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Bureček Václav TJ Velká Polom 1000 0
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Glinz Roman SK Kravaře "B" 1314 1
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Kretek Radim TJ Sokol Štěpánkovice 1615 0
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 ½
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1558 0
2013/2014 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1280 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1582 1582 0
2013/2014 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1280 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 1280 Kubošová Hana SK Slavia Orlová B 1509 1676 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 1280 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Marko Daniel SK Vyškov 1250 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka 1403 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Marek Jakub SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1430 0
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Demel Karel ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1000 1
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1361 ½
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1542 1
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "B" 1477 0
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1339 0
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Lesová Eva Slezan Opava "D" 1000 0
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Tomíček Miloslav GOBE Píšť "B" 1367 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Kovářík Vojtěch SK Pyrit Příbram 1100 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Králová Josefina ŠK Řevnice 1357 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Švanda Petr Šachklub Tábor B 1250 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Humhal Lukáš Šachklub Tábor A 1287 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 B 1379 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Nagy Ladislav QCC České Budějovice A 1250 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1390 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Brož Petr Protect.cz Humpolec 1250 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Hodovský Pavel Sokol Vranovice 1100 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Pavlica Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Hradecký Jan TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Čelústka Lukáš Šachový klub Hodonín 1000 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Glozar Tomáš ŠK DURAS BVK C 1100 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Trněný Jiří Sportovní klub Vyškov 1100 0
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1749 1756 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1588 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Brzicová Adéla SK Boršice B 1000 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Blechová Lenka ŠK Staré Město B 1560 1566 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Hrabal Matěj A64 Grygov 1000 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Glozar Petr Duras BVK Brno B 1100 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1000 Polišenský Jan TJ Sokol Postoupky 1437 0