Hráč Leksová Soňa

Leksová Soňa

User Pic
Jméno: Leksová Soňa
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1607
Elo mezinárodní: 1645
ID: 40790
FIDE ID: 395714
Rok narození: 2004
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1632 1607 Řehák Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1377 1396 ½
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1632 1607 Šejnoha Lukáš ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1353 1359 1
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1632 1607 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1590 1588 ½
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1599 1607 Cimprich Lukáš ŠO Horní Čermná B 0 1115 1
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1599 1382 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk B 1366 1326 1
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1571 1382 Budař Jan ŠS Červená Voda 1375 1337 1
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1420 1382 Špinler Bronislav TJ Sokol Nekoř 1455 1466 1
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1386 1382 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1395 1419 1
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1632 1607 Mlynář Miroslav Sokol Mistrovice 1412 1404 1
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1599 1607 Mikulecký Jan ŠK Řetůvka 0 0 1
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1599 1607 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1685 1678 1
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1420 1382 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1547 1543 1
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1420 1382 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová 1705 1704 ½
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1386 1382 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1660 1647 ½
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1599 1382 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1019 1
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1599 1382 Jareš Michal Železné hory A 1823 1904 0
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1420 1382 Ďuriančík Michal ŠK Tramtáryje Svitavy 1586 1604 ½
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1420 1382 Hlína Adam Železné hory B 0 1107 1
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1420 1382 Málková Barbora TJ Lanškroun B 1257 1296 ½
2018/2019 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1450 Rožek Jan Železné Hory 1289 1248 1
2018/2019 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1450 Jun Robert Chotěbořští draci C 1230 1186 0
2018/2019 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1450 Moravec Jakub ŠK Svitavy 1256 1326 ½
2018/2019 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1356 1414 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1769 1727 ½
2018/2019 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1356 1414 Horák Vojtěch TJ Lanškroun B 1471 1484 ½
2018/2019 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1414 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1514 1533 0
2018/2019 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1414 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny D 1187 1119 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1396 1450 Mlynář Miroslav Sokol Mistrovice 1433 1402 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1388 1450 Navrátil Miroslav TJ Slovan Moravska Trebova 1686 1699 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1331 1414 Holásková Markéta SK Usti nad Orlici D 1197 1250 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici E 1432 1450 Ludvik František Sachovy spolek Cervena Voda 1613 1649 0
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici E 1396 1450 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice B 1763 1751 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici E 1396 1450 Michalička Václav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1363 1398 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici E 1388 1450 Petráček Jiří TJ Spartak Letohrad B 1692 1663 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici E 1379 1414 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice C 1548 1644 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici E 1356 1414 Kubíček Vlastimil TJ Jablonne nad Orlici 1625 1623 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici E 1356 1414 Řehák Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 0 1131 ½
2017/2018 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 Zvolánek Štěpán Chotěbořští draci B 0 0 1
2017/2018 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 Jun Rostislav Chotěbořští draci B 0 1066 1
2017/2018 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 Pešek Patrik ŠO Hlinsko 1420 1412 1
2017/2018 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 Nešpůrek Jakub ŠS Železné Hory 1213 1156 0
2017/2018 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1382 1234 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička B 1406 1434 1
2017/2018 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1382 1234 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1564 1463 0
2017/2018 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1382 1234 Kalousová Julie TJ Lanškroun B 1436 1393 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici E 1391 1234 Stodola Zdeněk TJ Stefanydes Policka D 1599 1678 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici E 1382 1234 Šmejdíř Waldemar SK Chocen 1466 1532 0
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici E 1382 1234 Velešík Marian SK Svitavy B 1590 1670 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici E 1382 1234 Horák Vojtěch TJ Lanskroun C 1422 1422 0
2015/2016 8 Proplast Česká Třebová B 1047 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1691 1723 0
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová B 1047 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1560 1499 ½
2014/2015 8 ŠK Svitavy 1085 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1242 0
2014/2015 5 ŠK Svitavy 1085 Chládek Josef ŠKM TJ Lanškroun B 1100 0
2014/2015 4 ŠK Svitavy 1085 Filip Dominik TJ Sokol Mistrovice 1100 1
2014/2015 3 ŠK Svitavy 1085 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička C 1100 1
2014/2015 2 ŠK Svitavy 1085 Hutař Šimon Chotěbořští draci 1059 0
2014/2015 1 ŠK Svitavy 1085 Rožek Jan Šachový spolek Železné hory 1250 0
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová B 1085 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1503 1602 0
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová B 1085 Čech Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1707 1680 0
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová B 1085 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1530 0
2013/2014 7 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Kalousová Julie ŠKM TJ Lanškroun B 1250 0
2013/2014 6 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička B 1100 1
2013/2014 5 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Somer Jiří ŠK Svitavy 1100 ½
2013/2014 4 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Lysý Karel 2222 ŠK Polabiny D 1100 0
2013/2014 3 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Křivský Lukáš Chotěbořští draci 1000 0
2013/2014 2 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Pešek Patrik ŠO Hlinsko, o.s. 1250 0
2013/2014 1 Lokomotiva Česká Třebová 1100 Klouček Michal TJ Sokol Mistrovice 1000 0