Hráč Holub Tomáš

Holub Tomáš

User Pic
Jméno: Holub Tomáš
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1625
Elo mezinárodní: 1646
ID: 13436
FIDE ID: 358851
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 ŠK Karviná "C" 1646 1638 Wilczková Hana Baník Havířov "D" 0 1338 0
2015/2016 8 SK Karvina "C" 1652 1640 Balys Stanislav Inter Petrovice "B" 1623 1656 ½
2015/2016 5 SK Karvina "C" 1652 1640 Slavík Marek SK Slavia Orlova "F" 1000 1
2015/2016 10 ŠK Karviná "B" 1652 1640 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1544 1650 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "C" 1651 1627 Adamčík Bohdan OS Rychvald "B" 1731 1722 ½
2014/2015 4 ŠK Karviná "C" 1651 1627 Vaněk Tomáš SK Slávia Orlová "F" 1115 1
2014/2015 2 ŠK Karviná "C" 1651 1627 Nowak Ondřej TJ Baník Havířov "D" 1254 1
2014/2015 1 ŠK Karviná "C" 1651 1627 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1710 1
2014/2015 11 ŠK Karviná "B" 1651 1627 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1653 ½
2014/2015 10 ŠK Karviná "B" 1651 1627 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1731 1722 1
2014/2015 9 ŠK Karviná "B" 1651 1627 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1774 1766 0
2014/2015 1 ŠK Karviná "B" 1651 1627 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1847 1820 0
2013/2014 11 ŠK Karviná "B" 1651 1626 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1676 ½
2012/2013 8 ŠK Karviná "B" 1651 1637 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1864 0
2012/2013 7 ŠK Karviná "B" 1651 1637 Štefanec Josef Inter Petrovice "A" 1578 0
2011/2012 8 ŠK Karviná "C" 1662 Kopec Jan Slavoj Český Těšín 1520 0
2011/2012 7 ŠK Karviná "C" 1662 Wodecki Mikolaj SK Slavia Orlová "E" 1257 0
2011/2012 6 ŠK Karviná "C" 1662 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "D" 1341 1
2011/2012 5 ŠK Karviná "C" 1662 Semančík David OS Rychvald "B" 1561 0
2011/2012 4 ŠK Karviná "C" 1662 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1669 ½
2011/2012 3 ŠK Karviná "C" 1662 Kucharczyk Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1631 0
2011/2012 2 ŠK Karviná "C" 1662 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1705 0
2010/2011 5 Jäkl Karviná "C" 1664 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2134 0
2010/2011 3 Jäkl Karviná "C" 1664 Hudeček Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1635 0
2010/2011 2 Jäkl Karviná "C" 1664 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1731 0
2010/2011 1 Jäkl Karviná "C" 1664 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1775 1
2009/2010 9 Jakl Karviná C 1640 Koběrský Patrik Slovan Havířov B 1817 ½
2009/2010 6 Jakl Karviná C 1640 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1756 ½
2009/2010 4 Jakl Karviná C 1640 Eichler Gustav Slovan Havířov C 1597 1
2009/2010 3 Jakl Karviná C 1640 Barcuch Radek OS Rychvald B 1847 ½
2008/2009 8 Jäkl Karviná C 1637 Hanák Tomáš OS Rychvald B 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná C 1642 Lekki Daniel Viktorie Bohumín B 1000 ½
2008/2009 5 Jäkl Karviná C 1637 Kula Richard Sokol Těrlicko 1000 1
2008/2009 2 Jäkl Karviná C 1637 Malík Lubomír Slavoj Český Těšín 1687 1
2006/2007 4 Jakl Karviná C 1642 Vacková Jana Slavoj Český Těšín 1323 ½
2005/2006 2 TJ Jakl Karviná E 1642 Slomski Tomász SK Slavia Orlová F 1
2004/2005 7 Jakl Karviná E 1605 Lamacz Pavel Těrlicko 1740 0
2004/2005 5 Jakl Karviná E 1605 Volne 1
2004/2005 4 Jakl Karviná E 1605 Zygma Jiří Slovan Havířov A 1757 0
2004/2005 3 Jakl Karviná E 1631 Brzezny Petr Rychvald D 1726 ½
2004/2005 2 Jakl Karviná E 1631 Šulej Michal Slavia Orlová E 1259 1
2004/2005 1 Jakl Karviná E 1631 Jandek Vladimír Slavia Havířov C 1777 1
2004/2005 5 Jakl Karviná D 1631 Laník Jiří Vikt.Bohumín B 1392 1
2004/2005 4 Jakl Karviná D 1631 Hansel Jaromír OS Rychvald C 1645 1
2004/2005 3 Jakl Karviná D 1631 Brzezny Petr OS Rychvald B 1726 ½
2004/2005 1 Jakl Karviná D 1631 Hříbek Dětmar Baník Havířov D 1556 0
2003/2004 11 Jakl Karviná C 1605 Pindora Marek Slavia Havířov B 1571 ½
2003/2004 10 Jakl Karviná C 1605 Laník Jiří Viktorie Bohumín B 1412 1
2003/2004 6 Jakl Karviná C 1605 Studenka Jaroslav OS Rychvald B 1728 1
2003/2004 6 TJ JAKL Karviná E 1605 Hansel Jaromír OS Rychvald 1603 0
2003/2004 5 TJ JAKL Karviná E 1605 Daniš Matěj OS Rychvald 1
2003/2004 4 TJ JAKL Karviná E 1605 Stoklas Roman Lokomotiva Petrovice "B" 1673 ½
2003/2004 3 TJ JAKL Karviná E 1605 Krupanský Jaromír Slavia Havířov ½
2003/2004 2 TJ JAKL Karviná E 1605 Labedz Patrycja SK Slavie Orlová "D" 0
2003/2004 1 TJ JAKL Karviná E 1605 Paldus Lukáš Baník Havířov 1