Hráč Ladra Antonín

Ladra Antonín

User Pic
Jméno: Ladra Antonín
Oddíl: SK Šachy Chlumec
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1713
Elo mezinárodní: 1719
ID: 5634
FIDE ID: 355798
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 SK Šachy Chlumec "B" 1719 1720 Maščák Milan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1628 1668 0 soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec "B" 1707 1720 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky "A" 1566 1593 1 soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec "B" 1707 1720 Kudrna Jan TJ ČSAD Libouchec 1664 1679 1 soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec "B" 1708 1720 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2011 1994 ½ soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec "B" 1708 1720 Doležal Jiří DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1755 1701 0 soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec "B" 1718 1705 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1847 1825 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec "B" 1722 1705 Bureš Petr SK Šachy Chlumec "C" 1558 1534 0 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec "B" 1722 1705 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1779 1763 1 soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec"A" 1707 1720 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1798 1825 0 soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec"D" 1707 1720 Kleker Jiří KŠ Štětí 1527 1495 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec"D" 1707 1720 Vašíček Milan ŠK Jezdci 1682 1667 1 soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec"D" 1708 1720 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"B" 1605 1622 1 soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec"D" 1708 1705 Mrkvan František ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1394 1443 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec"D" 1718 1705 Řeháček Jan ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1301 1421 1 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec"D" 1722 1705 Pavelka Hubert Jan Šachový klub Teplice 1793 1794 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Šachy Chlumec"D" 1722 1705 Semová Lada ŠK Teplice"C" 1399 1382 0 soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec"A" 1725 1733 Jirásko Miroslav Chess Most"B" 1635 1520 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec"A" 1750 1729 Weiss Petr Šachy Povrly 1706 1713 0 soutěž
2018/2019 9 SK šachy Chlumec"C" 1743 1733 Veverka Vladimír ŠK Teplice"C" 1347 1432 0 soutěž
2018/2019 8 SK šachy Chlumec"C" 1714 1733 Lasík Petr Bystřanští jezdci 1672 1685 1 soutěž
2018/2019 7 SK šachy Chlumec"C" 1714 1733 Janda Kryštof ŠK Sj.Litoměřice"E" 1590 1539 1 soutěž
2018/2019 6 SK šachy Chlumec"C" 1740 1733 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1807 1785 0 soutěž
2018/2019 5 SK šachy Chlumec"C" 1740 1733 Kirchner Michal TJ Sokol-Litvínov-Lom"B" 1553 1581 ½ soutěž
2018/2019 3 SK šachy Chlumec"C" 1738 1729 Werner Hong Quan Dan ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1610 1615 ½ soutěž
2018/2019 2 SK šachy Chlumec"C" 1738 1729 Černý Vladimír Sportis Svádov/Olšinky"C" 1659 1676 1 soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec "B" 1743 1733 Vágner Luboš ASK Lovosice 1707 1808 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Šachy Chlumec "B" 1714 1733 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1705 1693 1 soutěž
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec "B" 1714 1733 Novotný Tomáš SK Děčín "C" 1846 1814 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Šachy Chlumec "B" 1740 1733 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1668 1688 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Šachy Chlumec "B" 1740 1733 Škuthan Radek ŠK Teplice "B" 1719 1705 0 soutěž
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec "B" 1750 1729 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1741 1766 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec "B" 1750 1729 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1810 1769 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec "B" 1738 1729 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky "B" 1659 1676 1 soutěž
2017/2018 7 SK Šachy Chlumec"C" 1740 1727 Drbal Petr ŠK Sj.Litoměřice"E" 1629 1621 1 soutěž
2017/2018 6 SK Šachy Chlumec"C" 1746 1727 Mrišová Eliška ASK Lovosice"B" 1684 1649 1 soutěž
2017/2018 4 SK Šachy Chlumec"C" 1738 1727 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky"C" 1745 1744 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Šachy Chlumec"C" 1738 1727 Mühlfeit Radek ŠK Sj.Litoměřice"D" 1685 1685 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Šachy Chlumec"A" 1738 1727 Řezáč Pavel SK Děčín"B" 1736 1736 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Šachy Chlumec"A" 1738 1727 Safko Jindřich Slovan Jirkov"A" 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Šachy Chlumec"A" 1746 1727 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1830 1829 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Šachy Chlumec"A" 1738 1727 Dostál Petr ŠK Magic Žatec"A" 1800 1813 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Šachy Chlumec "B" 1740 1727 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1 soutěž
2017/2018 8 SK Šachy Chlumec "B" 1740 1727 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1778 1744 0 soutěž
2017/2018 7 SK Šachy Chlumec "B" 1746 1727 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1646 1649 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Šachy Chlumec "B" 1746 1727 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1617 1610 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Šachy Chlumec "B" 1738 1727 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1705 0 soutěž
2017/2018 4 SK Šachy Chlumec "B" 1738 1727 Koval Nikita ŠK Teplice "B" 1569 1538 1 soutěž
2017/2018 3 SK Šachy Chlumec "B" 1738 1727 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1753 1758 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Šachy Chlumec "B" 1738 1727 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1674 1680 0 soutěž
2015/2016 11 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky"B" 1580 1600 1 soutěž
2015/2016 10 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 0 soutěž
2015/2016 9 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 1 soutěž
2015/2016 7 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1757 1811 1 soutěž
2015/2016 6 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 1 soutěž
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"C" 1663 1685 1 soutěž
2015/2016 4 SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 Vrána František ŠK Sj.Litoměřice"C" 1476 1762 1 soutěž
2015/2016 8 SK SACHY Chlumec "B" 1818 1712 Chrz Pavel SK Spartak Usti n. L. "B" 2023 2040 0 soutěž
2015/2016 7 SK SACHY Chlumec "B" 1818 1712 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1756 1678 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Pospíchal Michael TJ Slavoj Litoměřice "B" 1574 1284 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1659 1543 1 soutěž
2014/2015 9 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1783 1746 0 soutěž
2014/2015 8 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1640 1725 1 soutěž
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1892 1910 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Slavík Jan SK Děčín "C" 1782 1772 1 soutěž
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Kovařík Daniel SVAH Všebořice 1688 1691 1 soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Stoly Jindřich ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 1 soutěž
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1000 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 Wáclawek Karel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1630 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "A" 1730 1742 Papay Jindřich SK Děčín "B" 1916 1885 0 soutěž
2013/2014 9 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Kohut Vasil DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1571 1541 1 soutěž
2013/2014 8 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Matejček Pavel TJ Svádov/Olšinky"C" 1 soutěž
2013/2014 7 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1000 1 soutěž
2013/2014 5 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci"B" 1340 1 soutěž
2013/2014 4 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Kubiska Miroslav Sj.Litoměřice"D" 1519 0 soutěž
2013/2014 3 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1250 1 soutěž
2013/2014 2 SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1672 0 soutěž
2012/2013 11 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Sláma Lukáš SVAH Všebořice "A" 1554 0 soutěž
2012/2013 10 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1711 1668 ½ soutěž
2012/2013 9 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1879 1894 0 soutěž
2012/2013 8 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 2027 ½ soutěž
2012/2013 7 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1830 0 soutěž
2012/2013 6 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 0 soutěž
2012/2013 5 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 ½ soutěž
2012/2013 4 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Malinkovič Viktor Svádov-Olšinky "C" 1667 1729 0 soutěž
2012/2013 3 SK ŠACHY Chlumec "B" 1756 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1740 1767 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Chlumec "B" 1744 Vintera Daniel ŠK Teplice "C" 1250 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Chlumec "B" 1744 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1597 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Chlumec "B" 1744 Chudina Jan TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1441 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Chlumec "B" 1744 Purkyt Jaroslav SK Děčín "B" 1773 1706 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Chlumec "B" 1744 Chudý Edvard ŠK MOSAD Česká Kamenice ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Chlumec "B" 1744 Kalinová Eliška TJ ČSAD Libouchec 1273 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Chlumec "B" 1744 Florián Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1485 1 soutěž
2011/2012 9 Chlumec C 1744 Bayer Radek ŠK Teplice D 2060 2064 0 soutěž
2011/2012 8 Chlumec C 1744 Obršál Josef ŠK Teplice E 1508 1528 1 soutěž
2011/2012 7 Chlumec C 1744 Krivoš Rudolf Svah Všebořice 1912 1873 0 soutěž
2011/2012 6 Chlumec C 1744 Sláma Lukáš Sp.Ústí n.L. C 1511 1 soutěž
2011/2012 5 Chlumec C 1744 Pekař František SK Děčín C 1878 1924 ½ soutěž
2011/2012 4 Chlumec C 1744 Cvek Jaroslav Štětí 1783 1 soutěž
2011/2012 3 Chlumec C 1744 Mrišo Miloš Sj.Litoměřice D 1771 1778 0 soutěž
2010/2011 3 Chlumec B 1735 Kubiska Miroslav Štětí 1534 ½ soutěž
2010/2011 2 Chlumec B 1735 Lein Stanislav SK Děčín C 1747 ½ soutěž
2010/2011 1 Chlumec B 1735 Král Jaromír Svádov-Olšinky D 1539 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Chlumec "A" 1735 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1943 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Chlumec "A" 1735 Bystřanští jezdci "A" 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Chlumec "A" 1735 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1465 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Chlumec"B" 1735 Mikeš Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1512 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Chlumec"B" 1735 Birtus Rudolf TJ Start Karko ÚL 1643 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Chlumec"B" 1735 Babička Michal SK Děčín"C" 1459 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Chlumec"B" 1735 Šotolová Jana KŠ Štětí 1609 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Chlumec"B" 1735 Kratochvíl Jan TJ Svah Všebořice 1000 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Chlumec"A" 1808 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Chlumec"A" 1808 Tilgner Marcel ŠK Teplice"C" 1675 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Chlumec"A" 1808 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Chlumec"A" 1808 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1842 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Chlumec"A" 1808 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Chlumec"A" 1808 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Chlumec"A" 1808 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Chlumec"A" 1808 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1958 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Chlumec "A" 1793 ŠK Union Louny "C" 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Chlumec "A" 1793 Bouška Milan ŠK Teplice "D" 1730 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Chlumec "A" 1793 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek "A" 1534 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Chlumec "A" 1793 Novosad Pavel ŠK Teplice "E" 1684 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Chlumec "A" 1793 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov - Lom 1870 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Chlumec "A" 1793 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Chlumec "A" 1793 Nedoma Petr Lovochemie Lovosice 1717 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Chlumec "A" 1793 Lachman Jaroslav Bystřanští Jezdci "A" 1511 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1859 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1932 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2102 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1728 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1907 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1792 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Ústí n.L."A" Němec Petr Spartak Ústí n.L."C" ½ soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Ústí n.L."A" Smrček Martin ČSAD Libouchec 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Ústí n.L."A" Matoušek Aleš TJ Chlumec 0 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Ústí n.L."A" Kout Zdeněk Mosad Č.Kamenice"A" 0 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Ústí n.L."A" Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín"A" 0 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Ústí n.L."A" Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L."D" 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Ústí n.L."A" Machálek Bedřich Svádov Olšinky"A" 0 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Ústí n.L."A" Jonák Dušan Svádov Olšinky"B" 1 soutěž
2005/2006 9 Loko Ústí n.L A 1781 Lein Stanislav Mosad Č.Kamenice 1762 ½ soutěž
2005/2006 8 Loko Ústí n.L A 1781 Mráz Jiří Slávia Děčín B 1870 1 soutěž
2005/2006 7 Loko Ústí n.L A 1781 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L D 2148 0 soutěž
2005/2006 6 Loko Ústí n.L A 1781 Malina Josef Svádov-Olš.A 1770 ½ soutěž
2005/2006 5 Loko Ústí n.L A 1781 Neumann Milan ČSAD Libouchec 1688 1 soutěž
2004/2005 9 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Malina Josef Svádov-Olšinky "A" 1767 ½ soutěž
2004/2005 7 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Viola Jan ČSAD Libouchec 1872 ½ soutěž
2004/2005 6 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Němec Petr Sp.Ústí n.L "C" 2008 ½ soutěž
2004/2005 5 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 2201 0 soutěž
2004/2005 4 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Pechek Jan Chlumec 1956 0 soutěž
2004/2005 3 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Bürgermeister Michal Šachy Povrly "A" 1849 0 soutěž
2004/2005 2 Loko Ústí n.L. "A" 1796 Kníže Václav Sp.Ústí n.L. "D" 1636 0 soutěž
2003/2004 9 Loko ÚstíB" 1796 Matoušek Aleš Chlumec 1857 0 soutěž
2003/2004 8 Loko ÚstíB" 1796 Nejedlo Josef Slavia SČE Děčín 1975 0 soutěž
2003/2004 7 Loko ÚstíB" 1796 Slavík Jan SK DěčínC" 1687 0 soutěž
2003/2004 6 Loko ÚstíB" 1796 Krejčová Ivana Svádov-Olš.B" 1617 0 soutěž
2003/2004 5 Loko ÚstíB" 1796 Carboch Ladislav Svádov-Olš.A" 1795 1 soutěž
2003/2004 4 Loko ÚstíB" 1796 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 1916 1 soutěž
2003/2004 3 Loko ÚstíB" 1796 Říha Jaroslav ČSAD Libouchec 2056 0 soutěž
2003/2004 2 Loko ÚstíB" 1796 Železný Jiří ŠK PovrlyA" 1914 1 soutěž
2003/2004 1 Loko ÚstíB" 1796 Voslař Jan Sp.Ústí n.L.C" 1966 0 soutěž
2003/2004 11 Loko Ústí n.L. 1796 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1654 0 soutěž
2003/2004 10 Loko Ústí n.L. 1796 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín 1783 ½ soutěž
2003/2004 9 Loko Ústí n.L. 1796 Chaloupka František Sj.Litoměřice 2003 ½ soutěž
2003/2004 8 Loko Ústí n.L. 1796 Horák Jiří SSZŠ Litvínov 2069 0 soutěž
2003/2004 7 Loko Ústí n.L. 1796 Král David Bonex Teplice 1858 ½ soutěž
2003/2004 6 Loko Ústí n.L. 1796 Konopásek Petr ŠK Union Louny 1771 0 soutěž
2003/2004 5 Loko Ústí n.L. 1796 Zima Jiří Tatran Podbořany 1603 1 soutěž
2003/2004 4 Loko Ústí n.L. 1796 Mrnka Jan CHP Litvínov 1923 ½ soutěž
2003/2004 3 Loko Ústí n.L. 1796 Belan Vladimír Sp.Ústí n.L. 1999 1 soutěž
2003/2004 1 Loko Ústí n.L. 1796 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1734 1 soutěž