Hráč Němeček Jan

Němeček Jan

User Pic
Jméno: Němeček Jan
Oddíl: DDM Osek
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1325
Elo mezinárodní: 1325
ID: 6733
FIDE ID: 352616
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1304 1327 Malec Jiří ŠK UNION LOUNY "C" 1317 1268 1
2017/2018 8 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1338 1327 Kindl Václav ŠK UNION LOUNY "D" 0 1292 0
2017/2018 7 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1338 1327 Kastl Jaroslav KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1218 1235 0
2017/2018 6 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1306 1327 Kasal Jaroslav TJ SOKOL LITVÍNOV-LOM "B" 1522 1534 ½
2017/2018 5 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1306 1327 Kostrhun Ludvík TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1316 1307 1
2017/2018 3 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1304 1327 Patkoló Michal ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 0 1120 1
2017/2018 2 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1304 1327 Magnusek Zdeněk ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1550 1531 0
2017/2018 1 DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1342 1338 Veverka Vladimír ŠK TEPLICE "C" 1193 1228 0
2017/2018 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1338 1327 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1586 1584 0
2016/2017 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1361 1350 David Miroslav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1070 0
2016/2017 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Brejcha Robert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1000 0
2015/2016 11 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Barukčič Jozo SK DDM Postoloprty 1320 1
2015/2016 9 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1595 1589 0
2015/2016 8 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Reich Otakar Bystransti jezdci "A" 1417 ½
2015/2016 6 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Šatra Šimon CHESS Most "D" 1523 1413 0
2015/2016 5 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1354 1232 1
2015/2016 4 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Kirchner Michal TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1589 1640 0
2015/2016 3 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Rýgl David Sokol Udlice "D" 1588 1602 0
2015/2016 2 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Krásný Drahomír SO TJ Klasterec n. O. "A" 1287 1367 1
2015/2016 1 SK Stropnik Osek "A" 1361 1350 Tréglová Zuzana SK Magic Zatec "A" 1235 1
2015/2016 11 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci"B" 1166 ½
2015/2016 10 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Křivský Jiří Sportis Svádov-Olšinky"C" 1564 0
2015/2016 9 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Matouš Pavel ŠK Sj.Litoměřice"C" 1670 1685 ½
2015/2016 8 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Václavík Jan ŠK Teplice"D" 1407 0
2015/2016 7 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Durdisová Monika KŠ Štětí 1391 0
2015/2016 6 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Novák Petr SK Šachy Chlumec"C" 1600 1638 ½
2015/2016 5 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"B" 1697 1672 0
2015/2016 4 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Lácha Jan ŠK Sj.Litoměřice"D" 1816 1813 0
2015/2016 3 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Stehlík Filip ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1202 0
2015/2016 2 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Papay Jindřich SK Děčín"D" 1920 1889 0
2015/2016 1 ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 Kopáček Lukáš ASK Lovosice"B" 1504 1493 0
2014/2015 10 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Slezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1000 0
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Partyka František ŠK DDM Postoloprty 1000 ½
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1258 0
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Havliš Dominik Sokol Údlice "B" 1602 0
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1353 1531 0
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Hora Aleš CHESS Most "E" 1087 1
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "A" 1352 Tvrdík Šimon CHESS Most "D" 1203 1
2014/2015 9 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci "B" 1184 1
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Kopáček Lukáš ASK Lovosice "B" 1218 ½
2014/2015 7 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Kufel Pavol ŠK Teplice "D" 1417 0
2014/2015 6 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "D" 1668 1676 ½
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Bernát František Sportis Svádov - Olšinky "C" 1113 1
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Bureš Petr SK Šachy Chlumec "C" 1314 0
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Hung Do ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1396 1372 0
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1690 1713 0
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "B" 1352 Šafr Jan SK Děčín "D" 1560 1553 1
2013/2014 9 ŠK Stropnik Osek "A" 1335 Hofmann Lukáš CHESS Most "E" 1511 1521 ½
2013/2014 8 ŠK Stropnik Osek "A" 1335 Falta Jan Slovan Jirkov "B" 1000 1
2013/2014 6 ŠK Stropnik Osek "A" 1335 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1420 ½
2013/2014 4 ŠK Stropnik Osek "A" 1335 Douša Václav ŠK Union Louny "B" 1454 1
2013/2014 2 ŠK Stropnik Osek "A" 1335 Weber David TJ Sokol Údlice "B" 1250 0
2013/2014 9 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec"B" 1681 1677 0
2013/2014 8 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci"B" 1340 0
2013/2014 7 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Jesenský Jaromír Sj.Litoměřice"D" 1574 1511 ½
2013/2014 6 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1250 ½
2013/2014 5 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Hendrych Radek SK Děčín"D" 1591 0
2013/2014 4 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Sp.Ústí n.L."C" 1
2013/2014 3 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Mašek Martin ŠK Teplice"E" 1250 1
2013/2014 2 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Král Jaromír TJ Svádov/Olšinky"C" 1564 1
2013/2014 1 DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1000 0
2012/2013 10 ŠK Stropník Osek "A" 1332 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1553 1594 ½
2012/2013 6 ŠK Stropník Osek "A" 1332 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1512 0
2012/2013 5 ŠK Stropník Osek "A" 1332 ŠK Magic Žatec "A" 1
2012/2013 1 ŠK Stropník Osek "A" 1332 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1820 1741 0
2012/2013 11 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Křehla Milan ŠK Teplice"E" 1851 1852 0
2012/2013 10 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 0
2012/2013 9 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Krutský Martin ŠK Teplice"D" 1717 1773 0
2012/2013 8 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Krausz Milan Svah Všebořice"B" 1446 ½
2012/2013 6 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 0
2012/2013 5 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Dudek Karel TJ Start Karko ÚL 1597 0
2012/2013 4 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice"D" 1859 1863 0
2012/2013 3 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1679 ½
2012/2013 2 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1711 1668 0
2012/2013 1 ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí"C" 2088 2080 0
2011/2012 10 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "A" 1669 0
2011/2012 9 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 Poloprutský Ladislav TJ Slovan Jirkov "B" 1699 0
2011/2012 7 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1555 0
2011/2012 6 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 Ta Minh Khoi CHESS MOST "D" 1250 1
2011/2012 5 ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 Šára Stanislav CHESS MOST "C" 1937 1934 0
2011/2012 9 Stropnik Osek 1325 Bělík Jan Štětí 1250 1
2011/2012 8 Stropnik Osek 1325 Kovařík Daniel Sj.Litoměřice D 1000 0
2011/2012 7 Stropnik Osek 1325 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci B 1468 ½
2011/2012 6 Stropnik Osek 1325 Žatečková Karolína SK Děčín C 1566 ½
2011/2012 5 Stropnik Osek 1325 Vacek Michal ŠK Teplice D 1250 1
2011/2012 4 Stropnik Osek 1325 Mašek Martin ŠK Teplice E 1100 0
2011/2012 3 Stropnik Osek 1325 Klapka Aleš Svah Všebořice 1000 0
2011/2012 2 Stropnik Osek 1325 Prokůpek Václav Sp.Ústí n.L. C 1485 ½
2011/2012 1 Stropnik Osek 1325 Polák Martin Chlumec C 1000 1
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Obršál Josef ŠK Viamont Teplice "E" 1561 0
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "B" 1480 1
2010/2011 11 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Benešová Martina DDM Most "D" 1391 ½
2010/2011 10 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Douša Václav ŠK Union Louny "B" 1000 1
2010/2011 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Tain Ladislav TJ Slovan Jirkov "B" 1000 0
2010/2011 5 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1436 0
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1330 ½
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Šmída Ondřej TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1250 1
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1317 Rozšafný Václav DDM Most "C" 1518 0
2010/2011 6 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "B" 1480 ½
2010/2011 5 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Benešová Martina DDM Most "F" 1391 ½
2010/2011 4 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Fryček David DDM Most "G" 1451 0
2010/2011 3 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina 1521 0
2010/2011 2 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 ½
2010/2011 1 ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1317 Obršál Josef ŠK Viamont Teplice "E" 1561 ½
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek B 1299 Luu Danh Tiep DDM Most E 1250 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek B 1299 KC Kaskáda Bílina B 1
2009/2010 7 ŠK Stropník Osek B 1299 Raška Jindřich ŠK Union Louny C 1656 0
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek B 1299 Beran Petr ŠK Teplice F 1421 1
2009/2010 4 ŠK Stropník Osek B 1299 Jelínková Jana DDM Most D 1635 0
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek B 1299 Luu Danh Tiep DDM Most E 1250 1
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek B 1299 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina B 1488 0
2009/2010 1 ŠK Stropník Osek B 1299 Lachman Jaroslav Bystřanští Jezdci B 1503 0
2009/2010 8 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1571 ½
2009/2010 7 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1719 0
2009/2010 5 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvínov "B" 1
2009/2010 4 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 0
2009/2010 3 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Strašlipka Jiří ŠK Teplice "D" 1898 0
2009/2010 2 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1690 0
2009/2010 1 ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 Řebíček Jan ŠK Teplice "E" 1379 1
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek B 1295 Kovařík Pavel TJ Slavoj Litoměřice D ½
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek B 1295 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina B 1547 0
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek B 1295 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci B 1445 0
2008/2009 7 ŠK Stropník Osek B 1295 Trojánek Ondřej Bystřanští jezdci B 0
2008/2009 6 ŠK Stropník Osek B 1295 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom C 1563 ½
2008/2009 5 ŠK Stropník Osek B 1295 Frydrych Petr ŠK UNION Louny-Opočno 1
2008/2009 4 ŠK Stropník Osek B 1295 Rychtařík Václav TJ Slavoj Litoměřice D 1
2008/2009 3 ŠK Stropník Osek B 1295 Obršál Josef ŠK Teplice F 1432 0
2008/2009 2 ŠK Stropník Osek B 1295 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 ½
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek B 1295 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina B 1000 1
2008/2009 9 ŠK Stropník Osek "A" 1295 Obršál Josef ŠK Teplice "D" 1432 0
2008/2009 8 ŠK Stropník Osek "A" 1295 Jedlička Jan ŠK Teplice "E" 1000 1
2008/2009 7 ŠK Stropník Osek "A" 1295 Povr Milan TJ Chlumec "A" 1480 1
2008/2009 1 ŠK Stropník Osek "A" 1295 Jedlička Jiří ŠK Union Louny "C" 1519 0
2007/2008 7 ŠK Stropník Osek B 1297 Novák Petr ŠK UNION Louny C 1351 0
2007/2008 6 ŠK Stropník Osek B 1297 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 1542 0
2007/2008 5 ŠK Stropník Osek B 1297 Fryček David ŠK Most E 1100 1
2007/2008 4 ŠK Stropník Osek B 1297 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom 1519 0
2007/2008 3 ŠK Stropník Osek B 1297 Škuthan Jiří ŠK Most D 1250 0
2007/2008 2 ŠK Stropník Osek B 1297 Brož František Bonex Teplice D 1100 1
2007/2008 1 ŠK Stropník Osek B 1297 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci B 1444 ½
2007/2008 3 ŠK Stropník Osek B 1297 Fryček David ŠK Most E 1100 ½
2007/2008 2 ŠK Stropník Osek B 1297 Škuthan Jiří ŠK Most D 1250 ½
2007/2008 1 ŠK Stropník Osek B 1297 Tilgner Marcel Bonex Teplice D 1256 0
2007/2008 9 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Vydra Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 0
2007/2008 8 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Rubeš Vít TJ Bonex Teplice "C" 1611 0
2007/2008 7 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina 1517 0
2007/2008 6 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Beran Petr Bystřanští jezdci "A" 1583 1
2007/2008 4 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Florián Jiří TJ Slavoj Litoměřice "C" 1457 1
2007/2008 3 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "A" 1423 ½
2007/2008 2 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Mareček Vladimír TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1408 0
2007/2008 1 ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 Svoboda Václav TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1626 0
2006/2007 9 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci C 1452 ½
2006/2007 8 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice C 1616 ½
2006/2007 7 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Jelínková Jana Šachový klub Most F 1100 ½
2006/2007 6 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Táborský David Šachový klub Most E 0
2006/2007 5 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Stránský Vojtěch TJ Glaverbel Czech Teplice C 1521 0
2006/2007 2 ŠK Stropník Osek při DDaM B 1296 Šotolová Anna KŠ Štětí B 1
2006/2007 9 ŠK Stropník Osek "A" 1296 Koloušek Petr KC Kaskáda Bílina 1
2006/2007 6 ŠK Stropník Osek "A" 1296 Chroust Ladislav ŠK Bystřanští Jezdci "A" ½
2006/2007 5 ŠK Stropník Osek "A" 1296 Kadlec Daniel ŠK Most "D" 1100 1
2006/2007 4 ŠK Stropník Osek "A" 1296 Košek Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1608 0
2006/2007 3 ŠK Stropník Osek "A" 1296 Maščák Milan TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1583 0
2005/2006 6 ŠK STROP. OSEKA"" Marhan Jan TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1567 0
2005/2006 3 ŠK STROP. OSEKA"" Šimána Jaroslav ŠK MERKUR KADAŇA"" 1665 1
2005/2006 1 ŠK STROP. OSEKA"" Macák Bernard KC KAS. BÍLINAA"" 0
2004/2005 9 Stropník Osek B" Dohnal Martin Bystř. jezdci B" 1
2004/2005 8 Stropník Osek B" Kochánek Antonín Sl Litoměřice B" 1675 0
2004/2005 7 Stropník Osek B" Rath Vladimír Trend Roudnice 1552 0
2004/2005 6 Stropník Osek B" Ratmacher Erich Kaskáda Bílina A" 0
2004/2005 5 Stropník Osek B" Boháč Vlastimil Lokomot. Most F" 1482 ½
2004/2005 4 Stropník Osek B" Kalašnikov Jaroslav Litoměřické dámy 1
2004/2005 3 Stropník Osek B" Třeska František Lovochem Lovosice 1860 0
2004/2005 2 Stropník Osek B" Krupka Tomáš Bonex Teplice C" 1649 0
2004/2005 1 Stropník Osek B" Zelenka Petr Stropník Osek A" 0
2003/2004 9 Stropník Osek B Šimovič Ludvík Bonex Teplice C 0
2003/2004 7 Stropník Osek B Valenta Petr Kaskáda Bílina A 0
2003/2004 6 Stropník Osek B Hartmann František Litoměřické dámy 0
2003/2004 4 Stropník Osek B Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1793 ½
2003/2004 2 Stropník Osek B Kudera Jiří Sl. Litoměřice B 2015 0
2003/2004 1 Stropník Osek B Orsák Karel Stropník Osek A 1826 0