Hráč Budík Pavel

Budík Pavel

User Pic
Jméno: Budík Pavel
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1724
Elo mezinárodní: 1763
ID: 36911
FIDE ID: 359050
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1759 1724 Filák František ŠO Sokol Bystřička 0 1759 1
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1724 Bartas Pavel SK Boršice A 1881 1923 1
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1724 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1699 1744 0
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 1696 1678 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1750 1748 ½
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 1696 1678 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1895 1948 1
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1753 1678 Kopcová Ludmila TJ Ostrava 1905 1900 0
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1753 1678 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2033 1991 0
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 Trávníček Kryštof Mikuláš TJ Sokol Ústí 1705 1766 1
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 1
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 0
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1678 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2057 2061 0
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1678 Macháček Lukáš ŠK Staré Město C 1595 1568 1
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1696 1678 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1750 1748 1
2017/2018 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1678 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1846 1851 ½
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1673 1656 Netušil Jan Sokol Postoupky A 1883 1914 0
2016/2017 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Odstrčil Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 1
2016/2017 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 1
2016/2017 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1472 1555 1
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 0
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 0
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Fizer Marek BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 1336 1
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1634 1607 1
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 1
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1356 1367 1
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Piskovský Tomáš SK Prostějov 1677 1677 ½
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Staré Město "B" 1294 0
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín C 1629 1601 Gankhuyag Munkhorgil Rajnochovice 1553 ½
2015/2016 11 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 1
2015/2016 10 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Jahn Filip ŠK Kuřim "B" 1257 ½
2015/2016 9 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Růžičková Ema A64 Grygov 1284 ½
2015/2016 8 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 ½
2015/2016 7 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 0
2015/2016 6 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 1
2015/2016 4 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Židek Daniel Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 0
2015/2016 3 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 ½
2015/2016 1 TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín D 1629 1601 Vilímek Petr Karolinka 1679 0
2015/2016 6 ŠKZ Vsetín D 1629 1601 Růčka Petr Val. Bystřice B 1915 1887 0
2015/2016 1 ŠKZ Vsetín D 1629 1601 Capil Dalibor Val. Bystřice C 1550 1602 ½
2014/2015 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Kolaja Lukáš SK Boršice 1207 1
2014/2015 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Richvalský Patrik ŠK Zlínterm 1404 1
2014/2015 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Ptáček Jiří Sokol Ústí 1087 1
2014/2015 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1100 ½
2014/2015 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Svozil David KK-ŠK Osvětimany 1089 1
2014/2015 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín 1358 1
2014/2015 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1399 1
2014/2015 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1250 1
2014/2015 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1616 Řezníček Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín B 1130 1
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín C 1616 Měrka Josef Huslenky 1527 ½
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín C 1616 Pobořil František Rožnov B 1528 1
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín C 1616 Bártek Josef Bystřička 1557 ½
2014/2015 7 ŠKZ Vsetín C 1616 Trčálek Lukáš Ústí 1508 ½
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín C 1616 Liška Pavel Valašská Polanka 1630 1
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín C 1616 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1691 ½
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín C 1616 Staněk Jiří Valašské Meziříčí B 1687 0
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín C 1616 Klímek David ŠKZ Vsetín D 1582 ½
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín C 1616 Lovas Petr Val.Bystřice C 1000 ½
2013/2014 9 ŠKZ Vsetín D 1533 Hrbáček Pavel Huslenky B 1321 1
2013/2014 8 ŠKZ Vsetín D 1533 Dolina Václav Francova Lhota B 1514 0
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín D 1533 Černý Ladislav Val. Meziříčí D 1496 1
2013/2014 4 ŠKZ Vsetín D 1533 Pončík Ladislav Hošťálková D 1455 ½
2013/2014 11 Zbrojovka Vsetín 1533 Jelínek Jindřich Agentura 64 Grygov 1645 1645 ½
2013/2014 10 Zbrojovka Vsetín 1533 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1479 1692 1
2013/2014 9 Zbrojovka Vsetín 1533 Grešák Ivo SK Řetězárna Česká Ves 1000 1
2013/2014 8 Zbrojovka Vsetín 1533 Štefanišin Jan OŠŠ TJ Ostrava 1661 1590 ½
2013/2014 7 Zbrojovka Vsetín 1533 Skalka Michal ŠK Staré Město "B" 1526 1550 0
2013/2014 6 Zbrojovka Vsetín 1533 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 0
2013/2014 3 Zbrojovka Vsetín 1533 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1582 1582 1
2013/2014 2 Zbrojovka Vsetín 1533 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1495 1647 0
2013/2014 1 Zbrojovka Vsetín 1533 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1288 1
2013/2014 11 ŠKZ Vsetín C 1533 Holiš Josef Rožnov B 1000 1
2013/2014 3 ŠKZ Vsetín C 1533 Capil Dalibor Val. Bystřice B 1524 1577 1
2013/2014 2 ŠKZ Vsetín C 1533 Vraj Ondřej Hošťálková B 1533 1533 0
2012/2013 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1585 Hronek Martin ŠK Zlín 1413 ½
2012/2013 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1585 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1374 ½
2012/2013 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1585 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1316 ½
2012/2013 10 ŠKZ Vsetín C 1585 Liška Pavel Valašská Polanka 1606 ½
2012/2013 6 ŠKZ Vsetín C 1585 Vrábel Petr Karolinka 1419 1
2012/2013 11 Zbrojovka Vsetín 1585 Navrátil Martin Rošáda Prostějov 1000 1
2012/2013 10 Zbrojovka Vsetín 1585 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1346 1356 1
2012/2013 9 Zbrojovka Vsetín 1585 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 8 Zbrojovka Vsetín 1585 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 1250 ½
2012/2013 7 Zbrojovka Vsetín 1585 Adamczyk Martin Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 1
2012/2013 6 Zbrojovka Vsetín 1585 Kubošová Hana SK Slavie Orlová "B" 1480 1546 0
2012/2013 5 Zbrojovka Vsetín 1585 Motal Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1
2012/2013 4 Zbrojovka Vsetín 1585 Němec Jakub KME-DDM Kuřim 1256 1
2012/2013 3 Zbrojovka Vsetín 1585 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1537 1
2012/2013 2 Zbrojovka Vsetín 1585 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky 1312 0
2012/2013 1 Zbrojovka Vsetín 1585 Kapitanov Filip TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 9 Zbrojovka Vsetín 1443 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 8 Zbrojovka Vsetín 1443 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1100 ½
2011/2012 7 Zbrojovka Vsetín 1443 Očko Dominik SK Slavia Orlová B 1000 ½
2011/2012 6 Zbrojovka Vsetín 1443 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1461 1348 ½
2011/2012 4 Zbrojovka Vsetín 1443 Kolaja Lukáš SK Boršice B 1000 1
2011/2012 3 Zbrojovka Vsetín 1443 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1377 1
2011/2012 2 Zbrojovka Vsetín 1443 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 1 Zbrojovka Vsetín 1443 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2011/2012 11 ŠKZ Vsetín C 1443 Orság Václav Karolinka 1753 1
2011/2012 10 ŠKZ Vsetín C 1443 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1676 1
2011/2012 6 ŠKZ Vsetín C 1443 Plachtovič Lubomír Ústí 1675 0
2011/2012 2 ŠKZ Vsetín C 1443 Klíma Tomáš Rožnov B 1000 1
2010/2011 11 ŠKZ Vsetín C 1100 Gargulák Daniel Hošťálková B 1100 ½
2010/2011 7 ŠKZ Vsetín C 1100 Machalec Pavel MEZ Vsetín 1681 1
2010/2011 4 ŠKZ Vsetín C 1100 Jurča Zdeněk Vidče 1647 0
2010/2011 1 ŠKZ Vsetín C 1100 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1668 0
2010/2011 6 Zbrojovka Vsetín 1100 Dančáková Klára Sokol Hošťálková B 1000 1
2010/2011 3 Zbrojovka Vsetín 1100 Hnátek Jakub Sokol Ústí 1000 1
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín Gajdoš Daniel Sokol Hošťálková 0
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín Moštěk Petr TJ Vlčnov 1100 1
2009/2010 7 Zbrojovka Vsetín Sedlačík Martin ŠK Staré Město C ½
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín Vašek Ondřej ŠK-KK Osvětimany 1000 1
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín Drulák Milan ŠK Zlín B 1
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín Trčálek David Sokol Ústí 0