Hráč Králík František

Králík František

User Pic
Jméno: Králík František
Oddíl: Šachový oddíl Mařatice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1681
Elo mezinárodní: 0
ID: 15078
FIDE ID: 347485
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Mařatice 0 1678 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1237 1513 1
2018/2019 3 Mařatice 0 1678 Kadlček Petr ŠK Dolní Němčí B 0 1605 ½
2016/2017 8 TJ Mařatice 1697 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město F 1165 1317 1
2016/2017 7 TJ Mařatice 1697 Zemčík Jan ŠO Kunovice B 1616 0
2016/2017 2 TJ Mařatice 1697 Skupina Josef SK Boršice C 1474 0
2015/2016 2 TJ Mařatice 1697 Zelnitius Albert ŠK Staré Město H 1487 1400 1
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 1681 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město E 1848 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město F 1647 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1528 ½
2007/2008 7 Staré Město G 1647 Škrášek Miloslav Mařatice 1830 1
2007/2008 5 Staré Město G 1647 Bernatík Lubomír Osvětimany A 1901 1
2007/2008 4 Staré Město G 1647 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1755 0
2007/2008 3 Staré Město G 1647 Umlauf Josef Dolní Němčí 1687 1
2007/2008 2 Staré Město G 1647 Kegler Libor Velehrad 1667 0
2007/2008 1 Staré Město G 1647 Šácha Milan Kunovice A 1770 ½
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Zemanová Jana Sportovní klub OAZA Praha 1888 ½
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 1776 ½
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Fencl Pavel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1633 0
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Skála Kamil Šachový klub Most A 1658 1
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 0
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Novosadová Kristýna BŠS Frýdek-Místek A 2078 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město F 1601 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1673 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město F 1601 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1515 0
2006/2007 2 ŠK Staré Město F 1601 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1770 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město F 1601 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1599 1
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Kastnerová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 1
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Krys Jan Š.O. TJ Chrudim 1496 1
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 0
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Pavelková Michaela BŠS Frýdek-Místek B 1906 ½
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 Novosadová Kristýna BŠS Frýdek-Místek A 2078 0
2005/2006 11 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Lapuníková Markéta ŠK Lokomotiva Brno B 1369 ½
2005/2006 10 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Tvrdík Michael SK Prostějov 1100 1
2005/2006 9 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Týn Ondřej ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1549 ½
2005/2006 8 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Dihel Martin TJ Dolní Benešov 1362 1
2005/2006 7 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1462 1
2005/2006 6 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Gabriel Adam ŠK Boršice 1784 ½
2005/2006 5 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1250 ½
2005/2006 4 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0
2005/2006 3 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Bujnošek Tomáš BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1485 1
2005/2006 2 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1539 1
2005/2006 1 ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1863 0
2005/2006 3 Staré Město "F" 1490 Mrva Štěpán Osvětimany "A" 1420 ½
2005/2006 1 Staré Město "F" 1490 Macek Jiří Hluk "A" ½
2005/2006 6 Staré Město G 1490 Plášek Radim Bojkovice B 2012 ½
2005/2006 5 Staré Město G 1490 Vychorec Miroslav Hluk B 1568 1
2004/2005 6 Staré Město F Fiala Václav Boršice C 1272 0
2004/2005 5 Staré Město F Skupina Josef Boršice B 1468 0
2004/2005 7 Staré Město G Vaňhara Jan BojkoviceB ½
2004/2005 5 Staré Město G Uhlíř Vojtěch Hluk 1364 0
2004/2005 4 Staré Město G Jošek Rostislav Mařatice B 1560 ½
2004/2005 1 Staré Město G Trňák Josef Osvětimany B 1406 1
2004/2005 3 ŠK SŠŠ St.Město B Taptič Filip ŠK Hodonín 1481 ½
2004/2005 2 ŠK SŠŠ St.Město B Hošek Radek Tatran Poštorná 1
2004/2005 1 ŠK SŠŠ St.Město B Pokorný Petr TJ F.-S.Napajedla 1
2003/2004 7 SŠŠ Staré Město B Gubenko Vladislav Sokol Jedovnice 1
2003/2004 6 SŠŠ Staré Město B Šourek Martin TJ Tatran Poštorná 1
2003/2004 5 SŠŠ Staré Město B Wieczorek Zbigniew BŠŠ+DDM FM B ½
2003/2004 4 SŠŠ Staré Město B Polek Adam BŠS+DDM FM C 1344 0