Hráč Sochor František

Sochor František

User Pic
Jméno: Sochor František
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 0
ID: 9472
FIDE ID: 0
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 8 ŠK Kladno B 1867 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1932 0
2012/2013 2 ŠK Kladno B 1867 Kučera Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1250 0
2012/2013 1 ŠK Kladno B 1867 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1527 1
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno B 1867 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 0
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno B 1867 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1775 ½
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno B 1867 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1713 ½
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno B 1867 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1759 0
2011/2012 10 ŠK Kladno "C" 1877 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 0
2011/2012 8 ŠK Kladno "C" 1877 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2011/2012 7 ŠK Kladno "C" 1877 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1837 ½
2011/2012 6 ŠK Kladno "C" 1877 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 ½
2011/2012 5 ŠK Kladno "C" 1877 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 1
2011/2012 4 ŠK Kladno "C" 1877 Hrdlička Jan Slovan Velvary 1839 0
2011/2012 3 ŠK Kladno "C" 1877 Vítek Jan SK DDM Slaný 1871 0
2011/2012 2 ŠK Kladno "C" 1877 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 1
2010/2011 11 ŠK Kladno C 1865 Parpel Petr TJ Neratovice C 1832 ½
2010/2011 10 ŠK Kladno C 1865 Červenka Antonín Slovan Velvary 1788 1
2010/2011 8 ŠK Kladno C 1865 Binder Jan Caissa Úholičky C 1716 0
2010/2011 7 ŠK Kladno C 1865 Černý Michal Sokol Buštěhrad 1947 ½
2010/2011 6 ŠK Kladno C 1865 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1799 1
2010/2011 4 ŠK Kladno C 1865 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1908 ½
2010/2011 3 ŠK Kladno C 1865 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1892 1
2010/2011 2 ŠK Kladno C 1865 Vítek Jan SK DDM Slaný 1795 ½
2010/2011 1 ŠK Kladno C 1865 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1587 1
2009/2010 11 ŠK Kladno C 1880 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1504 1
2009/2010 9 ŠK Kladno C 1880 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1823 1
2009/2010 8 ŠK Kladno C 1880 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1840 ½
2009/2010 6 ŠK Kladno C 1880 Homola Karel ŠK Rakovník B 1676 0
2009/2010 5 ŠK Kladno C 1880 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1752 ½
2009/2010 3 ŠK Kladno C 1880 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno 1869 0
2008/2009 8 ŠK Kladno C 1851 Fairaisl Dušan Lokomotiva Beroun A 1762 1
2008/2009 10 ŠK Kladno "B" 1851 Halla Jiří Caissa Úholičky "B" 1869 1
2008/2009 9 ŠK Kladno "B" 1851 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 1
2008/2009 5 ŠK Kladno "B" 1851 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1499 1
2008/2009 4 ŠK Kladno "B" 1851 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1780 ½
2008/2009 3 ŠK Kladno "B" 1851 Vítek Jan SK DDM Slaný "A" 1745 ½
2008/2009 2 ŠK Kladno "B" 1851 Staněk Václav TJ Aero Odolena Voda 1898 ½
2008/2009 1 ŠK Kladno "B" 1851 Strnad Pavel NOVA Kladno "A" 1950 1
2007/2008 5 ŠK Kladno C 1847 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1386 1
2007/2008 3 ŠK Kladno C 1847 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1683 1
2007/2008 1 ŠK Kladno C 1847 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 ½
2006/2007 10 ŠK Kladno C 1849 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1787 ½
2006/2007 6 ŠK Kladno C 1849 Fojtík Václav TJ Český lev Kolešovice 1871 0
2006/2007 5 ŠK Kladno C 1849 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1742 1
2006/2007 2 ŠK Kladno C 1849 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 ½
2006/2007 1 ŠK Kladno C 1849 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1929 ½
2005/2006 11 ŠK Kladno C 1846 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1689 1
2005/2006 9 ŠK Kladno C 1846 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný A 1616 ½
2005/2006 8 ŠK Kladno C 1846 Orel Aleš NOVA Kladno A 1661 1
2005/2006 7 ŠK Kladno C 1846 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1668 0
2005/2006 5 ŠK Kladno C 1846 Kantořík Pavel TJ Kolešovice 1679 1
2005/2006 3 ŠK Kladno C 1846 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1350 1
2005/2006 1 ŠK Kladno C 1846 Zach Tomáš Spartak Žebrák B 1654 1
2004/2005 9 ŠK Kladno C 1837 Bouda Karel SK DDM Slaný 1715 1
2004/2005 8 ŠK Kladno C 1837 Černoušková Alena Caissa Úholičky B 1375 ½
2004/2005 7 ŠK Kladno C 1837 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad A 1352 1
2004/2005 6 ŠK Kladno C 1837 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1351 1
2004/2005 11 ŠK Kladno B 1837 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. A 1896 ½
2004/2005 9 ŠK Kladno B 1837 Šmejkal Josef AŠ Ml.Boleslav A 1731 1
2003/2004 11 ŠK Kladno D" 1813 Plháček Václav Sokol Hostivice 1851 ½
2003/2004 10 ŠK Kladno D" 1813 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda 1759 1
2003/2004 9 ŠK Kladno D" 1813 Kadeřábek Bohumil NOVA Kladno A" 1828 1
2003/2004 8 ŠK Kladno D" 1813 Bulva Stanislav EasyE Kralupy B" 1894 0
2003/2004 7 ŠK Kladno D" 1813 Mos Rudolf Libčice n/Vltavou 1750 1
2003/2004 6 ŠK Kladno D" 1813 Bdžoch Vojtěch ŠK Kladno E" 1571 1
2003/2004 5 ŠK Kladno D" 1813 Nývlt Miloslav SK Mělník 1885 B" 1807 1
2003/2004 4 ŠK Kladno D" 1813 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1798 ½
2003/2004 3 ŠK Kladno D" 1813 Suchý František EasyE Kralupy C" 1761 1
2003/2004 2 ŠK Kladno D" 1813 Nejedlý Jiří Neratovice C" 1346 1
2003/2004 1 ŠK Kladno D" 1813 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1758 1