Hráč Dlouhý Milan

Dlouhý Milan

User Pic
Jméno: Dlouhý Milan
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 1694
ID: 5807
FIDE ID: 340570
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 ŠK Lomnice n.P. 1693 1703 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1727 1721 1
2018/2019 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1694 1703 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1799 1832 0
2018/2019 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1715 1703 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1777 1778 0
2018/2019 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1715 1703 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1601 1563 0
2017/2018 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1737 1708 ½
2017/2018 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1743 1724 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1597 1655 0
2017/2018 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1743 1724 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1666 1696 0
2017/2018 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1752 1724 Duch Robert TJ Dvůr Králové nad Labem B 1690 1776 ½
2017/2018 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1752 1724 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009 1656 1658 ½
2017/2018 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1774 ½
2017/2018 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1597 1582 1
2017/2018 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1737 1720 ½
2017/2018 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1691 1724 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1651 1642 ½
2016/2017 11 ŠK Lomnice n/P. B 1664 1744 Bičiště Petr ŠO TJ Lužany 1673 ½
2016/2017 4 ŠK Lomnice n/P. B 1664 1744 Doupovec Tomáš TJ Skl.Vrchlabí C 1497 1
2016/2017 3 ŠK Lomnice n/P. B 1664 1744 Ježek Milan ŠK AD Jičín G 1570 0
2016/2017 2 ŠK Lomnice n/P. B 1664 1744 Petrlík Milan TJ SKP Valdice B 1386 1
2016/2017 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1664 1744 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1328 1364 1
2016/2017 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1664 1744 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 ½
2016/2017 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1664 1744 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1420 0
2016/2017 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1664 1744 Bydelský Tomáš TJ Lokomotiva Trutnov 1507 1
2015/2016 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 Barvínek Milan ŠK Lípa D 1857 1897 0
2015/2016 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 Sajdl Jan ŠK AD Jičín E 1658 1601 1
2015/2016 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 ½
2015/2016 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 ½
2015/2016 11 TJ Lomnice n/Pop. B 1664 1744 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1886 1884 1
2015/2016 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1664 1744 Kalocsai Tomáš TJ Tatran Hostinné 1089 1
2015/2016 8 TJ Lomnice n/Pop. B 1664 1744 Klika Martin Šachklub Jilemnice 1552 1
2015/2016 7 TJ Lomnice n/Pop. B 1664 1744 Horáček Jiří ŠO TJ Sokol Lužany 1587 ½
2015/2016 6 TJ Lomnice n/Pop. B 1664 1744 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1717 1721 ½
2014/2015 7 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov B 1679 1679 1
2014/2015 6 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka B 1457 ½
2014/2015 5 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Dubský Josef Sokol Dubenec 1315 1
2014/2015 4 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Klika Martin Šachklub Jilemnice 1000 1
2014/2015 3 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1765 1787 0
2014/2015 2 TJ Lomnice nad Popelkou B 1762 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1748 0
2014/2015 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1798 1837 0
2014/2015 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1762 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1748 ½
2014/2015 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1762 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1636 1672 1
2013/2014 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1693 1750 1
2013/2014 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1784 0
2013/2014 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1616 1654 0
2013/2014 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1552 1599 1
2013/2014 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín E 1551 1
2013/2014 4 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 ½
2013/2014 3 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Kloučková Milena Šachový klub Rožďalovice 1707 1
2013/2014 2 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka B 1000 ½
2012/2013 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 1
2012/2013 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1629 ½
2012/2013 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1622 ½
2012/2013 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1603 ½
2012/2013 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1629 1
2012/2013 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1764 Balcar Jaroslav ŠK Lípa D 1508 1
2012/2013 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1662 1
2012/2013 4 TJ Lomnice n/Pop. B 1764 Rejman Jindřich ŠK Sobotka B 1561 0
2011/2012 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1791 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 0
2011/2012 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1791 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1627 1
2011/2012 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1791 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1739 0
2011/2012 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1791 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1643 1658 0
2011/2012 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1791 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1567 1
2011/2012 9 TJ Lomnice n/Pop B 1791 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1758 ½
2011/2012 4 TJ Lomnice n/Pop B 1791 Zajíc Miloslav ŠK PS Tuhaň 1535 ½
2011/2012 3 TJ Lomnice n/Pop B 1791 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1775 1724 ½
2011/2012 1 TJ Lomnice n/Pop B 1791 Doupovec Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1512 1
2010/2011 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1790 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí 1507 ½
2010/2011 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1790 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1423 1
2010/2011 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1790 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1575 1
2010/2011 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1790 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín C 1778 ½
2010/2011 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1790 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1678 ½
2010/2011 5 TJ Lomnice n/Pop. B 1790 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1727 0
2010/2011 3 TJ Lomnice n/Pop. B 1790 Mráz Pavel Sport.klub policie Valdice 1702 ½
2010/2011 2 TJ Lomnice n/Pop. B 1790 Turčín Jan Šach klub AD Jičín D 1909 1
2010/2011 1 TJ Lomnice n/Pop. B 1790 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1678 1
2009/2010 9 TJ Lomnice B 1784 Novotný Jan TJ Nová Paka A 1533 1
2009/2010 8 TJ Lomnice B 1784 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 1575 1
2009/2010 7 TJ Lomnice B 1784 Martínek Lubomír ŠK Sobotka 2009 1666 ½
2009/2010 6 TJ Lomnice B 1784 Langr Beno SKP Valdice 1615 1
2009/2010 5 TJ Lomnice B 1784 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1977 ½
2009/2010 2 TJ Lomnice B 1784 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1632 ½
2009/2010 1 TJ Lomnice B 1784 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1572 1
2009/2010 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1784 Rigel Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1455 ½
2008/2009 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Krušina Jaroslav Šachový klub Lípa D 1
2008/2009 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1397 ½
2008/2009 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Novotný Jan TJ Nová Paka 1498 ½
2008/2009 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1652 1
2008/2009 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1751 1
2008/2009 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1802 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1805 0
2008/2009 9 TJ Lomnice B 1802 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka B 1448 ½
2008/2009 7 TJ Lomnice B 1802 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1897 ½
2008/2009 4 TJ Lomnice B 1802 Rigo Vít Spartak Vrchlabí B 1524 ½
2008/2009 3 TJ Lomnice B 1802 Holan Karel SK HSM Trutnov B 1525 ½
2008/2009 2 TJ Lomnice B 1802 Pávek Vladimír TJ Tatran Hostinné 1644 ½
2008/2009 1 TJ Lomnice B 1802 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1901 1
2007/2008 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1994 ½
2007/2008 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Novák Luděk ŠK Lípa 2001 ½
2007/2008 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod B 2129 0
2007/2008 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 0
2007/2008 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2194 0
2007/2008 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1800 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 0
2006/2007 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1817 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové nad Labem B 1524 ½
2006/2007 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1817 Šveda František SK policie Valdice 1692 ½
2006/2007 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1817 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Králové E 1769 ½
2006/2007 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1817 Vondráček Vladimír Baník Žacléř 1
2006/2007 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1817 Samek Jiří ŠK Lípa C 1700 1
2006/2007 11 TJ Lomnice nad Pop. B 1817 Babušík Pavel ŠK AD Jičín C 1
2006/2007 9 TJ Lomnice nad Pop. B 1817 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka B 1
2006/2007 7 TJ Lomnice nad Pop. B 1817 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1443 0
2006/2007 5 TJ Lomnice nad Pop. B 1817 Hojer Vlastimil ŠK Jilemnice B 1
2005/2006 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1866 ½
2005/2006 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1707 ½
2005/2006 8 TJ Lomnice n/P B 1822 Kulhánek Josef TJ Tatran Hostinné 1642 ½
2005/2006 6 TJ Lomnice n/P B 1822 Skopeček Jan TJ Jilemnice A 1
2004/2005 11 TJ Lomnice n.P. 1825 Trojan Ondřej TJ Tatran Hostinné 1506 1
2004/2005 10 TJ Lomnice n.P. 1825 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1751 1
2004/2005 9 TJ Lomnice n.P. 1825 Kiss Jiří TJ Dvůr Král.n.L.B 1713 ½
2004/2005 8 TJ Lomnice n.P. 1825 Krejcar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1572 ½
2004/2005 7 TJ Lomnice n.P. 1825 Podgorný Radim J.RMSK Nový Bydžov 1655 ½
2004/2005 1 TJ Lomnice n.P. 1825 Koza Misha ŠK Lípa C 1838 ½
2003/2004 11 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1830 ½
2003/2004 10 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Portych Václav Sokol Hradec Králové "B" 1812 1
2003/2004 9 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 0
2003/2004 8 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1700 0
2003/2004 7 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové "B" 2013 0
2003/2004 5 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 1
2003/2004 1 TJ Lomnice n.P. "B" 1822 Dušek Jiří ŠK HSM Trutnov 1825 1
2003/2004 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 1938 0
2003/2004 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Fuchs František Sokol Náchod 1958 ½
2003/2004 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Malík František ŠK Lípa A 1784 ½
2003/2004 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1822 Horníček Ondřej Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1595 1