Hráč Prachař Přemysl

Prachař Přemysl

User Pic
Jméno: Prachař Přemysl
Oddíl: TJ Bojkovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1664
Elo mezinárodní: 0
ID: 7784
FIDE ID: 0
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Suchánek Hanuš ŠK Zlín „D“ 1482 1613 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Častulík Jiří SK Brumov-Bylnice „B“ 1820 1753 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Hanus Aleš Šachový oddíl Horní Lhota 0 1480 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Samohýl Adam ŠK Zlín-Malenovice C 1320 1400 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice B 1214 1243 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Bojkovice ,,B“ 0 1668 Coufalík Marián ŠK DDM Slavičín „B“ 0 1450 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Bojkovice A 0 1668 Krmíček Antonín ŠO Kunovice B 1638 1659 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Bojkovice A 0 1668 Žáček Svatoslav ŠK Holešov B 0 1691 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Bojkovice A 0 1668 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1769 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Bojkovice B 0 1651 Blahynka Svatopluk TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Bojkovice B 0 1651 Goša Jiří Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1341 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Bojkovice B 0 1651 Haboň Martin Valašské Klobouky A 0 1497 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Bojkovice B 0 1651 Orsák Eduard Valašské Klobouky B 0 0 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Bojkovice B 0 1651 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1344 1466 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Bojkovice A 0 1651 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Orel Nivnice A 0 1660 Ondrůšek Radek KK-ŠK Osvětimany 0 1314 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Orel Nivnice A 0 1660 Plevák Pavel TJ Velehrad 0 1645 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Bojkovice 0 1660 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1686 1683 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Bojkovice 0 1660 Šimčík Jan ŠK Dolní Němčí A 1820 1762 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Bojkovice 0 1660 Zelnitius Albert ŠK Staré Město E 1495 1434 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Bojkovice 1646 ŠK Staré Město E 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Bojkovice 1646 Vlk Jiří TJ Spartak Uherský Brod 1420 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Bojkovice 1646 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1621 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Bojkovice 1646 Kovařík David ŠO Kunovice A 1663 1662 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Bojkovice 1646 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice A 1694 1695 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Bojkovice 1646 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 1751 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Bojkovice 1646 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1638 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Bojkovice 1646 Večeřa Pavel Sokol Postoupky B 1464 1470 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Bojkovice 1646 Roubalík Jaromír Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1302 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Bojkovice 1646 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Bojkovice 1646 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ Zborovice A 1494 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Bojkovice 1646 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1653 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Bojkovice 1646 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1762 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Bojkovice B 1616 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Bojkovice B 1616 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1455 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Bojkovice B 1616 Janska Petr SK Boršice C 1693 1674 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Bojkovice B 1616 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1706 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Bojkovice B 1616 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1479 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Bojkovice B 1616 Boček Tomáš TJ Mařatice 1657 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Bojkovice B 1616 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Bojkovice B 1616 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1722 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bojkovice B 1616 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí B 1602 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Bojkovice B 1616 Hůlka Martin ŠK Staré Město H 1501 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Bojkovice B 1616 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1688 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Bojkovice A 1616 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1000 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Bojkovice B 1588 Moštěk František ŠK Staré Město G 1710 1758 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Bojkovice B 1588 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1343 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Bojkovice B 1588 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1573 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Bojkovice B 1588 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1664 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Bojkovice B 1588 Ondrůšek Radek ŠK-KK Osvětimany 1289 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Bojkovice B 1588 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1538 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Bojkovice B 1588 Boček Tomáš TJ Mařatice 1659 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Bojkovice B 1588 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1565 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Bojkovice B 1588 Podškubka Antonín ŠO Kunovice A 1686 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Bojkovice B 1588 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1690 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Bojkovice B 1588 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1617 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Bojkovice B 1612 Bartošík Petr ŠK Staré Město H 1543 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Bojkovice B 1612 Štefaník Petr TJ Vlčnov C 1623 1628 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Bojkovice B 1612 Psotka Tomáš Velehrad 1532 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Bojkovice B 1612 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1691 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Bojkovice B 1612 Botek Jan ŠK Ost.Nová Ves 1590 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Bojkovice B 1612 Holík Miroslav TJ Mařatice 1695 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Bojkovice B 1612 Pfeffer Dominik SK Boršice D 1717 1761 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Bojkovice B 1612 Kratochvílová Magdalena TJ Vlčnov B 1680 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Bojkovice B 1612 Martinák Josef ŠO Kunovice 1765 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Bojkovice A 1612 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky B 1864 1855 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Bojkovice B 1606 Holík Miroslav TJ Mařatice 1695 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Bojkovice B 1606 Sedlačík Martin ŠK Staré Město H 1521 1521 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Bojkovice B 1606 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1707 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Bojkovice B 1606 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1321 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Bojkovice B 1606 Bedřich Marek ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Bojkovice B 1606 Stodůlka Miroslav SK Boršice D 1625 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Bojkovice B 1606 Hlaváček Tomáš KK-ŠK Osvětimany 1709 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Bojkovice B 1606 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1639 1588 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Bojkovice B 1606 Růsek Jaroslav Spartak Hluk 1498 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Bojkovice B 1606 Růčka Pavel ŠO Kunovice 1750 1702 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Bojkovice B 1605 Javor Jan TJ Vlčnov B 1715 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Bojkovice B 1605 Vybíral Petr ŠK Staré Město H 1390 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Bojkovice B 1605 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1513 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Bojkovice B 1605 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1506 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Bojkovice B 1605 Bahulík Martin Spartak Hluk A 1324 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Bojkovice B 1605 Štefaník Richard ŠK Staré Město G 1606 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Bojkovice B 1605 Hromada Martin ŠO Kunovice B 1272 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Bojkovice B 1605 Dornica Miroslav Sokol Velehrad 1285 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Bojkovice B 1605 Janska Petr SK Boršice D 1727 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Bojkovice A 1605 Plachý Josef Slavia Kroměříž C 1639 0 soutěž
2009/2010 9 Bojkovice B 1581 Kunčar Stanislav Vlčnov B 1791 0 soutěž
2009/2010 8 Bojkovice B 1581 Bartošík Petr Staré Město G 1448 ½ soutěž
2009/2010 7 Bojkovice B 1581 Skrášek Adam Kunovice B 1100 1 soutěž
2009/2010 6 Bojkovice B 1581 Soukeník František Dolní Němčí 1561 1 soutěž
2009/2010 5 Bojkovice B 1581 Štefaník Petr Hluk A 1454 1 soutěž
2009/2010 4 Bojkovice B 1581 Tománek Alois Boršice D 1703 0 soutěž
2009/2010 3 Bojkovice B 1581 Dornica Miroslav Velehrad 1 soutěž
2009/2010 2 Bojkovice B 1581 Žižka Miroslav Vlčnov C 1304 1 soutěž
2009/2010 1 Bojkovice B 1581 Mrva Štěpán Osvětimany 1417 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Bojkovice 1581 Strojil Jiří SK Zlin E 1782 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Bojkovice 1581 Bistrý Jaromír TJ Spartak V. Klobouky 1716 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Bojkovice 1581 Cverna Pavel TJ Valasske Mezirici 1845 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Bojkovice 1581 Zajíc Jaroslav TJ Sokol Usti 1689 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Bojkovice 1581 Obšivačová Hana TJ Sokol V. Bystrice 1703 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Zeveta Bojkovice 1586 Smetana Rostislav TJ Sokol Francova Lhota 1677 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Zeveta Bojkovice 1586 Smilek Petr TJ Sokol Vizovice 1728 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Zeveta Bojkovice 1586 Gajdůšek Zdeněk ŠK Zlín E 1706 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Zeveta Bojkovice 1586 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1701 0 soutěž
2008/2009 9 Bojkovice B 1586 Bílek Jaromír Kunovice A 1456 1 soutěž
2008/2009 8 Bojkovice B 1586 Churá Petra Osvětimany A 1400 0 soutěž
2008/2009 7 Bojkovice B 1586 Ficenc Libor Vlčnov B ½ soutěž
2008/2009 6 Bojkovice B 1586 Vychorec Miroslav Hluk A 1552 1 soutěž
2008/2009 4 Bojkovice B 1586 Lapčík Václav Staré Město G 1499 0 soutěž
2008/2009 3 Bojkovice B 1586 Světinský Antonín Dolní Němčí 1 soutěž
2008/2009 2 Bojkovice B 1586 Dornica Miroslav Velehrad 1 soutěž
2008/2009 1 Bojkovice B 1586 Tomášů Robin Boršice D 1272 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Bojkovice A 1587 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1568 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Bojkovice A 1587 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky B 1849 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Bojkovice A 1587 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1595 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Bojkovice A 1587 Dubovecký Josef ŠK Zlín E 1753 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Bojkovice A 1587 Pospíšil Emil ŠK Rapos Sulimov 1612 1 soutěž
2007/2008 9 Bojkovice B 1587 Čermák Jaroslav Dolní Němčí 1638 0 soutěž
2007/2008 8 Bojkovice B 1587 Psotka Tomáš Velehrad 0 soutěž
2007/2008 7 Bojkovice B 1587 Růčka Pavel Kunovice A 1530 ½ soutěž
2007/2008 5 Bojkovice B 1587 Stodůlka Miroslav Boršice D 1631 ½ soutěž
2007/2008 4 Bojkovice B 1587 Holík Miroslav Mařatice 1667 ½ soutěž
2007/2008 1 Bojkovice B 1587 Bartoš Karel Vlčnov B 1654 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Bojkovice A 1583 TJ Polešovice 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Bojkovice A 1583 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1770 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Bojkovice A 1583 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1518 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Bojkovice A 1583 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1561 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Bojkovice A 1583 Plevák Pavel ŠK Staré Město F 1694 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Bojkovice A 1583 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1607 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Bojkovice A 1583 Gajdůšek Zdeněk ŠK SK Zlín E 1722 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Bojkovice A 1583 Matějka František ŠO TJ Zborovice A 1617 1 soutěž
2006/2007 3 Bojkovice B 1583 Růčka Pavel Kunovice 1489 0 soutěž
2006/2007 1 Bojkovice B 1583 Náplava Petr Boršice C 1686 0 soutěž
2006/2007 7 Bojkovice B 1583 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1456 1 soutěž
2006/2007 6 Bojkovice B 1583 Petrášek Zdeněk Mařatice A 1719 1 soutěž
2006/2007 4 Bojkovice B 1583 Fiala Václav Boršice C 1713 0 soutěž
2006/2007 3 Bojkovice B 1583 Bílek Jaromír Kunovice 1467 1 soutěž
2006/2007 2 Bojkovice B 1583 Tomášů Radek Boršice D 1765 0 soutěž
2005/2006 9 Bojkovice "A" 1569 Světinský Antonín Dolní Němčí 1 soutěž
2005/2006 6 Bojkovice "A" 1569 Vávra Petr Vlčnov "B" 1392 1 soutěž
2005/2006 4 Bojkovice "A" 1569 Pícha Zdeněk Mařatice "A" 1598 ½ soutěž
2005/2006 2 Bojkovice "A" 1569 Vichorec Antonín Kunovice 1527 1 soutěž
2005/2006 6 Bojkovice B 1569 Mikuláštík David Staré Město G 1381 0 soutěž
2005/2006 5 Bojkovice B 1569 Kegler Rudolf Velehrad 1531 1 soutěž
2005/2006 4 Bojkovice B 1569 Boček Jiří Mařatice B 1635 1 soutěž
2005/2006 3 Bojkovice B 1569 Kremr Antonín Hluk B 1330 1 soutěž
2005/2006 2 Bojkovice B 1569 Luňák Květoslav Boršice D 1406 ½ soutěž
2005/2006 1 Bojkovice B 1569 Hůlka Martin Osvětimany B 1 soutěž
2004/2005 9 Bojkovice A 1564 Kašpárek Ondřej Uherský Ostroh C 1503 1 soutěž
2004/2005 8 Bojkovice A 1564 Náplava Pavel Boršice C 1 soutěž
2004/2005 7 Bojkovice A 1564 Stodůlka Václav Boršice B 1640 ½ soutěž
2004/2005 6 Bojkovice A 1564 Petrášek Zdeněk Mařatice A 1696 0 soutěž
2004/2005 5 Bojkovice A 1564 Vávra Petr Vlčnov B 1432 1 soutěž
2004/2005 4 Bojkovice A 1564 Růčka Pavel Kunovice ŠO 1508 ½ soutěž
2004/2005 3 Bojkovice A 1564 Vránová Jarmila Staré Město F 1648 1 soutěž
2004/2005 2 Bojkovice A 1564 Mrva Štěpán Osvětimany 1398 0 soutěž
2004/2005 1 Bojkovice A 1564 Vychorec Miroslav Dol. Němčí 1592 ½ soutěž