Hráč Gottwald Pavel

Gottwald Pavel

User Pic
Jméno: Gottwald Pavel
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1463
Elo mezinárodní: 0
ID: 33756
FIDE ID: 23710977
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1449 Žáček Lubomír Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1692 0
2018/2019 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1449 Hofschneider Petr ŠK DDM Slavičín B 0 1096 ½
2018/2019 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1449 Kostka Michal TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 0 1
2018/2019 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1449 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1758 1746 1
2018/2019 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1449 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 0 1754 ½
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1449 Botek Ludvík SK EMKaD Holešov A 0 1615 ½
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1569 1547 0
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 0 1573 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 0 1750 0
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 0 1654 0
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 Šácha Milan ŠO Kunovice B 0 1731 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Scheichenost Michal Sokol Postoupky B 1590 1606 ½
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1717 1768 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1487 Macháček Lukáš ŠK Staré Město D 1567 1605 0
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1636 0
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Zelnitius Albert ŠK Staré Město F 1487 1400 1
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Macháček Lukáš ŠK Staré Město E 1567 1605 0
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1671 0
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1487 Volčík Stanislav SK Boršice B 1749 1748 0
2015/2016 8 Napajedla C 1487 Goša Jiří Horní Lhota 1351 ½
2015/2016 7 Napajedla C 1487 Suchánek Hanuš Zlín D 1356 1367 ½
2015/2016 6 Napajedla C 1487 Talach Adam Slavičín C 1000 1
2015/2016 4 Napajedla C 1487 Ondruška Igor Valašské Klobouky B 1000 1
2015/2016 3 Napajedla C 1487 Vaculík Samuel Zlín-Malenovice B 1118 1297 1
2015/2016 2 Napajedla C 1487 Janáč Jakub Brumov-Bylnice B 1239 1
2014/2015 7 Napajedla C 1449 Kozubík Pavel Brumov-Bylnice B 1258 0
2014/2015 6 Napajedla C 1449 Procházka Miroslav Horní Lhota 1000 1
2014/2015 5 Napajedla C 1449 Vaculík Samuel Zlínterm B 1364 1
2014/2015 4 Napajedla C 1449 Hubík Vladimír Slavičín B 1000 1
2014/2015 3 Napajedla C 1449 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1650 0
2014/2015 2 Napajedla C 1449 Ondruška Martin Val. Klobouky B 1000 1
2014/2015 1 Napajedla C 1449 Rulík František Zlín D 1000 1
2014/2015 10 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1584 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí A 1711 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 Nekarda Jan ŠK Staré Město F 1604 1617 0
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1688 0
2013/2014 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1436 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1000 1
2013/2014 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1436 Stodůlka Václav SK Boršice B 1607 0
2013/2014 7 Napajedla C 1436 Hofschneider Tomáš Slavičín B 1000 1
2013/2014 6 Napajedla C 1436 Procházka Ludvík Slavičín A 1513 ½
2013/2014 4 Napajedla C 1436 Lekeš René Pozlovice 1672 ½
2012/2013 9 Napajedla C 1420 Suchánek Kryštof Zlín E 1409 ½
2012/2013 8 Napajedla C 1420 Surý Roman Lukov 1000 1
2012/2013 7 Napajedla C 1420 Hlavička Roman Pozlovice 1622 0
2012/2013 6 Napajedla C 1420 Goša Jiří Horní Lhota 1379 1
2012/2013 5 Napajedla C 1420 Plášek Jonáš Slavičín B 1100 0
2012/2013 4 Napajedla C 1420 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1651 ½
2012/2013 3 Napajedla C 1420 Bartas Pavel Napajedla B 1876 1909 0
2012/2013 2 Napajedla C 1420 Čermák Petr Brumov-Bylnice B 1100 0
2012/2013 1 Napajedla C 1420 Chytil Vladimír Zlínterm B 1769 ½
2011/2012 9 Napajedla C 1434 Suchánek Kryštof Zlín F 1250 ½
2011/2012 8 Napajedla C 1434 Tomaščín Petr Pozlovice 1354 0
2011/2012 7 Napajedla C 1434 Blažek Michal Slavičín B 1100 1
2011/2012 6 Napajedla C 1434 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1652 0
2011/2012 5 Napajedla C 1434 Chytil Vladimír Zlínterm B 1250 1
2011/2012 4 Napajedla C 1434 Janáč Jakub Brumov-Bylnice B 1000 ½
2011/2012 2 Napajedla C 1434 Žáček Lubomír Horní Lhota 1713 ½
2011/2012 1 Napajedla C 1434 Haboň Martin Valašské Klobouky 1000 ½
2011/2012 11 TJ FS Napajedla B 1434 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice A 1492 ½
2011/2012 10 TJ FS Napajedla B 1434 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1521 1521 ½
2011/2012 9 TJ FS Napajedla B 1434 Náplava Michal TJ Polešovice 1704 0
2011/2012 8 TJ FS Napajedla B 1434 Ludvík Roman TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1673 0
2011/2012 6 TJ FS Napajedla B 1434 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1566 0
2011/2012 3 TJ FS Napajedla B 1434 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1803 0
2010/2011 6 Napajedla B 1421 Coufalík Petr Pozlovice 1000 1
2008/2009 10 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Filgas Jaroslav Dům Kultury Kroměříž 1673 0
2008/2009 9 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Javor Jan TJ Vlčnov A 1821 0
2008/2009 8 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1577 ½
2008/2009 7 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Tomášů Robin SK Boršice C 1272 ½
2008/2009 6 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Indra Luděk TJ Sokol Postoupky B 1536 ½
2008/2009 2 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Kašpárek Vít TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1500 ½
2008/2009 1 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1429 Richter Michael TJ Sokol Postoupky C 1285 1
2007/2008 9 Fatra-Slavia Napajedla B Valeš Josef TJ Bojkovice A 1573 0