Hráč Poloprutský Ladislav

Poloprutský Ladislav

User Pic
Jméno: Poloprutský Ladislav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1738
ID: 14325
FIDE ID: 305367
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 1739 1761 Gruss Petr TJ Klášterec n. O. "B" 1714 1719 ½
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1748 1761 Begy Jan ŠK Magic Žatec "A" 1815 1736 0
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1748 1761 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1702 1666 ½
2018/2019 7 Slovan Jirkov "A" 1747 1761 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1798 ½
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1747 1761 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1727 1739 ½
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1743 1761 Gruss Petr TJ Klášterec n. O. "B" 1698 1696 1
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1743 1761 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1966 1936 0
2018/2019 3 Slovan Jirkov "A" 1741 1761 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1679 1675 ½
2018/2019 2 Slovan Jirkov "A" 1741 1761 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1885 1887 ½
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1745 1761 Rýgl David TJ Sokol Údlice "C" 1576 1594 ½
2017/2018 6 Slovan Jirkov"A" 1732 1753 Jílek Jaromír ŠK Union Louny"A" 1847 1827 ½
2017/2018 4 Slovan Jirkov"A" 1745 1753 Horák Petr ŠK Magic Žatec"A" 1770 1779 ½
2017/2018 9 Slovan Jirkov "B" 1744 1753 Šimovič Ludvík DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1765 1779 ½
2017/2018 7 Slovan Jirkov "B" 1732 1753 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci 1674 1700 1
2017/2018 5 Slovan Jirkov "B" 1745 1753 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1800 1813 ½
2017/2018 2 Slovan Jirkov "B" 1745 1753 Kindl František TJ Sokol Údlice "B" 1861 1857 ½
2016/2017 3 Slovan Jirkov "B" 1709 1767 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1756 1760 ½
2016/2017 2 Slovan Jirkov "B" 1709 1767 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1250 1
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1709 1767 Černý Jakub SK Děčín"B" 2013 2019 0
2015/2016 9 Slovan Jirkov 1709 1767 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 0
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1709 1767 Valenta Petr Chess Most"B" 1900 1898 0
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1709 1767 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 0
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1709 1767 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 0
2015/2016 5 Slovan Jirkov 1709 1767 Sláma Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1840 1834 ½
2015/2016 4 Slovan Jirkov 1709 1767 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1983 1996 ½
2015/2016 3 Slovan Jirkov 1709 1767 Ledvina Jiří SK Šachy Chlumec"A" 1808 1783 ½
2015/2016 2 Slovan Jirkov 1709 1767 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 ½
2015/2016 1 Slovan Jirkov 1709 1767 Kovář Jan Sokol Údlice"A" 2025 2017 ½
2014/2015 11 Slovan Jirkov 1767 1765 Tureček Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1928 1932 1
2014/2015 10 Slovan Jirkov 1767 1765 Bartoš Václav Teplice "B" 1869 1936 0
2014/2015 9 Slovan Jirkov 1767 1765 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "A" 1828 1933 ½
2014/2015 8 Slovan Jirkov 1767 1765 Štich Jan Chess Most "C" 1735 1778 ½
2014/2015 7 Slovan Jirkov 1767 1765 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 ½
2014/2015 6 Slovan Jirkov 1767 1765 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 0
2014/2015 5 Slovan Jirkov 1767 1765 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "A" 1736 1766 0
2014/2015 4 Slovan Jirkov 1767 1765 Urban Miroslav Union Louny "A" 1832 1832 1
2014/2015 3 Slovan Jirkov 1767 1765 Salaba Václav Sokol Údlice "A" 1892 1902 0
2014/2015 2 Slovan Jirkov 1767 1765 Vrzal Jiří Šachy Povrly 1783 1816 0
2014/2015 1 Slovan Jirkov 1767 1765 Babička Michal SK Děčín "B" 1858 2071 0
2013/2014 11 Slovan Jirkov 1788 1771 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1881 1881 ½
2013/2014 9 Slovan Jirkov 1788 1771 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "A" 1899 1910 ½
2013/2014 8 Slovan Jirkov 1788 1771 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 0
2013/2014 7 Slovan Jirkov 1788 1771 Volák Jan Chess Most "B" 1890 1880 0
2013/2014 6 Slovan Jirkov 1788 1771 Berežný Jan ŠK Teplice "B" 1867 1840 0
2013/2014 5 Slovan Jirkov 1788 1771 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1795 1794 ½
2013/2014 4 Slovan Jirkov 1788 1771 Novák František ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1970 1962 0
2013/2014 3 Slovan Jirkov 1788 1771 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "A" 1932 1929 0
2013/2014 2 Slovan Jirkov 1788 1771 Štich Jan Chess Most "C" 1654 1726 ½
2013/2014 1 Slovan Jirkov 1788 1771 Krivoš Rudolf TJ Šachy Povrly 1871 1858 1
2012/2013 11 Slovan Jirkov "B" 1721 Vintera Daniel ŠK Teplice "C" 1693 1699 ½
2012/2013 10 Slovan Jirkov "B" 1721 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1553 1
2012/2013 9 Slovan Jirkov "B" 1721 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1890 1875 0
2012/2013 8 Slovan Jirkov "B" 1721 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 1
2012/2013 7 Slovan Jirkov "B" 1721 Šebl Jan CHESS MOST "F" 1789 0
2012/2013 6 Slovan Jirkov "B" 1721 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1791 ½
2012/2013 5 Slovan Jirkov "B" 1721 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1809 1711 ½
2012/2013 4 Slovan Jirkov "B" 1721 Hanzlík Tomáš CHESS MOST "E" 1667 0
2012/2013 3 Slovan Jirkov "B" 1721 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1632 1621 1
2012/2013 2 Slovan Jirkov "B" 1721 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 ½
2012/2013 1 Slovan Jirkov "B" 1721 Zima Jiří TJ Tatran Podbořany "B" 1707 1
2012/2013 9 Slovan Jirkov"A" 1721 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice"A" 1791 0
2012/2013 7 Slovan Jirkov"A" 1721 Šebl Jan Chess Most"D" 1789 0
2012/2013 6 Slovan Jirkov"A" 1721 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice"B" 1862 1855 ½
2012/2013 5 Slovan Jirkov"A" 1721 Spejchal Josef Slavoj Litoměřice"A" 1859 1863 ½
2011/2012 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1545 1
2011/2012 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1594 1
2011/2012 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Němeček Jan ŠK Stropník Osek DDM "A" 1325 1
2011/2012 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1880 1987 0
2011/2012 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1660 1
2011/2012 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1503 ½
2011/2012 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 ½
2011/2012 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Hruška Vladislav CHESS MOST "C" 1581 ½
2011/2012 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Slavík Ladislav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1479 1
2011/2012 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň "A" 1766 ½
2011/2012 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1699 Mach Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1424 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 1699 Dufek Jiří TJ Šachy Povrly 2276 2306 0
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 1699 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L B 2054 ½
2011/2012 9 Slovan Jirkov A 1699 Carboch Ladislav Průmstav Svádov-Olšinky A 1736 1
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 1699 Douša Michal ŠK Union Louny A 1545 0
2011/2012 5 Slovan Jirkov A 1699 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1794 1828 ½
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 1699 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice A 1789 1871 0
2011/2012 1 Slovan Jirkov A 1699 Křehla Milan ŠK Teplice B 1815 1812 ½
2010/2011 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1697 Melník Mikuláš TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1468 1
2010/2011 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1697 Hořan Tomáš DDM Most "C" 1882 ½
2010/2011 4 Slovan Jirkov C 1697 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1595 ½
2010/2011 2 Slovan Jirkov C 1697 Losenický Jan ŠK Střelnice Kadaň B 1000 0
2010/2011 1 Slovan Jirkov C 1697 Kopřiva Richard ŠK Union Louny C 1544 ½
2010/2011 2 Slovan Jirkov C 1697 Partyka Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1427 1
2010/2011 1 Slovan Jirkov C 1697 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1595 ½
2009/2010 9 Slovan Jirkov "B" 1724 Písek Karel ŠK Most "B" 1522 ½
2009/2010 8 Slovan Jirkov "B" 1724 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny "B" 1881 1
2009/2010 7 Slovan Jirkov "B" 1724 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1774 0
2009/2010 6 Slovan Jirkov "B" 1724 Libosvár Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1425 ½
2009/2010 4 Slovan Jirkov "B" 1724 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1845 0
2009/2010 3 Slovan Jirkov "B" 1724 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 ½
2009/2010 2 Slovan Jirkov "B" 1724 Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1827 0
2009/2010 1 Slovan Jirkov "B" 1724 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1671 0
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 1719 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2040 ½
2008/2009 9 Slovan Jirkov"B" 1719 Hutař Josef TK Klášterec n.O."A" 1755 ½
2008/2009 8 Slovan Jirkov"B" 1719 Kadlec Pavel ŠK Most"C" 1250 1
2008/2009 7 Slovan Jirkov"B" 1719 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany"B" 1788 0
2008/2009 6 Slovan Jirkov"B" 1719 Kindl Jan TJ Sokol Údlice"A" 1861 0
2008/2009 5 Slovan Jirkov"B" 1719 Dostál Petr Magic Žatec"A" 1660 1
2008/2009 4 Slovan Jirkov"B" 1719 Ta Van Duy ŠK Most"B" 1680 ½
2008/2009 3 Slovan Jirkov"B" 1719 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"B" 1917 0
2008/2009 2 Slovan Jirkov"B" 1719 Richter Pavel TJ Sokol Údlice"C" 1664 1
2008/2009 1 Slovan Jirkov"B" 1719 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1716 ½
2007/2008 11 Slovan Jirkov A 1722 Pastva Tomáš TJ Bonex Teplice B 1916 1
2007/2008 9 Slovan Jirkov B 1722 Čajka Antonín ŠK Most C 1507 ½
2007/2008 8 Slovan Jirkov B 1722 Zrzavý Václav ŠK Union Louny B 1851 0
2007/2008 7 Slovan Jirkov B 1722 Gruss Petr TJ Klášterec n.O. A 1632 ½
2007/2008 6 Slovan Jirkov B 1722 Fryček David ŠK Most B 1100 1
2007/2008 5 Slovan Jirkov B 1722 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice A 2013 0
2007/2008 4 Slovan Jirkov B 1722 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice B 1692 ½
2007/2008 3 Slovan Jirkov B 1722 Zuska Pavel Magik Žatec A ½
2007/2008 2 Slovan Jirkov B 1722 Slavík Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1457 1
2007/2008 1 Slovan Jirkov B 1722 Nechyba Ilja ŠK Merkur Kadaň A 1932 0
2006/2007 11 TJ Slovan Jirkov 1730 Kindl Jan TJ Sokol Údlice 1765 ½
2006/2007 9 TJ Slovan Jirkov 1730 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 1907 0
2006/2007 7 TJ Slovan Jirkov 1730 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Jirkov 1730 Mindoš Jan ŠK Chemopetrol Litvínov 1888 0
2006/2007 3 TJ Slovan Jirkov 1730 Seman Miloslav Lokomotiva Most "B" 1712 ½
2006/2007 2 TJ Slovan Jirkov 1730 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1784 1
2006/2007 1 TJ Slovan Jirkov 1730 Richter Miroslav TJ Bonex Teplice "B" 1839 ½
2006/2007 9 Slovan Jirkov B 1730 Kolman Milan Magic Žatec B 1487 1
2006/2007 8 Slovan Jirkov B 1730 Kovář Jiří Magic Žatec A 1737 ½
2006/2007 7 Slovan Jirkov B 1730 Hutař Josef Klášterec n.O. A 1744 ½
2006/2007 6 Slovan Jirkov B 1730 Jarina Ladislav Union Louny B 1681 ½
2006/2007 5 Slovan Jirkov B 1730 Zmeškal Stanislav Sokol Údlice B 1664 ½
2006/2007 4 Slovan Jirkov B 1730 Boháč Vlastimil ŠK Most C 1631 0
2006/2007 3 Slovan Jirkov B 1730 Reitinger Jan ŠK Most B 1793 0
2006/2007 2 Slovan Jirkov B 1730 Vávra Karel Tatran Podbořany 1893 0
2006/2007 1 Slovan Jirkov B 1730 Nechyba Ilja Merkur Kadaň A 1945 ½
2005/2006 9 Slovan Jirkov 1738 Hozda David Loko MostB"" 2053 0
2005/2006 9 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Gruss Petr TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1616 ½
2005/2006 8 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Wirkner František TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1709 ½
2005/2006 6 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 ½
2005/2006 4 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICED"" 1727 ½
2005/2006 3 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Tichý Lukáš TJ TAT. PODB.B"" 1786 0
2005/2006 2 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATECB"" 2053 0
2005/2006 1 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 Zrzavý Václav ŠK UNION LOUNYD"" 1846 ½
2004/2005 9 Slovan Jirkov 1736 Pastva Zdeněk Bonex Teplice "B" 1869 ½
2004/2005 11 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Mitošinka Boris ŠK MAGIC ŽATECC" 1347 1
2004/2005 10 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECD" 1356 1
2004/2005 9 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1620 1
2004/2005 8 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Grussová Helena TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 ½
2004/2005 7 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Talaváňa Petr TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1549 ½
2004/2005 6 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 ½
2004/2005 5 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Matys Robert TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1620 1
2004/2005 3 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Barannikov Jaroslav TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1575 ½
2004/2005 1 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 Valeš Jan ŠK MERKUR KADAŇ "B" 0
2003/2004 10 Slovan Jirkov 1734 Reitingerová Iveta SSZŠ Litvínov 1828 ½
2003/2004 9 Slovan Jirkov 1734 Majerik Vladimír ŠK Union Louny 1871 1
2003/2004 8 Slovan Jirkov 1734 Kořínek Bohuslav CHP Litvínov 1883 ½
2003/2004 6 Slovan Jirkov 1734 Mareček Vladimír Glaverbel Teplice 1424 1
2003/2004 4 Slovan Jirkov 1734 Král David Bonex Teplice 1858 0
2003/2004 3 Slovan Jirkov 1734 Švarc Ladislav Tatran Podbořany 1577 ½
2003/2004 1 Slovan Jirkov 1734 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. 1796 0