Hráč Hlaváček Bedřich

Hlaváček Bedřich

User Pic
Jméno: Hlaváček Bedřich
Oddíl: CAISSA Roztoky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1452
Elo mezinárodní: 0
ID: 5821
FIDE ID: 399981
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Caissa Roztoky A 0 1455 TJ AERO Odolena Voda A 1
2018/2019 6 Caissa Roztoky A 0 1455 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1662 1672 0
2017/2018 8 Caissa Roztoky C 0 1466 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad E 1688 1642 0
2017/2018 7 Caissa Roztoky C 0 1466 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad C 0 1427 1
2017/2018 6 Caissa Roztoky C 0 1466 Červenka Antonín ŠO Stochov 0 1654 0
2017/2018 3 Caissa Roztoky C 0 1466 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad D 1435 1455 ½
2017/2018 2 Caissa Roztoky C 0 1466 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 0 1656 0
2017/2018 11 Caissa Roztoky B 0 1466 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 D 1718 1708 0
2017/2018 10 Caissa Roztoky B 0 1466 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1710 1734 0
2017/2018 4 Caissa Roztoky B 0 1466 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1963 1834 0
2015/2016 11 Caissa Úholičky C 1506 Beneš Matěj ŠK Velvary A 1318 0
2015/2016 10 Caissa Úholičky C 1506 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad C 1380 1380 0
2015/2016 8 Caissa Úholičky C 1506 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 1462 0
2015/2016 7 Caissa Úholičky C 1506 Urban Milan ŠO TP NOVA Kladno A 1335 ½
2015/2016 6 Caissa Úholičky C 1506 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 ½
2015/2016 5 Caissa Úholičky C 1506 Littmann Jiří ŠK Merkur Kladno B 1691 ½
2015/2016 4 Caissa Úholičky C 1506 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad D 1504 1625 0
2015/2016 3 Caissa Úholičky C 1506 Kittler Jiří ŠK Kralupy C 1696 ½
2015/2016 2 Caissa Úholičky C 1506 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice B 1614 ½
2014/2015 11 Caissa Úholičky D 1519 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1732 1713 0
2014/2015 9 Caissa Úholičky D 1519 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 0
2014/2015 8 Caissa Úholičky D 1519 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1000 ½
2014/2015 7 Caissa Úholičky D 1519 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad D 1312 1590 ½
2014/2015 5 Caissa Úholičky D 1519 Bejček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1375 1
2014/2015 4 Caissa Úholičky D 1519 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1608 0
2014/2015 1 Caissa Úholičky D 1519 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad E 1131 0
2014/2015 4 Caissa Úholičky C 1519 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda A 1183 0
2014/2015 2 Caissa Úholičky C 1519 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1650 ½
2013/2014 9 ŠK Smíchov D 1538 Frajt Tomáš TJ Praga Praha G 1470 1
2013/2014 8 ŠK Smíchov D 1538 May David Bohemians Praha F 1569 0
2013/2014 7 ŠK Smíchov D 1538 Beneš Stanislav Sokol Praha-Kobylisy F 1431 1
2013/2014 6 ŠK Smíchov D 1538 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice C 1420 ½
2013/2014 4 ŠK Smíchov D 1538 Sapík Richard TJ Pankrác F 1658 0
2013/2014 3 ŠK Smíchov D 1538 Švejda Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1250 0
2013/2014 2 ŠK Smíchov D 1538 Svoboda Jaroslav ŠK PORG D 1601 0
2013/2014 1 ŠK Smíchov D 1538 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice C 1587 1
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Čoček Oldřich ŠK Rapid Rangers 1436 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1849 0
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 0
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice 1627 0
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Grimm Jan TJ Sokol Krouna 1355 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 0
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Indra Antonín 2222 ŠK Polabiny G 1000 1
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Pištora Lubomír Sokol Lázně Bohdaneč 1420 ½
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Král Miloš ŠK Rapid Matadors 1691 0
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Novotný Aleš ŠK Rapid Knights 1000 0
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1463 0
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1554 Halousek Jakub ŠK Rapid Talents 1000 1
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1554 Outrata Ondřej 2222 ŠK Polabiny F 1346 1
2007/2008 10 ŠO Chrudim D 1542 Švarc Ondřej Spartak Choceň A 1389 1
2007/2008 8 ŠO Chrudim D 1542 Čoček Oldřich ŠK Rapid Pardubice E 1000 1
2007/2008 7 ŠO Chrudim D 1542 Vondráček Emil SK Holcim Prachovice 1735 0
2007/2008 5 ŠO Chrudim D 1542 Novák Milan Spartak Choceň B 1100 1
2007/2008 4 ŠO Chrudim D 1542 Kábrt Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1000 1
2007/2008 1 ŠO Chrudim D 1542 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1687 1
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim D 1541 Růžička Filip 2222 ŠK Polabiny E 1250 0
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim D 1541 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec 1751 0
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim D 1541 Švarc Ondřej ŠK Vysoké Mýto B 1250 0
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim D 1541 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice 1793 1
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim D 1541 Kotlant Tomáš ŠK Rapid Pardubice G 1500 0
2003/2004 6 Chrudim E 1565 Šenkýř Jindřich Krouna 1656 ½
2003/2004 3 Chrudim E 1565 Hrnčiarik Karel Infinity F 1697 0
2003/2004 2 Chrudim E 1565 Pecinová Magda Synthesia D 1605 ½
2003/2004 1 Chrudim E 1565 Šťovíček Jiří Bohdaneč 1878 ½