Hráč Kašpar Libor

Kašpar Libor

User Pic
Jméno: Kašpar Libor
Oddíl: Sokol Krucemburk
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1656
ID: 18570
FIDE ID: 380016
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Sokol Krucemburk 1644 1644 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny G 1491 1513 1
2018/2019 5 TJ Sokol Krucemburk 1629 1644 Jura Jiří Zelezne hory B 1538 1555 1
2018/2019 4 TJ Sokol Krucemburk 1634 1646 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim C 1964 1943 0
2017/2018 7 TJ Sokol Krucemburk 1625 1643 Stehlík Pavel Rapid Pardubice F 1412 1428 1
2017/2018 2 TJ Sokol Krucemburk 1634 1643 Kůs Miroslav NOPO Miretice 1456 1521 ½
2015/2016 2 Sokol Krucemburk 1672 1659 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1646 1667 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1672 1659 Mička Josef TJ Žďár nad Sázavou C 1405 1425 1
2015/2016 7 Sokol Krucemburk 1672 1659 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 0
2014/2015 11 TJ Sokol Krucemburk 1572 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1620 1580 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Krucemburk 1572 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1427 1427 1
2014/2015 8 TJ Sokol Krucemburk 1572 Dědek Petr ŠK Rapid Pardubice G 1240 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Krucemburk 1572 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1902 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Krucemburk 1572 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1670 1668 1
2014/2015 2 TJ Sokol Krucemburk 1572 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1529 1658 0
2014/2015 1 TJ Sokol Krucemburk 1572 Krys Jan TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Krucemburk 1540 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1712 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Krucemburk 1540 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1773 1760 1
2013/2014 6 TJ Sokol Krucemburk 1540 Štorek Luboš ŠO Hlinsko C 1673 1
2013/2014 5 TJ Sokol Krucemburk 1540 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř C 1729 1810 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Krucemburk 1540 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1562 1
2013/2014 1 TJ Sokol Krucemburk 1540 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1280 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Krucemburk 1531 Lášek Josef TJ CHS Chotěboř C ½
2012/2013 7 TJ Sokol Krucemburk 1531 Svítil Radek ŠK Rapid Kids 1661 1674 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Krucemburk 1531 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1768 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Krucemburk 1531 Bílek Jaroslav 2222 ŠK Polabiny H 1288 1
2012/2013 3 TJ Sokol Krucemburk 1531 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1710 1722 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Krucemburk 1531 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1664 1662 0
2011/2012 8 TJ Sokol Krucemburk 1525 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1527 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Krucemburk 1525 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1554 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Krucemburk 1525 Neumann Michal ŠO DDM Hlinsko B 1250 1
2011/2012 4 TJ Sokol Krucemburk 1525 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1604 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Krucemburk 1525 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny G 1616 1616 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Krucemburk 1525 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 ½
2010/2011 9 Sokol Krucemburk 1530 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1937 0
2010/2011 8 Sokol Krucemburk 1530 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1881 0
2010/2011 5 Sokol Krucemburk 1530 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička "F" 1250 1
2010/2011 4 Sokol Krucemburk 1530 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "E" 1800 0
2010/2011 3 Sokol Krucemburk 1530 Sion David TJ Štefanydes Polička "D" 1584 ½
2010/2011 1 Sokol Krucemburk 1530 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 0
2009/2010 9 Sokol Krucemburk 1517 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny G"" 1570 ½
2009/2010 5 Sokol Krucemburk 1517 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F"" 1594 0
2009/2010 3 Sokol Krucemburk 1517 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 1
2009/2010 2 Sokol Krucemburk 1517 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1337 1
2009/2010 1 Sokol Krucemburk 1517 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1529 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Krouna 1517 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 0
2009/2010 9 TJ Sokol Krouna 1517 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1907 0
2009/2010 4 TJ Sokol Krouna 1517 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 1856 0
2009/2010 3 TJ Sokol Krouna 1517 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 0
2009/2010 1 TJ Sokol Krouna 1517 Janeček František Spartak Choceň 1781 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Krucemburk 1517 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1785 0
2008/2009 8 TJ Sokol Krucemburk 1517 Bureš Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim E 1553 1
2008/2009 5 TJ Sokol Krucemburk 1517 Svítil Radek ŠK Rapid Talents 1555 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Krucemburk 1517 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice C 1749 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Krucemburk 1517 Kůs Miroslav TJ ŠO a DDM Chrudim D 1419 0
2008/2009 2 TJ Sokol Krucemburk 1517 Adámek František NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 1 TJ Sokol Krucemburk 1517 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1378 ½
2007/2008 9 Sokol Krucemburk 1504 Koutný Ludvík ŠK Rapid Pardubice F 1604 ½
2007/2008 8 Sokol Krucemburk 1504 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1785 0
2007/2008 6 Sokol Krucemburk 1504 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim E 1821 0
2007/2008 5 Sokol Krucemburk 1504 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1529 1
2007/2008 4 Sokol Krucemburk 1504 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice G 1000 ½
2007/2008 3 Sokol Krucemburk 1504 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice C 1551 0
2007/2008 2 Sokol Krucemburk 1504 Zvoníček Václav ŠK Holcim Prachovice B 1912 ½
2007/2008 1 Sokol Krucemburk 1504 Sekyrka Josef TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Krucemburk 1506 Sedlák Petr SK Holcim Prachovice B"" 1553 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Krucemburk 1506 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 0
2006/2007 6 TJ Sokol Krucemburk 1506 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1757 0
2006/2007 5 TJ Sokol Krucemburk 1506 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1696 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Krucemburk 1506 Cacek Tomáš TJ Štefanydes Polička D"" 1411 1
2006/2007 3 TJ Sokol Krucemburk 1506 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1633 0
2006/2007 2 TJ Sokol Krucemburk 1506 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F"" 1321 0
2006/2007 1 TJ Sokol Krucemburk 1506 Kalhous Miroslav Cyclo Content Pardubice 1581 1
2005/2006 8 Sokol Krucemburk 1501 Tlapák Stanislav Holcim Prachovice B 1790 0
2005/2006 7 Sokol Krucemburk 1501 Brožka Karel Sokol Zaječice B 1552 0
2005/2006 6 Sokol Krucemburk 1501 Rychnovský Josef Jiskra Heřmanův Městec B 1000 1
2005/2006 4 Sokol Krucemburk 1501 Šenkýř Jindřich Sokol Krouna 1628 ½
2005/2006 3 Sokol Krucemburk 1501 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny D 1416 1
2005/2006 2 Sokol Krucemburk 1501 Švécar František ŠK Vysoké Mýto C 1674 ½
2005/2006 1 Sokol Krucemburk 1501 Kalhous Miroslav CycloContent Pardubice 1584 ½