Hráč Pastorek Alfons

Pastorek Alfons

User Pic
Jméno: Pastorek Alfons
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1888
Elo mezinárodní: 2004
ID: 1515
FIDE ID: 318728
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1891 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál "A" 1825 ½
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1891 Jureček Daniel Orel Opava "B" 1798 ½
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1893 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1585 1
2009/2010 11 ŠKTP Hrabyně 1887 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1787 1
2009/2010 5 ŠKTP Hrabyně 1887 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1715 1
2009/2010 4 ŠKTP Hrabyně 1887 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1837 ½
2009/2010 2 ŠKTP Hrabyně 1887 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 0
2008/2009 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1913 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1703 ½
2008/2009 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1913 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1870 ½
2008/2009 11 ŠK TP Hrabyně 1913 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov ½
2008/2009 10 ŠK TP Hrabyně 1913 Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1763 ½
2008/2009 9 ŠK TP Hrabyně 1913 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "A" 1848 ½
2008/2009 8 ŠK TP Hrabyně 1913 Hanzlík Bohuslav TJ Jiskra Rýmařov 1837 ½
2008/2009 6 ŠK TP Hrabyně 1913 Martínek Oldřich Lokomotiva Krnov "B" 1572 ½
2008/2009 5 ŠK TP Hrabyně 1913 Rinka Petr ŠK Kravaře 1
2008/2009 4 ŠK TP Hrabyně 1913 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 2004 ½
2008/2009 3 ŠK TP Hrabyně 1913 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1703 1
2008/2009 2 ŠK TP Hrabyně 1913 Dihel Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1504 1
2008/2009 1 ŠK TP Hrabyně 1913 Šrůtek Michal Lokomotiva Krnov "A" 1
2007/2008 11 ŠK TP Hrabyně 1935 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1733 1
2007/2008 10 ŠK TP Hrabyně 1935 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1820 ½
2007/2008 9 ŠK TP Hrabyně 1935 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1630 1
2007/2008 8 ŠK TP Hrabyně 1935 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1655 1
2007/2008 7 ŠK TP Hrabyně 1935 Hrazdilová Hana TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 0
2007/2008 5 ŠK TP Hrabyně 1935 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava "A" 1824 0
2007/2008 4 ŠK TP Hrabyně 1935 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1961 0
2007/2008 3 ŠK TP Hrabyně 1935 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2213 0
2007/2008 2 ŠK TP Hrabyně 1935 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1835 1
2007/2008 1 ŠK TP Hrabyně 1935 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2105 0
2006/2007 10 ŠK TP Hrabyně 1959 Moravec Ervin ŠK u Freda Darkovičky ½
2006/2007 9 ŠK TP Hrabyně 1959 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1835 ½
2006/2007 8 ŠK TP Hrabyně 1959 Františ Otakar TJ Slavoj Bruntál "B" 1867 ½
2006/2007 7 ŠK TP Hrabyně 1959 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1861 0
2006/2007 6 ŠK TP Hrabyně 1959 Lojška Melichar TJ Břidličná 1600 1
2006/2007 5 ŠK TP Hrabyně 1959 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1868 ½
2006/2007 4 ŠK TP Hrabyně 1959 Stania Petr Slezan Opava "C" 1715 ½
2006/2007 3 ŠK TP Hrabyně 1959 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1915 ½
2006/2007 2 ŠK TP Hrabyně 1959 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1758 ½
2006/2007 1 ŠK TP Hrabyně 1959 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1691 1
2005/2006 8 ŠK TP Hrabyně "A" 1974 Schuster Vít Slezan Opava "A" 1984 0
2005/2006 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1974 Tomíček Alfons MSA Dolní Benešov"A" 1910 ½
2005/2006 11 Hrabyně "B" 1974 Sněhota Vilém Dolní Benešov "D" 1786 1
2005/2006 10 Hrabyně "B" 1974 Hružík Lumír Háj ve Slezsku 1824 ½
2005/2006 9 Hrabyně "B" 1974 Baše Rudolf Ludgeřovice 1693 1
2005/2006 8 Hrabyně "B" 1974 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1712 0
2005/2006 6 Hrabyně "B" 1974 Filip Miroslav Dolní Benešov "E" 1831 1
2005/2006 5 Hrabyně "B" 1974 Souček Jaroslav West Opava "B" 1724 0
2005/2006 4 Hrabyně "B" 1974 Wolf František Hradec n/M ½
2005/2006 3 Hrabyně "B" 1974 Jankovský Josef Štěpánkovice 1763 1
2005/2006 2 Hrabyně "B" 1974 Skuplík Jaroslav Kravaře "A" 1726 1
2005/2006 1 Hrabyně "B" 1974 Lička Alfons Gobe Píšť 1798 ½
2004/2005 4 ŠKTP Hrabyně A" 2068 Vícha Martin Slezan Opava C" 1829 0
2004/2005 11 ŠKTP Hrabyně B 2068 Bortlík Daniel U Freda Darkovičky 1697 1
2004/2005 10 ŠKTP Hrabyně B 2068 Neděla Jiří MSA Dol.Benešov D 2028 ½
2004/2005 9 ŠKTP Hrabyně B 2068 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p.Prad 1846 0
2004/2005 6 ŠKTP Hrabyně B 2068 Štencel Václav SŠK Opava 1851 ½
2004/2005 5 ŠKTP Hrabyně B 2068 Hrbáček Miroslav VMS SosnováLichnov 1968 ½
2004/2005 2 ŠKTP Hrabyně B 2068 Pavera Vít WEST 1999 Opava 1811 0
2003/2004 7 ŠKTP Hrabyně B 2080 Holeksa Miloš Baník Havířov B 2093 ½
2003/2004 6 ŠKTP Hrabyně B 2080 Tauš Martin Sokol Dobrá B 2124 0
2003/2004 5 ŠKTP Hrabyně B 2080 Hošek Stanislav ŠK MSA D.BenešovB 1953 ½
2003/2004 4 ŠKTP Hrabyně B 2080 Zelenka Milan Mořkov A 2165 0
2003/2004 3 ŠKTP Hrabyně B 2080 Polák Petr West 1999 Opava A 1807 1
2003/2004 1 ŠKTP Hrabyně B 2080 Smetana David Ritmus Ostrava 2044 0