Hráč Osička Přemysl

Osička Přemysl

User Pic
Jméno: Osička Přemysl
Oddíl: ŠO Hlinsko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1524
Elo mezinárodní: 1557
ID: 29527
FIDE ID: 379360
Rok narození: 1996
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠO Hlinsko 1520 1513 ŠK Bohemia Pardubice A 1 soutěž
2019/2020 9 ŠO Hlinsko 1520 1513 Šimek Zdeněk ŠK Ústí nad Orlicí 1944 1933 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Hlinsko 1531 1513 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1813 1829 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO Hlinsko 1544 1517 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1987 1986 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Hlinsko B 1531 1513 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1860 1858 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Hlinsko B 1541 1517 Tyč Miroslav ŠS Železné hory 1728 1728 0 soutěž
2018/2019 10 SO Hlinsko B 1506 1465 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1470 1478 1 soutěž
2018/2019 8 SO Hlinsko B 1465 1465 Králová Gabriela 2222 SK Polabiny E 1580 1606 ½ soutěž
2018/2019 7 SO Hlinsko B 0 1269 Dědek Petr SK Rapid Pardubice C 1295 1312 1 soutěž
2018/2019 6 SO Hlinsko B 0 1269 Zmek Jaroslav Sokol Lazne Bohdanec 1586 1589 1 soutěž
2018/2019 5 SO Hlinsko B 0 1258 Horáčková Isabela SK Bohemia Pardubice B 1123 1129 1 soutěž
2018/2019 2 SO Hlinsko B 0 1258 Bureš Zbyněk TJ SO Chrudim B 1567 1561 ½ soutěž
2018/2019 9 SO Hlinsko C 1506 1465 Stodola Zdeněk TJ Stefanydes Policka D 1504 1516 1 soutěž
2018/2019 8 SO Hlinsko C 1465 1465 Burian Michal Sokol Mestecko Trnavka 1772 1787 1 soutěž
2018/2019 6 SO Hlinsko C 0 1269 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun C 1354 1400 1 soutěž
2018/2019 5 SO Hlinsko C 0 1269 Drobný Petr Proplast Ceska Trebova B 0 0 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO Hlinsko C 1250 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1100 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO Hlinsko C 1250 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička E 1724 1760 0 soutěž
2012/2013 6 ŠO Hlinsko C 1100 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička D 1545 1490 0 soutěž
2012/2013 5 ŠO Hlinsko C 1100 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička F 1363 1 soutěž
2011/2012 4 ŠO DDM Hlinsko B 1100 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠO DDM Hlinsko B 1100 Hromek Karel NOPO Miřetice 1000 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Vašek Aleš Sokol Krucemburk 1000 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1000 1 soutěž
2009/2010 4 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Melichar Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 0 soutěž
2009/2010 3 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1465 0 soutěž
2009/2010 2 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1535 0 soutěž
2009/2010 1 ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Talents 1627 0 soutěž