Hráč Krpec Jaroslav

Krpec Jaroslav

User Pic
Jméno: Krpec Jaroslav
Oddíl: ŠK DDM Postoloprty
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1469
Elo mezinárodní: 1354
ID: 11831
FIDE ID: 362573
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1338 1463 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1574 1607 1
2019/2020 3 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1343 1469 Kopřiva Richard ŠK Louny C 1552 1541 0
2018/2019 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1332 1449 Begy Jan ŠK Magic Žatec "A" 1817 1736 0
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1244 1453 Mikoláš Petr TJ Klášterec n. O. "B" 1293 1293 1
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "B" 1332 1449 Kalynčuková Kateřina TJ Klášterec n/O "D" 1220 1234 1
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1310 1449 Mikoláš Petr TJ Klášterec n/O "C" 1341 1313 1
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1275 1449 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1619 1593 1
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty "B" 1265 1453 Černý Jan ŠK Union Louny "D" 1446 1451 ½
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1267 1453 Magnusek Zdeněk TJ Tatran Podbořany "B" 1552 1544 ½
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1267 1453 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1349 1370 0
2017/2018 8 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1265 1481 Boledovič Ján TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1655 1637 0
2017/2018 5 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1277 1481 Podlucký Jan ŠK TEPLICE "C" 1421 1424 0
2017/2018 3 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1244 1481 Lasík Petr DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1683 1675 ½
2017/2018 1 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1225 1468 Kirchner Michal TJ SOKOL LITVÍNOV-LOM "B" 1571 1606 1
2017/2018 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1265 1481 Habart Miroslav Slovan Jirkov "B" 1313 1313 0
2016/2017 5 ŠK DDM Postoloprty "B" 1223 1483 Novák Petr ŠK UNION Louny "B" 1754 1723 0
2016/2017 4 ŠK DDM Postoloprty "B" 1223 1483 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1808 1833 0
2016/2017 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1223 1483 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1655 1664 0
2016/2017 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1223 1483 Kubík Miroslav CHESS MOST "C" 1712 1676 0
2016/2017 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1223 1483 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1705 1741 0
2015/2016 8 SK DDM Postoloprty 1223 1483 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1
2015/2016 7 SK DDM Postoloprty 1223 1483 Kirchner Michal TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1589 1640 0
2015/2016 6 SK DDM Postoloprty 1223 1483 Nepraš Miloslav Sokol Udlice "D" 1250 ½
2015/2016 5 SK DDM Postoloprty 1223 1483 Vyskočil Zdeněk SO TJ Klasterec n. O. "A" 1674 1626 0
2015/2016 1 SK DDM Postoloprty 1223 1483 Hornof Petr Slovan Jirkov "B" 1000 1
2014/2015 11 ŠK DDM Postoloprty 1506 Weber David Sokol Údlice "B" 1449 1320 0
2014/2015 9 ŠK DDM Postoloprty 1506 Diepold Jiří ŠK Stropnik Osek "A" 1536 1
2014/2015 6 ŠK DDM Postoloprty 1506 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany "B" 1488 0
2014/2015 5 ŠK DDM Postoloprty 1506 Kostrhun Ludvík Sokol Údlice "C" 1000 1
2014/2015 4 ŠK DDM Postoloprty 1506 Slezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1000 0
2014/2015 3 ŠK DDM Postoloprty 1506 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1542 1571 ½
2014/2015 2 ŠK DDM Postoloprty 1506 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 0
2014/2015 1 ŠK DDM Postoloprty 1506 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "A" 1333 0
2013/2014 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1499 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1661 1661 ½
2013/2014 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1499 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1590 ½
2013/2014 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Hons Tomáš ŠK UNION Louny "C" 1412 0
2013/2014 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Zrzavý Václav ŠK UNION Louny-Opočno 1807 1853 ½
2013/2014 5 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1652 1
2013/2014 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Škuthan Radek CHESS Most "F" 1429 0
2013/2014 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Bublík František ŠK Teplice "C" 1776 1792 0
2013/2014 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1499 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "B" 1747 ½
2012/2013 11 ŠK DDM Postoloprty 1503 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1747 1721 0
2012/2013 9 ŠK DDM Postoloprty 1503 Kadlec Daniel CHESS MOST "F" 1724 1795 0
2012/2013 4 ŠK DDM Postoloprty 1503 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 0
2012/2013 1 ŠK DDM Postoloprty 1503 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1688 1703 ½
2011/2012 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1605 1607 0
2011/2012 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Rýgl David TJ Sokol Údlice "B" 1417 0
2011/2012 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Böhm Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1000 1
2011/2012 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1392 ½
2011/2012 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek DDM "A" 1478 0
2011/2012 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1514 Isteník Petr TJ Slovan Jirkov "B" 1592 1629 ½
2011/2012 9 ŠK DDM Postoloprty "B" 1514 Wirkner František TJ Klášterec n/Ohří "B" 1718 0
2011/2012 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1514 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "C" 1672 1
2011/2012 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1514 Šťastný Jiří ŠK Střelnice Kadaň "B" 1000 1
2011/2012 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1514 Benešová Martina Chess Most "G" 1399 1391 1
2010/2011 3 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1595 1
2010/2011 2 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1712 1
2010/2011 1 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Tímr Jan ŠK Magic Žatec B 1330 0
2010/2011 7 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1712 0
2010/2011 6 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Novák Petr ŠK Union Louny C 1494 0
2010/2011 5 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1565 0
2010/2011 4 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny D-Opočno 1599 ½
2010/2011 3 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří B 1394 1
2010/2011 2 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Rýgl David TJ Sokol Údlice C 1427 1
2010/2011 1 ŠK MDDM Postoloprty 1498 Mrázek Miroslav ŠK Střelnice Kadaň B 1574 1
2009/2010 7 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Ho Tuan Anh DDM Most "B" 1250 ½
2009/2010 6 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Sivák Rostislav DDM Most "C" ½
2009/2010 5 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1558 0
2009/2010 4 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "D" 1
2009/2010 3 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "C" 1339 1
2009/2010 2 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "B" 1540 ½
2009/2010 1 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Třeštík Lukáš ŠK Union Louny "D" - Opočno 1
2009/2010 3 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "D" 0
2009/2010 2 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Boháč Vlastimil DDM Most "B" 1748 0
2009/2010 1 ŠK MDDM Postoloprty 1509 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "B" 1540 0
2008/2009 9 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Štich Jan DDM Most "A" 1250 ½
2008/2009 8 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Hora Filip DDM Most "B" 1250 1
2008/2009 7 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Bejček Pavel ŠK Magic Žatec "B" 1462 ½
2008/2009 4 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Patera Vojtěch ŠK Magic Žatec "C" 1
2008/2009 3 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1597 0
2008/2009 2 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice "D" 1409 1
2008/2009 1 ŠK MDDM Postoloprty 1500 Mrázek Miroslav ŠK Střelnice Kadaň "B" 1597 1
2007/2008 9 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Pfaffl Augustin TJ Sokol Údlice C 1419 0
2007/2008 8 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice D 1509 0
2007/2008 7 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Tímr Jan Magik Žatec C 1251 1
2007/2008 5 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Fedor František ŠK Union Louny D 1620 1
2007/2008 4 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Lapčík Zdeněk ŠK Merkur Kadaň B 1461 ½
2007/2008 3 ŠK MDDM Postoloprty 1514 Marhan Jan TJ Klášterec n.O. B 1608 0
2004/2005 9 DDM Postoloprty 1537 Vostřel Martin Union Louny D" 1655 0
2004/2005 8 DDM Postoloprty 1537 Hudec Jaroslav Glavbel TepliceB" 0
2004/2005 7 DDM Postoloprty 1537 Trojánek Ondřej Bystřan.jezdci C" 1
2004/2005 6 DDM Postoloprty 1537 Rozšafný Michal Loko Most H" ½
2004/2005 4 DDM Postoloprty 1537 Jedlička Jiří Union Louny C" 1612 ½
2004/2005 3 DDM Postoloprty 1537 Redlichová Eliška Bonex Teplice D" 1294 0
2004/2005 2 DDM Postoloprty 1537 Rynda Vlastimil Sj Litoměřice C" 1344 1
2004/2005 1 DDM Postoloprty 1537 Koloušek Petr Kaskáda Bílina B" 1
2003/2004 9 ŠK DDM POST.A" 1544 Albrecht Vlastimil ŠK MERKUR KADAŇA" ½
2003/2004 8 ŠK DDM POST.A" 1544 Valtl Jiří TJ SOKOL ÚDLICEC" 1527 1
2003/2004 7 ŠK DDM POST.A" 1544 Turek Josef ŠK MAGIC ŽATECC" 1312 0
2003/2004 6 ŠK DDM POST.A" 1544 Fedor František ŠK UNION LOUNYC" 1685 0
2003/2004 5 ŠK DDM POST.A" 1544 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICED" 1326 1
2003/2004 4 ŠK DDM POST.A" 1544 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠ. N./OB" 1657 0
2003/2004 2 ŠK DDM POST.A" 1544 Valenta Petr TJ KLÁŠ. N./OC" 1404 ½
2003/2004 1 ŠK DDM POST.A" 1544 Perný Emil SK TOK. CHOMUT.B" 1564 1