Hráč Studzinski Boleslav

Studzinski Boleslav

User Pic
Jméno: Studzinski Boleslav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1563
Elo mezinárodní: 1678
ID: 34027
FIDE ID: 376019
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 KŠ Stříbrná Skalice B 1678 1613 Vopálka Filip Spartak Vlašim C 1295 1178 ½
2018/2019 10 KŠ Stříbrná Skalice B 1678 1613 Křížek František Klub šach. Říčany 1925 L 1311 1301 0
2018/2019 8 KŠ Stříbrná Skalice B 1678 1613 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1590 ½
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice B 1678 1613 Voldán Václav Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1231 ½
2018/2019 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 0 1585 ½
2018/2019 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Bauer Josef TJ SOKOL Struhařov A 0 1388 1
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram Baník B 1663 1623 0
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 FB 1624 1574 0
2018/2019 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1742 1776 0
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Křížek Kryštof JAWA Brodce B 1736 1703 0
2018/2019 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1684 ½
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1613 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1607 1531 ½
2017/2018 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Kuba Milan Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 1
2017/2018 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 ½
2017/2018 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1533 1625 1
2017/2018 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1809 1806 0
2017/2018 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Kováříková Eliška Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 1
2017/2018 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Řeřábek Jaroslav TJ Kavalier Sázava A 1684 1631 0
2017/2018 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 1
2017/2018 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1490 1506 0
2017/2018 11 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Konopka Aleš Stříbrná Skalice C 0 1527 ½
2017/2018 10 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Černý Jiří Jawa Brodce C 1830 1741 1
2017/2018 9 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Lacina Ladislav Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 ½
2017/2018 8 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Rybáček Jiří Medvědi Zvole B 0 1525 ½
2017/2018 6 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 1944 ½
2017/2018 5 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1733 1726 ½
2017/2018 4 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Zemenová Veronika Klub šach. Říčany 1925 H 1277 1320 ½
2017/2018 3 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½
2017/2018 2 Stříbrná Skalice B 1678 1591 Skála Radim Sokol Struhařov B 0 1562 1
2016/2017 11 KŠ Stříbrná Skalice B 1650 1650 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 ½
2016/2017 9 KŠ Stříbrná Skalice B 1650 1650 Vojta Jakub Spartak Vlašim D 1789 1627 0
2016/2017 4 KŠ Stříbrná Skalice B 1650 1650 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2016/2017 2 KŠ Stříbrná Skalice B 1650 1650 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 ½
2015/2016 11 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Zvolenský David Jawa Brodce C 1585 1567 ½
2015/2016 10 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 2068 2061 0
2015/2016 9 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Innemann František Sokol Postupice 1892 1881 0
2015/2016 8 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2015/2016 7 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 ½
2015/2016 6 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 ½
2015/2016 5 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim D 1692 1
2015/2016 3 Stříbrná Skalice B 1650 1650 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 1
2015/2016 7 Stříbrná Skalice 1650 1650 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1785 1790 1
2015/2016 6 Stříbrná Skalice 1650 1650 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 ½
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1650 1650 Zeisek Václav ŠK Jince A 1579 0
2015/2016 4 Stříbrná Skalice 1650 1650 Řeřábek Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1721 1632 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1650 1650 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1617 0
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1650 1650 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 ½
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1650 1650 Mládek Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 F 1807 1
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1650 1650 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 F 1643 0
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1650 1650 Bažant Tomáš ŠK Jince A 1096 ½
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1650 1650 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1331 1
2014/2015 9 Stříbrná Skalice A 1556 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1693 ½
2014/2015 8 Stříbrná Skalice A 1556 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1766 1746 ½
2014/2015 7 Stříbrná Skalice A 1556 Světlík Milan TJ Kavalier Sázava A 1595 1
2014/2015 5 Stříbrná Skalice A 1556 Krejčiříková Martina ŠK Pravonín 1625 ½
2014/2015 2 Stříbrná Skalice A 1556 Lajsek Tomáš Sparta Kutná Hora B 1636 0
2014/2015 11 Stříbrná Skalice B 1556 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1610 0
2014/2015 9 Stříbrná Skalice B 1556 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1701 ½
2014/2015 8 Stříbrná Skalice B 1556 Jukl Karel Jawa Brodce C 1761 1718 ½
2014/2015 7 Stříbrná Skalice B 1556 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 0
2014/2015 6 Stříbrná Skalice B 1556 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 1
2014/2015 5 Stříbrná Skalice B 1556 Vlková Anežka ŠK Pravonín B 1515 1637 ½
2014/2015 4 Stříbrná Skalice B 1556 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1350 ½
2014/2015 3 Stříbrná Skalice B 1556 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1472 1
2014/2015 1 Stříbrná Skalice B 1556 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 J 1650 0
2013/2014 9 Stříbrná Skalice B 1517 Závůrka Vladimír Uhlířské Janovice 1635 ½
2013/2014 8 Stříbrná Skalice B 1517 Vašák Martin Jawa Brodce C 1511 1
2013/2014 7 Stříbrná Skalice B 1517 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 1587 0
2013/2014 6 Stříbrná Skalice B 1517 Innemann František Sokol Postupice 1910 1887 ½
2013/2014 5 Stříbrná Skalice B 1517 Mandovec Jiří KDJS Sedlčany B 1329 ½
2013/2014 3 Stříbrná Skalice B 1517 Kořenová Magdaléna Figurka Říčany 1400 1414 1
2013/2014 1 Stříbrná Skalice B 1517 Skála Radim Sokol Struhařov B 1554 ½
2013/2014 9 Stříbrná Skalice A 1517 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1471 1
2013/2014 8 Stříbrná Skalice A 1517 Vašák Martin JAWA Brodce B 1511 0
2013/2014 7 Stříbrná Skalice A 1517 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 ½
2013/2014 6 Stříbrná Skalice A 1517 Jiřík Petr TcJ Sokol Benešov A 1573 ½
2013/2014 5 Stříbrná Skalice A 1517 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1740 1737 ½
2013/2014 4 Stříbrná Skalice A 1517 Sokol Neveklov A 1
2013/2014 3 Stříbrná Skalice A 1517 Brandejský Vít TJ Sokol Český Brod B 1595 1609 ½
2013/2014 2 Stříbrná Skalice A 1517 Filip Lukáš ŠK Pravonín A 1618 1603 ½
2013/2014 1 Stříbrná Skalice A 1517 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1776 1817 0
2012/2013 11 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1718 0
2012/2013 10 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1594 ½
2012/2013 9 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Innemann František Sokol Postupice 1899 1861 ½
2012/2013 8 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Tyko Josef Sokol Kolín D 1825 1857 0
2012/2013 7 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Berger Tomáš Slavoj Čáslav B 1709 ½
2012/2013 6 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Čihák Adam Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Pecák Ivan ŠK Kostelec n. Č. l. C 1695 1687 ½
2012/2013 4 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1631 0
2012/2013 2 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1770 1769 0
2012/2013 1 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 Brhlík Antonín Kavalier Sázava B 1669 1690 ½
2012/2013 11 Stříbrná Skalice A 1453 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1736 ½
2012/2013 10 Stříbrná Skalice A 1453 Pazdera Jaroslav TJ Spartak Vlašim B 1718 1
2012/2013 8 Stříbrná Skalice A 1453 Vávra Stanislav ŠK Pravonín A 1770 ½
2012/2013 7 Stříbrná Skalice A 1453 Stehlík Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1769 1780 ½
2012/2013 6 Stříbrná Skalice A 1453 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1592 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice A 1453 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1430 1
2012/2013 4 Stříbrná Skalice A 1453 Hruška Pavel Sokol Neveklov A 1353 1
2012/2013 3 Stříbrná Skalice A 1453 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1625 ½
2012/2013 1 Stříbrná Skalice A 1453 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1473 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1388 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1363 ½
2011/2012 9 Stříbrná Skalice 1388 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1677 1
2011/2012 8 Stříbrná Skalice 1388 Černý Jiří Jawa Brodce C 1830 1805 1
2011/2012 6 Stříbrná Skalice 1388 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim C 1616 ½
2011/2012 4 Stříbrná Skalice 1388 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1445 1
2011/2012 1 Stříbrná Skalice 1388 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč nad Sázavou 1611 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1400 Vyterna Miroslav TJ Spartak Vlašim B 1483 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1400 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1517 0
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1403 Štastný Miroslav BIOMEDICA Říčany F 1250 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany D 1403 Pech Hynek Sokol Kolín C 1781 0
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany D 1403 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov 1565 0
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1427 Musil Stanislav TJ JOLY Lysá n/L. F 1511 0