Hráč Ambrož Jan

Ambrož Jan

User Pic
Jméno: Ambrož Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1974
Elo mezinárodní: 2005
ID: 12410
FIDE ID: 328464
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2005/2006 11 Říčany C 2005 Innemann František Vlašim 1946 ½
2005/2006 8 Říčany C 2005 Suchý Ladislav Kostelec A 1698 0
2005/2006 7 Říčany C 2005 Jirounek Miroslav SE Ml.Boleslav C 1648 1
2005/2006 6 Říčany C 2005 Zima Tomáš Nymburk 1828 1821 1
2005/2006 1 Říčany C 2005 Tomek Bohuslav Kolín B 1964 0
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1860 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1738 0
2004/2005 2 Biomedica Říčany B 1860 Hlavnička Karel Biomedica Říčany A 1969 ½
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1860 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l.B 1686 1
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1860 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 1
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany D 1860 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1706 1
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1860 Drahota Aleš Sokol Nymburk B 1520 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 1860 Skála Radim Sokol Struhařov 1
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany D 1860 Vančura Milan Sokol Sendražice B 1820 ½
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 1860 Světlík Milan Kavalier Sázava A 1569 1
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 1860 Klabík Miroslav BIOMEDICA Říčany E 1373 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 1860 Baláček Tadeáš Sokol Kolín D 1653 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany D 1860 Pavlíček Jan BOHEMIA PoděbradyB 1817 ½
2003/2004 11 Biomedica Říčany D 1726 Vokolek Jaroslav Stad.Kutná Hora B ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany D 1726 Mejzlík Jiří Spartak Vlašim C 1551 1
2003/2004 9 Biomedica Říčany D 1726 Klabík Miroslav Biomedica Říčany E 1408 1
2003/2004 8 Biomedica Říčany D 1726 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany C 1594 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1726 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava 1666 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany D 1726 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l. B 1776 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1726 Gabriel Jan Sokol Kolín G 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany D 1726 Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1518 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany D 1726 Černý Jiří JAWA Brodce B 1492 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany D 1726 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1843 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany D 1726 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1720 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1726 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1858 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1726 Mates Miroslav Sokol Nymburk A 1632 ½
2003/2004 5 Biomedica Říčany B 1726 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1876 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany B 1726 Buřil Petr Biomedica Říčany A 2044 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany B 1726 Boštík Vladimír Spartak Vlašim B 1841 1