Hráč Sysel Jan

Sysel Jan

User Pic
Jméno: Sysel Jan
Oddíl: Sokol Postupice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1606
Elo mezinárodní: 0
ID: 3099
FIDE ID: 311430
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Postupice 0 1606 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1505 0
2018/2019 9 Sokol Postupice 0 1606 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1602 1562 1
2018/2019 8 Sokol Postupice 0 1606 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 0 1437 ½
2018/2019 7 Sokol Postupice 0 1606 Zlámaná Táňa KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 ½
2018/2019 6 Sokol Postupice 0 1606 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole B 0 1610 0
2018/2019 5 Sokol Postupice 0 1606 Křížek Kryštof Spartak Vlašim C 1848 1703 0
2018/2019 4 Sokol Postupice 0 1606 Štolc Jaroslav Klub šach. Říčany 1925 L 0 1270 1
2018/2019 3 Sokol Postupice 0 1606 Zachař Petr Kavalier Sázava B 0 1109 0
2018/2019 2 Sokol Postupice 0 1606 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1590 1
2018/2019 1 Sokol Postupice 0 1606 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 ½
2017/2018 11 Sokol Postupice 0 1639 Máslo Robert Medvědi Zvole B 0 1462 0
2017/2018 10 Sokol Postupice 0 1639 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1926 1918 1
2017/2018 9 Sokol Postupice 0 1639 Řepa Miroslav Kavalier Sázava B 0 1237 1
2017/2018 8 Sokol Postupice 0 1639 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1733 1726 0
2017/2018 7 Sokol Postupice 0 1639 Štolc Jaroslav Klub šach. Říčany 1925 H 0 0 1
2017/2018 6 Sokol Postupice 0 1639 Heger Jan Stříbrná Skalice C 1402 1510 0
2017/2018 5 Sokol Postupice 0 1639 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 0 1257 0
2017/2018 4 Sokol Postupice 0 1639 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 0 1359 1
2017/2018 3 Sokol Postupice 0 1639 Remeš Šimon Stříbrná Skalice B 1644 1568 ½
2017/2018 2 Sokol Postupice 0 1639 Štěpán Vojtěch Jawa Brodce C 1706 1575 0
2017/2018 1 Sokol Postupice 0 1639 Štoček Jiří Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 1
2016/2017 11 Sokol Postupice 1686 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1349 1
2016/2017 10 Sokol Postupice 1686 Krykorka Dominik Kavalier Sázava B 1251 1
2016/2017 9 Sokol Postupice 1686 Mirkovič Miroslav Kostelec n. Č. L. C 1338 1
2016/2017 8 Sokol Postupice 1686 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 H 1332 1363 1
2016/2017 7 Sokol Postupice 1686 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice B 1
2016/2017 6 Sokol Postupice 1686 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany C 1416 1416 0
2016/2017 5 Sokol Postupice 1686 Trnka Vlastimil Uhlířské Janovice 1
2016/2017 4 Sokol Postupice 1686 Vlková Anežka Spartak Vlašim D 1635 1800 0
2016/2017 3 Sokol Postupice 1686 Jelínek František ŠK Pravonín 1004 1100 1
2016/2017 2 Sokol Postupice 1686 Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 I 1515 1689 1
2016/2017 1 Sokol Postupice 1686 Dudek Vojtěch Jawa Brodce C 1475 1444 1
2015/2016 11 Sokol Postupice 1686 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 ½
2015/2016 10 Sokol Postupice 1686 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1435 0
2015/2016 9 Sokol Postupice 1686 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1361 1426 ½
2015/2016 8 Sokol Postupice 1686 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 0
2015/2016 7 Sokol Postupice 1686 Vasilev Dan Jawa Brodce C 1194 0
2015/2016 6 Sokol Postupice 1686 Havelková Anežka Kavalier Sázava B 1098 1
2015/2016 5 Sokol Postupice 1686 Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 G 1515 1689 ½
2015/2016 4 Sokol Postupice 1686 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 1245 1
2015/2016 3 Sokol Postupice 1686 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim D 1683 0
2015/2016 2 Sokol Postupice 1686 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 ½
2015/2016 1 Sokol Postupice 1686 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 1
2013/2014 9 TcJ Sokol Benešov A 1695 Homola Martin TJ Sokol Český Brod B 1449 1
2013/2014 8 TcJ Sokol Benešov A 1695 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1496 1
2013/2014 7 TcJ Sokol Benešov A 1695 Helebrand František ŠK Pravonín A 1474 1697 0
2013/2014 6 TcJ Sokol Benešov A 1695 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1541 1
2013/2014 4 TcJ Sokol Benešov A 1695 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 0
2013/2014 3 TcJ Sokol Benešov A 1695 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1579 1
2013/2014 2 TcJ Sokol Benešov A 1695 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1514 ½
2013/2014 1 TcJ Sokol Benešov A 1695 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1679 ½
2012/2013 11 TcJ Sokol Benešov A 1677 Jílek Vladimír TJ Sparta Kutná Hora B 1670 1
2012/2013 10 TcJ Sokol Benešov A 1677 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 1509 1
2012/2013 9 TcJ Sokol Benešov A 1677 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1536 ½
2012/2013 8 TcJ Sokol Benešov A 1677 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1401 1
2012/2013 5 TcJ Sokol Benešov A 1677 Breth Viktor SK Slavoj Čáslav A 1569 ½
2012/2013 4 TcJ Sokol Benešov A 1677 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1802 1772 1
2012/2013 3 TcJ Sokol Benešov A 1677 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1899 1861 0
2012/2013 2 TcJ Sokol Benešov A 1677 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1100 1
2012/2013 1 TcJ Sokol Benešov A 1677 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín A 1884 1872 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Benešov 1697 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Benešov 1697 Schill Daniel Sokol Neveklov 1250 1
2011/2012 9 TJ Sokol Benešov 1697 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1678 0
2011/2012 8 TJ Sokol Benešov 1697 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1443 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Benešov 1697 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1682 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Benešov 1697 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Benešov 1697 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1484 1474 1
2011/2012 4 TJ Sokol Benešov 1697 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1790 1790 0
2011/2012 3 TJ Sokol Benešov 1697 Mráz Zdeněk TJ Sparta Kutná Hora B 1900 0
2011/2012 2 TJ Sokol Benešov 1697 Michálek Tomáš Sokol Kolín D 1874 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Benešov A 1721 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1517 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Benešov A 1721 Balek Filip SK Pyrit Příbram C 1250 1
2010/2011 5 TJ Sokol Benešov A 1721 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1418 1
2010/2011 4 TJ Sokol Benešov A 1721 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1813 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Benešov A 1721 Hejda Antonín Joly Lysá nad Labem E 1800 1
2010/2011 1 TJ Sokol Benešov A 1721 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 0
2010/2011 9 Sokol Benešov B 1721 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1664 1
2010/2011 6 Sokol Benešov B 1721 Černý Jiří Jawa Brodce C 1823 0
2010/2011 5 Sokol Benešov B 1721 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1665 0
2010/2011 2 Sokol Benešov B 1721 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1714 0
2010/2011 1 Sokol Benešov B 1721 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole B 1517 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Benešov 1720 Kotrouš Vlastimil TJ Sokol Pečky A 1512 1
2009/2010 9 TJ Sokol Benešov 1720 Hlavnička Karel BIOMEDICA Říčany E 1940 0
2009/2010 8 TJ Sokol Benešov 1720 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1798 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Benešov 1720 Mácha Jan BIOMEDICA Říčany D 1333 1
2009/2010 3 TJ Sokol Benešov 1720 Křížek František BIOMEDICA Říčany F 1425 1
2009/2010 1 TJ Sokol Benešov 1720 Smolka Josef JAWA Brodce B 1908 0
2008/2009 11 Sokol Benešov C 1708 Vopěnka Štěpán Dolní Kralovice 1472 0
2008/2009 10 Sokol Benešov C 1708 Závůrková Monika Kavalier Sázava 1704 ½
2008/2009 8 Sokol Benešov C 1708 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1353 1
2008/2009 7 Sokol Benešov C 1708 Jukl Karel Jawa Brodce C 1602 ½
2008/2009 6 Sokol Benešov C 1708 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim C 1667 1
2008/2009 5 Sokol Benešov C 1708 Vychopeň Martin Sokol Postupice 1412 1
2008/2009 4 Sokol Benešov C 1708 Zimovčák Zdeněk Sokol Struhařov B 1576 1
2008/2009 3 Sokol Benešov C 1708 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1531 1
2008/2009 2 Sokol Benešov C 1708 Král Pavel Sokol Neveklov 1704 1
2008/2009 1 Sokol Benešov C 1708 Fulín Václav Sokol Benešov B 1
2008/2009 11 Sokol Benešov A 1708 Hrobař Jaroslav Slavoj Čáslav 1
2008/2009 10 Sokol Benešov A 1708 Šembera Milan Biomedica Říčany E 1449 ½
2008/2009 5 Sokol Benešov A 1708 Pilný Jiří Biomedica Říčany F 1590 1
2007/2008 11 Sokol Benešov B 1706 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1433 ½
2007/2008 9 Sokol Benešov B 1706 Voldán Václav Spartak Vlašim C 1
2007/2008 8 Sokol Benešov B 1706 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1
2007/2008 7 Sokol Benešov B 1706 Vopěnka Jan Dolní Kralovice 1456 1
2007/2008 6 Sokol Benešov B 1706 Wachauf Roman Kavalier Sázava 1
2007/2008 5 Sokol Benešov B 1706 Bumbálek Roman Jawa Brodce C 1
2007/2008 4 Sokol Benešov B 1706 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1265 1
2007/2008 3 Sokol Benešov B 1706 Roubíček Milan Sokol Postupice 1346 1
2007/2008 1 Sokol Benešov B 1706 Gallschneider Lukáš Sokol Benešov C 1
2006/2007 9 TJ Sokol Benešov 1710 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2057 0
2006/2007 4 TJ Sokol Benešov 1710 Hlavnička Karel Biomedica Říčany C 1989 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Benešov 1710 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1817 0
2006/2007 1 TJ Sokol Benešov 1710 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l 1969 0
2005/2006 11 Sokol Benešov B 1690 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1698 ½
2005/2006 10 Sokol Benešov B 1690 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany D 1647 ½
2005/2006 9 Sokol Benešov B 1690 Hroník Petr Jawa Brodce B 1683 ½
2005/2006 8 Sokol Benešov B 1690 Hoke Miloslav Sokol Neveklov ½
2005/2006 7 Sokol Benešov B 1690 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1819 ½
2005/2006 4 Sokol Benešov B 1690 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany 1515 1
2005/2006 2 Sokol Benešov B 1690 Kořínek Jan Sokol Postupice 1586 1
2005/2006 1 Sokol Benešov B 1690 Sochor Martin Sokol Pečky A 1779 1
2004/2005 5 Sokol Benešov A 1698 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1862 0
2004/2005 11 TJ Sokol Benešov B 1698 Hroník Petr JAWA Brodce B 0
2004/2005 10 TJ Sokol Benešov B 1698 Vančát Milan ŠK ALVA Příbram C 1731 0
2004/2005 9 TJ Sokol Benešov B 1698 Kováč Martin TJ Jince A 1722 ½
2004/2005 7 TJ Sokol Benešov B 1698 Lalouček Miroslav Dolní Kralovice A 1725 1
2004/2005 4 TJ Sokol Benešov B 1698 Čihák Karel ŠK Řevnice A 1
2004/2005 3 TJ Sokol Benešov B 1698 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák A 1969 0
2004/2005 2 TJ Sokol Benešov B 1698 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1502 ½
2004/2005 1 TJ Sokol Benešov B 1698 Hlavička Milan Spartak Vlašim B 1
2003/2004 11 Sokol Benešov C 1712 Vojta Stanislav Spartak Vlašim C 1771 ½
2003/2004 10 Sokol Benešov C 1712 Hlavnička Jan Biomedica Říčany E 1865 0
2003/2004 9 Sokol Benešov C 1712 Vlach Josef Biomedica Říčany C 1807 ½
2003/2004 8 Sokol Benešov C 1712 Marhan František Kavalier Sázava 1724 0
2003/2004 7 Sokol Benešov C 1712 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1844 0
2003/2004 6 Sokol Benešov C 1712 Huml Miroslav Sokol Kolín G 1774 0
2003/2004 5 Sokol Benešov C 1712 Jukl Karel JAWA Brodce B 1560 1
2003/2004 4 Sokol Benešov C 1712 Fojtů Jan Biomedica Říčany D 1809 0
2003/2004 3 Sokol Benešov C 1712 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1843 ½
2003/2004 2 Sokol Benešov C 1712 Procházka Petr Sokol Neveklov 1837 ½
2003/2004 1 Sokol Benešov C 1712 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1811 0
2003/2004 11 Sokol Benešov B 1712 Vojta Stanislav Spartak Vlašim B 1771 ½
2003/2004 9 Sokol Benešov B 1712 Měchura Josef Jawa Brodce A 1829 ½
2003/2004 8 Sokol Benešov B 1712 Fojtů Jan Biomedica Říčany B 1809 ½