Hráč Krystián Josef

Krystián Josef

User Pic
Jméno: Krystián Josef
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1655
Elo mezinárodní: 1763
ID: 16193
FIDE ID: 363626
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Poštorná 1763 1665 Bártů Jiří Mikulov 'A' 0 1626 ½
2018/2019 2 Poštorná 1763 1665 Pardík Zdeněk Lanžhot 0 1398 1
2018/2019 1 Poštorná 1763 1665 Hicl Zdeněk Velké Pavlovice 'A' 0 1704 ½
2018/2019 8 Poštorná B 1763 1665 Londinová Jasmína Marie Vacenovice C 1226 1165 0
2018/2019 7 Poštorná B 1763 1665 Šraděja Jan Kněždub 0 1368 1
2018/2019 6 Poštorná B 1763 1665 Vaněk Robin Kyjov C 1353 1403 1
2018/2019 5 Poštorná B 1763 1665 Bábíček Antonín Ratíškovice 0 1488 0
2018/2019 3 Poštorná B 1763 1665 Nováková Anna Veselí D 1474 1458 1
2018/2019 2 Poštorná B 1763 1665 Lacina Josef Dolní Bojanovice 0 1559 1
2018/2019 7 Poštorná 1763 1665 Režný František Velké Pavlovice 'B' 1513 1569 0
2018/2019 6 Poštorná 1763 1665 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 0 1498 ½
2018/2019 5 Poštorná 1763 1665 Šesták Josef Lanžhot 0 1757 ½
2018/2019 4 Poštorná 1763 1665 Vitula Martin Mikulov 'A' 0 1100 1
2018/2019 3 Poštorná 1763 1665 Hlávka Stanislav Velké Pavlovice 'A' 0 1728 1
2018/2019 2 Poštorná 1763 1665 Hálka Pavel Brumovice 0 1466 1
2018/2019 1 Poštorná 1763 1665 Závodný Eduard Mikulov 'B' 0 1434 1
2017/2018 9 TJ Tatran Poštorná 1763 1683 Jezdci Jundrov C 1
2017/2018 8 TJ Tatran Poštorná 1763 1683 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1825 1801 0
2017/2018 4 TJ Tatran Poštorná 1763 1683 Závodný Eduard Galerie Závodný Mikulov 0 1453 ½
2017/2018 2 TJ Tatran Poštorná 1763 1683 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole C 1564 1636 0
2016/2017 9 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 ½
2016/2017 8 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Hrádek Matyáš ŠK HPM TEC Hustopeče B ½
2016/2017 6 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Sedlář Vlastimil Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1604 0
2016/2017 5 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1860 0
2016/2017 4 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 1
2016/2017 3 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1829 0
2016/2017 2 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Martišek Karel Lokomotiva Brno F 1857 1869 0
2016/2017 1 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Blažek Pavel ŠK 64 Brno A 1771 1738 0
2015/2016 9 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Hlávka Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 ½
2015/2016 8 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno C 1721 1
2015/2016 7 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1809 1826 0
2015/2016 6 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky B 2016 2001 0
2015/2016 5 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole C 1886 1884 0
2015/2016 4 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Piťo Vojtěch Šachový klub Hodonín 1807 1818 0
2015/2016 2 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno A 1935 1935 ½
2015/2016 1 TJ Tatran Poštorná 1763 1701 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1717 1737 ½
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 'B' 1763 1739 Dostál Jiří Galerie Závodný Mikulov 1100 0
2014/2015 9 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1744 ½
2014/2015 8 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1895 1854 0
2014/2015 6 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Dvořáček Filip TJ Podlužan Prušánky B 1730 0
2014/2015 4 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole D 1877 0
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1833 0
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Blažek Pavel ŠK "64" Brno 1770 1763 ½
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná 1763 1739 Šmíd Vladimír Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1860 0
2013/2014 6 Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 ½
2013/2014 5 Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 Hlávka Stanislav ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 1
2013/2014 4 Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 Kočí Karel ŠK Hustopeče 'B' 1731 0
2013/2014 3 Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1758 0
2013/2014 2 Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1712 ½
2013/2014 9 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Pechan Zdeněk VSK Univerzita Brno 1893 ½
2013/2014 8 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 0
2013/2014 7 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Janás Vladimír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1859 1835 0
2013/2014 6 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1720 ½
2013/2014 5 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1736 ½
2013/2014 4 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Tomek Milan MKS Vyškov B 1842 1808 1
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Šerák Tomáš TJ Podlužan Prušánky B 1524 1
2013/2014 2 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 Schöndorf Josef ŠK Hodonín 1749 1789 0
2013/2014 1 TJ Tatran Poštorná 1763 1753 ŠTRUBLÍK Martin KŠ TJ Bučovice 1
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1715 ½
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Pakosta Miroslav Vinohrady Brno A 2087 2128 1
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1864 0
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Vrzal Tomáš TJ Tatran Poštorná A 1814 ½
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno G 1848 0
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1831 1814 0
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 0
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 ½
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná B 1763 1763 Blažek Pavel ŠK "64" Brno B 1857 1854 0
2011/2012 11 Spartak Počátky 1726 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1784 1917 0
2011/2012 10 Spartak Počátky 1726 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1832 1832 ½
2011/2012 9 Spartak Počátky 1726 Novák Josef QCC České Budějovice B 1768 1
2011/2012 8 Spartak Počátky 1726 Mazur David ŠS Bechyně 2046 1972 0
2011/2012 7 Spartak Počátky 1726 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1976 1937 ½
2011/2012 6 Spartak Počátky 1726 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1685 0
2011/2012 5 Spartak Počátky 1726 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 0
2011/2012 4 Spartak Počátky 1726 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek B 2030 2034 0
2011/2012 3 Spartak Počátky 1726 Dvořák Arnošt SK Royal České Budějovice 1845 1867 1
2011/2012 2 Spartak Počátky 1726 Trčka Václav Spartak Soběslav 1884 0
2011/2012 1 Spartak Počátky 1726 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1951 1958 0
2010/2011 11 Spartak Počátky 1721 Brčák Marek Reality Horňák Bechyně 1852 0
2010/2011 10 Spartak Počátky 1721 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1700 0
2010/2011 9 Spartak Počátky 1721 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1863 0
2010/2011 8 Spartak Počátky 1721 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí 1955 ½
2010/2011 7 Spartak Počátky 1721 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice B 1743 ½
2010/2011 6 Spartak Počátky 1721 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1794 0
2010/2011 5 Spartak Počátky 1721 Streďák Josef Sokol Platan Písek B 1833 1
2010/2011 4 Spartak Počátky 1721 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1722 ½
2010/2011 3 Spartak Počátky 1721 Hůle František Tatran Prachatice 1702 0
2010/2011 2 Spartak Počátky 1721 Janeba Petr ČZ Strakonice 1917 1
2010/2011 1 Spartak Počátky 1721 Severa Jiří Sokol Tábor C 1594 1
2009/2010 11 Spartak Pocatky 1717 Švec Vladimír DDM Pisek 1000 1
2009/2010 10 Spartak Pocatky 1717 Měsíček Josef QCC C. Budejovice C 1625 ½
2009/2010 9 Spartak Pocatky 1717 Šindelka Vladimír QCC C. Budejovice D 1513 ½
2009/2010 8 Spartak Pocatky 1717 Habeš Jiří SS Bechyne 1549 1
2009/2010 7 Spartak Pocatky 1717 Tatran Prachatice B 1
2009/2010 6 Spartak Pocatky 1717 Růžička Zdeněk Slovan Jindrichuv Hradec B 1699 1
2009/2010 5 Spartak Pocatky 1717 Vondrášek František Spartak Sobeslav 1706 1
2009/2010 4 Spartak Pocatky 1717 Valtr Filip SK Tyn n.Vlt. 1768 1
2009/2010 3 Spartak Pocatky 1717 Petr Josef Silon Sezimovo Usti 1712 0
2009/2010 2 Spartak Pocatky 1717 Majer František Koberce Kajov 1566 0
2009/2010 1 Spartak Pocatky 1717 Kůta Miroslav Sokol Pisek C 1774 ½
2008/2009 11 Spartak Pocatky 1705 Habeš Jiří Sachový spolek Bechyne B 1000 0
2008/2009 10 Spartak Pocatky 1705 Sup Pavel Sokol DDM Pisek 1411 1
2008/2009 9 Spartak Pocatky 1705 Hanžl Miroslav Tatran Prachatice B 1711 1
2008/2009 8 Spartak Pocatky 1705 Soucha Štěpán CZ Strakonice B 1825 0
2008/2009 7 Spartak Pocatky 1705 Tesař Jiří QCC Ceské Budejovice C 1765 0
2008/2009 6 Spartak Pocatky 1705 Procházka Pavel Sokol Tabor D 1809 1
2008/2009 5 Spartak Pocatky 1705 Kupský Dušan Spartak Kaplice 1648 1
2008/2009 4 Spartak Pocatky 1705 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici B 1728 1
2008/2009 2 Spartak Pocatky 1705 Kašpárek Jaromír SK Ceský Krumlov B 1777 0
2008/2009 1 Spartak Pocatky 1705 David Karel Silon Sezimovo Usti 1844 0
2007/2008 11 TJ Spartak Počátky 1681 Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí B 1707 0
2007/2008 10 TJ Spartak Počátky 1681 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1779 0
2007/2008 9 TJ Spartak Počátky 1681 Jeníček Jaromír ŠK Český Krumlov B 1712 1
2007/2008 8 TJ Spartak Počátky 1681 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1798 0
2007/2008 7 TJ Spartak Počátky 1681 Kříha Pavel TJ Royal Č.Budějovice 1865 0
2007/2008 6 TJ Spartak Počátky 1681 Krátký Milan ŠO Mikrochem Třeboň 1694 1
2007/2008 5 TJ Spartak Počátky 1681 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1928 1
2007/2008 4 TJ Spartak Počátky 1681 Rončák Václav Sokol Chvalšiny 1664 1
2007/2008 3 TJ Spartak Počátky 1681 Otradovec Michal Sokol Tábor D 1660 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Počátky 1681 Heller Šimon ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1728 1
2007/2008 1 TJ Spartak Počátky 1681 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice 1724 ½
2006/2007 11 TJ Spartak Počátky Krátký Milan ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1594 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Počátky Podlešák Pavel Spartak Soběslav "A" 1807 ½
2006/2007 9 TJ Spartak Počátky Erban Jiří ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1597 ½
2006/2007 7 TJ Spartak Počátky Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1703 1
2006/2007 6 TJ Spartak Počátky Lomský Josef Royal České Budějovice 1699 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Počátky Pokorný Pavel Sokol Tábor "D" 1
2006/2007 4 TJ Spartak Počátky Dobrík Ján QCC České Budějovice "D" 1683 0
2006/2007 3 TJ Spartak Počátky Rešl Ladislav Sokol Platan Písek "B" 1685 0
2006/2007 2 TJ Spartak Počátky Matějka Jan QCC České Budějovice "E" 1391 1
2006/2007 1 TJ Spartak Počátky Lefler Václav Šachklub Velešín 1597 1