Hráč Smrčková Světlana

Smrčková Světlana

User Pic
Jméno: Smrčková Světlana
Oddíl: GPOA Znojmo, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1672
Elo mezinárodní: 1626
ID: 27756
FIDE ID: 345440
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK GPOA Znojmo 1626 1685 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1560 1620 ½
2018/2019 6 ŠK GPOA Znojmo 1626 1685 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1745 1784 0
2018/2019 5 ŠK GPOA Znojmo 1626 1685 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1963 1989 0
2018/2019 1 ŠK GPOA Znojmo 1626 1685 Urbanec Vladimír ŠK Střelice 1492 1435 ½
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 1632 1690 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 1777 1809 0
2017/2018 2 SK GPOA Znojmo 1626 1690 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1864 1820 0
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 1628 1688 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2020 2003 ½
2016/2017 10 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 0
2016/2017 8 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0
2016/2017 7 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2016/2017 4 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 1
2016/2017 2 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 0
2016/2017 1 ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 Pelikán Karel ŠK Vinohrady Brno 1585 1720 ½
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 1621 1685 Navrátil Jiří VSK Universita Brno 2016 1929 0
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 1621 1685 Alexandr Petr ŠK Bystrc Oilers 1673 1740 1
2014/2015 8 SK GPOA Znojmo 1613 1688 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1880 0
2014/2015 6 SK GPOA Znojmo 1613 1688 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1989 1973 0
2014/2015 2 SK GPOA Znojmo 1613 1688 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1990 1956 0
2014/2015 1 SK GPOA Znojmo 1613 1688 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1996 2003 0
2013/2014 10 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 1994 2036 ½
2013/2014 8 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Štursa Libor Vinohrady Brno 1910 0
2013/2014 6 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1973 ½
2013/2014 5 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Hampel David ŠK Tetčice 2031 1980 0
2013/2014 4 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2080 2075 0
2013/2014 3 SPgŠ + G Znojmo 1600 1685 Petlák Josef TJ Znojmo 1986 1965 1
2012/2013 11 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Tancerová Marie Šachový klub Lokomotiva Brno F 1367 1
2012/2013 10 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1702 1
2012/2013 9 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1672 ½
2012/2013 7 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Horák Karel Sokol Střelice A 1740 0
2012/2013 6 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Hrdina Jiří ŠK Kuřim C 1703 1
2012/2013 5 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Martišek Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 0
2012/2013 4 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Karber Jan TJ Čechie Zastávka 1656 ½
2012/2013 3 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1685 0
2012/2013 2 SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1544 0
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1718 0
2011/2012 10 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1597 1666 ½
2011/2012 9 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Horák Miloš Sokol Střelice B 1557 1
2011/2012 8 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Fuchs Stanislav Sokol Střelice A 1974 1846 0
2011/2012 7 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1853 ½
2011/2012 5 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1796 1835 1
2011/2012 4 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Dirgas Josef SK Tetčice 2036 2027 0
2011/2012 3 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Vachek Jiří Lokomotiva Brno E 1896 1852 1
2011/2012 1 SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 Karber Jan TJ ČECHIE Zastávka 1688 1
2010/2011 9 SPgS Znojmo B 1630 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice 1557 0
2010/2011 8 SPgS Znojmo B 1630 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1965 0
2010/2011 7 SPgS Znojmo B 1630 Tláskal Martin SK Tetcice 2052 ½
2010/2011 6 SPgS Znojmo B 1630 Porč Pavel Sokol Strelice B 1800 ½
2010/2011 5 SPgS Znojmo B 1630 Kučera Vladislav Sokol Strelice A 1983 0
2010/2011 4 SPgS Znojmo B 1630 Novotný Jan Lokomotiva Brno F 1968 0
2010/2011 3 SPgS Znojmo B 1630 Slavík Vladimír TJ CECHIE Zastavka 1821 1
2010/2011 2 SPgS Znojmo B 1630 Nekula Richard TJ Znojmo B 1991 1
2010/2011 1 SPgS Znojmo B 1630 Snášel Michal SK KME-DDM Kurim C 1803 0
2009/2010 8 SPgŠ+G Znojmo 1560 Vymětal Milan MKS Holešov 1970 0
2009/2010 5 Sokol Bedřichov 1560 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 0
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1441 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 0
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1441 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1576 0
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1441 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 0
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1441 Janouchová Marcela Biomedica Říčany 1514 0
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1441 Suchomel Jan Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 1
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1441 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 1
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1441 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 1
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1441 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1866 0
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1441 Zatloukal Jakub SK Boršice 1000 1
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1441 Suchomel Jan Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1000 1
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1441 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 0
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1441 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová 1742 0
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1441 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1964 0
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1441 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 1