Hráč Bulička Jiří

Bulička Jiří

User Pic
Jméno: Bulička Jiří
Oddíl: Jevíčko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1621
Elo mezinárodní: 0
ID: 34163
FIDE ID: 0
Rok narození: 1994
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Jevíčko 0 1617 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec D 0 1672 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Jevíčko 0 1617 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka A 0 1674 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Jevíčko 0 1617 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1626 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Jevíčko 0 1617 Ležák Petr Spartak Adamov B 1720 1676 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Jevíčko 0 1617 Štoudek Michal ŠK Kunštát, z.s. 1245 1446 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Jevíčko 0 1617 Trmač Radek Letovice (Slavia Boskovice "C") 1751 1712 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Jevíčko 0 1617 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1654 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Jevíčko 0 1617 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 0 1645 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Jevíčko A 0 1596 Hudec Zdeněk TJ Sloup B 0 1793 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Jevíčko A 0 1596 Jedlička Pavel Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1559 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Jevíčko A 0 1596 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 0 1644 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Jevíčko A 0 1596 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát A 0 1493 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Jevíčko A 0 1596 Crhonek Vítězslav Rudice B 0 1689 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Jevíčko A 0 1596 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec C 0 1689 ½ soutěž
2018/2019 14 ŠK Jevíčko B 0 1596 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 0 1286 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Jevíčko B 0 1596 Votřel Petr ŠK Kunštát B 0 1169 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Jevíčko B 0 1596 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát B 0 1695 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Jevíčko B 0 1596 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 0 1476 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Jevíčko B 0 1598 Maděryč Vlastimil Slavia Boskovice D 0 0 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Jevíčko B 0 1598 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 0 1845 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Jevíčko A 0 1598 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 0 1463 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Jevíčko A 0 1598 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1453 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Jevíčko A 0 1598 Havel Jan Letovice (Slavia Boskovice B) 1710 1710 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Jevíčko A 0 1598 Crhonek Vítězslav Rudice B 0 1701 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Jevíčko A 0 1598 Mikulášek Petr TJ Sloup B 0 1645 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Jevíčko A 0 1598 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 0 1641 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Jevíčko A 1611 Wiezner Jiří TJ Spartak Adamov B 1724 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Jevíčko A 1611 Plch Josef Sokol Jedovnice 1876 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Jevíčko A 1611 Čermák Jan TJ Sokol Rovečné A 1486 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Jevíčko A 1611 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice B 1283 1504 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Jevíčko A 1611 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 1746 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Jevíčko A 1611 Baláž František TJ Sloup B 1705 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Jevíčko B 1611 Hrabal Petr TJ Sokol Vanovice 1623 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Jevíčko B 1611 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1559 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Jevíčko B 1611 Blažek Roman ŠK Kunštát 1610 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Jevíčko B 1611 Jedlička Pavel Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1535 ½ soutěž
2014/2015 8 Jevíčko B 1617 Dvořáček Filip Boskovice B 1730 ½ soutěž
2014/2015 7 Jevíčko B 1617 Kunc Alois Jedovnice 1729 ½ soutěž
2014/2015 6 Jevíčko B 1617 Crhonek Vítězslav Rudice B 1737 ½ soutěž
2014/2015 5 Jevíčko B 1617 Daniel Tomáš Rovečné A 1368 1 soutěž
2014/2015 2 Jevíčko B 1617 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 0 soutěž
2014/2015 1 Jevíčko B 1617 Helebrand Zdeněk Sloup B 1599 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Jevíčko 1617 Hroza Jiří ASK Blansko 1757 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Jevíčko 1617 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1837 1921 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Jevíčko 1617 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Jevíčko 1617 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1803 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Jevíčko 1617 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1813 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Jevíčko 1617 Drochytka Josef TJ Sloup 1679 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Jevíčko 1617 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1738 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Jevíčko 1617 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1738 0 soutěž
2013/2014 9 Jevíčko B 1609 Zouhar Zdeněk Lipovec E 1525 1 soutěž
2013/2014 8 Jevíčko B 1609 Krejčí Petr Lipovec D 1769 ½ soutěž
2013/2014 7 Jevíčko B 1609 Wiezner Jiří Adamov B 1716 ½ soutěž
2013/2014 6 Jevíčko B 1609 Dvořáček Filip Boskovice B 1661 0 soutěž
2013/2014 5 Jevíčko B 1609 Toulec Richard Rudice B 1650 ½ soutěž
2013/2014 4 Jevíčko B 1609 Kunc Alois Jedovnice 1695 0 soutěž
2013/2014 3 Jevíčko B 1609 Hájek Radovan Rovečné A 1876 1916 ½ soutěž
2013/2014 2 Jevíčko B 1609 Fiala Lubomír Lipůvka 1622 ½ soutěž
2013/2014 1 Jevíčko B 1609 Němec Karel Sloup B 1706 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Jevíčko 1609 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1916 1891 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Jevíčko 1609 Kocman Richard MKS Vyškov C 1745 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Jevíčko 1609 Baránek Tomáš TJ Sloup 1775 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Jevíčko 1609 Polách Josef ASK Blansko 1745 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Jevíčko 1609 Masařík Jan ŠK Brno 64 1934 1983 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Jevíčko 1609 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1946 1917 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Jevíčko 1609 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec C 1588 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Jevíčko 1609 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1737 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Jevíčko 1588 Zbořil Radomír MKS Vyškov "C" 1705 1705 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Jevíčko 1588 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "B" 1512 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Jevíčko 1588 Kovář Libor ASK Blansko 1621 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Jevíčko 1588 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1772 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Jevíčko 1588 Gruber Josef Spartak Adamov "B" 1448 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Jevíčko 1588 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1634 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Jevíčko 1588 Němec Karel TJ Sloup 1717 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Jevíčko 1588 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Jevíčko 1588 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1757 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Jevíčko 1588 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1615 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Jevíčko 1588 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1776 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Jevíčko 1536 Novotný Milan Spartak Adamov "B 1747 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Jevíčko 1536 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1753 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Jevíčko 1536 Zbořil Radomír MKS Vyškov "B" 1687 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Jevíčko 1536 Kocman Richard MKS Vyškov "A" 1761 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Jevíčko 1536 Mikulášek Petr TJ Sloup 1663 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Jevíčko 1536 Kudláček Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1960 1895 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Jevíčko 1536 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1849 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Jevíčko 1536 Dokoupil Jiří Makkabi Boskovice 1613 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Jevíčko 1536 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec "C" 1465 1 soutěž
2010/2011 9 Jevíčko B 1553 Šíbl Jan Lipovec E 1492 ½ soutěž
2010/2011 8 Jevíčko B 1553 Schneider Zdenek Adamov C 1000 ½ soutěž
2010/2011 6 Jevíčko B 1553 Fránek Stanislav Jedovnice 1615 ½ soutěž
2010/2011 5 Jevíčko B 1553 Ševčík Miloš Lipovec D 1738 ½ soutěž
2010/2011 3 Jevíčko B 1553 Klíma Oldřich Rudice B 1706 0 soutěž
2010/2011 2 Jevíčko B 1553 Dostál Adolf Rovečné A 1413 1 soutěž
2010/2011 1 Jevíčko B 1553 Baláž František Sloup B 1581 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Jevíčko 1553 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1437 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Jevíčko 1553 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1796 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Jevíčko 1553 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1697 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Jevíčko 1553 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "A" 1828 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Jevíčko 1553 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1691 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Jevíčko 1553 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1594 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Jevíčko B 1552 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1697 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Jevíčko B 1552 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1721 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Jevíčko B 1552 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1743 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Jevíčko B 1552 Palaš Milan ASK Blansko B 1803 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Jevíčko B 1552 Libiš Zdeněk Rovečné A 1725 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Jevíčko B 1552 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec D 1593 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Jevíčko B 1552 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec C 2121 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Jevíčko B 1552 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1726 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Jevíčko B 1552 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1383 ½ soutěž
2009/2010 11 SK Jevicko 1552 Šilha Josef SK Sokol Tisnov 1668 ½ soutěž
2009/2010 9 SK Jevicko 1552 Čermák Jan MKS Vyskov A 1501 1 soutěž
2009/2010 6 SK Jevicko 1552 Kuník Ján TJ Spartak Adamov B 1395 1 soutěž
2009/2010 5 SK Jevicko 1552 Flašar Jan SK Garde Lipovec B 1518 0 soutěž
2009/2010 4 SK Jevicko 1552 Toulec Richard Sokol Rudice A 1693 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Jevicko 1552 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec A 1923 0 soutěž
2009/2010 2 SK Jevicko 1552 Baláž František TJ Sloup 1000 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Jevíčko B 1000 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1479 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Jevíčko B 1000 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1793 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Jevíčko B 1000 Nejezchleb Miroslav TJ ČKD Blansko B 1432 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Jevíčko B 1000 Dvořák František TJ Sokol Rovečné 1429 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Jevíčko B 1000 Bednář Petr TJ Spartak Adamov B 1727 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Jevíčko B 1000 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1622 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Jevíčko B 1000 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec D 1468 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Jevíčko B 1000 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1417 1 soutěž
2008/2009 11 SK Jevicko 1000 Baláž František TJ Sloup ½ soutěž
2008/2009 10 SK Jevicko 1000 Toulec Richard Sokol Rudice "A" 1678 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Jevicko 1000 Brda Vlastimil Sokol Rudice "B" 1315 1 soutěž
2008/2009 8 SK Jevicko 1000 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 0 soutěž
2008/2009 7 SK Jevicko 1000 Jakubčík Jiří MKS Vyskov "A" 1802 ½ soutěž
2008/2009 5 SK Jevicko 1000 Svoboda Vratislav SK GARDE Lipovec "C" 1100 0 soutěž
2008/2009 3 SK Jevicko 1000 Ševčík Milan SK GARDE Lipovec "B" 1767 0 soutěž
2008/2009 2 SK Jevicko 1000 Novák Jaromír SK Lokomotiva Brno "E" 1888 0 soutěž
2008/2009 1 SK Jevicko 1000 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1761 1 soutěž
2007/2008 11 SK Jevicko 1000 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1842 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Jevicko 1000 Odrazil Luděk MKS Vyskov A 1713 0 soutěž
2007/2008 8 Šk Jevíčko B 1000 Moc Roman ČKD Blansko A 1641 0 soutěž
2007/2008 7 Šk Jevíčko B 1000 Petržela Jan Garde Lipovec D 1404 1 soutěž
2007/2008 6 Šk Jevíčko B 1000 Dvořák František ŠK Rovečné 1428 1 soutěž
2007/2008 5 Šk Jevíčko B 1000 Slavík Jaroslav Spartak Adamov B 1585 ½ soutěž
2007/2008 3 Šk Jevíčko B 1000 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1361 0 soutěž
2007/2008 2 Šk Jevíčko B 1000 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1382 0 soutěž
2007/2008 1 Šk Jevíčko B 1000 Brda Vlastimil Sokol Rudice D 1000 0 soutěž