Hráč Saforek Michal

Saforek Michal

User Pic
Jméno: Saforek Michal
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1676
Elo mezinárodní: 1674
ID: 6886
FIDE ID: 378224
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Beskydská šachová škola "F" 1693 1681 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1677 1693 0
2019/2020 3 Beskydská šachová škola "F" 1683 1681 Filipczyk Jan TJ Bystřice 1392 1394 1
2019/2020 2 Beskydská šachová škola "F" 1683 1681 Kaňák Matyáš Interchess 1558 1478 1
2019/2020 1 Beskydská šachová škola "F" 1677 1681 Lipus Petr TŽ Třinec "C" 1521 1560 1
2018/2019 11 BŠŠ F-M "F" 1723 1721 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "C" 1900 1881 0
2018/2019 10 BŠŠ F-M "F" 1723 1721 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice 1727 1657 1
2018/2019 9 BŠŠ F-M "F" 1714 1721 Kluz Michal TJ Bystřice 1667 1677 1
2018/2019 8 BŠŠ F-M "F" 1714 1721 Fremr Tomáš TŽ Třinec "C" 0 0 1
2018/2019 7 BŠŠ F-M "F" 1728 1721 Paseka Aleš Sokol Brušperk "B" 1658 1689 ½
2018/2019 6 BŠŠ F-M "F" 1728 1706 Mikesch Dalibor Interchess 1652 1508 0
2018/2019 5 BŠŠ F-M "F" 1723 1706 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1786 1824 ½
2018/2019 3 BŠŠ F-M "F" 1723 1706 Žwak Stanislav TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2018/2019 2 BŠŠ F-M "F" 1715 1706 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "D" 1591 1643 1
2018/2019 1 BŠŠ F-M "F" 1715 1706 Tauš Zdeněk BŠŠ F-M "G" 1114 1106 1
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1622 1638 ½
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 Wantula Karel TJ Vendryně "B" 0 0 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 TŽ Třinec "D" 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1735 1703 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1735 1703 Genšerovský Milan TJ Sokol Lhotka 1670 1670 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1735 1703 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1609 1681 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1722 1703 Maršálek Jaromír TJ Sokol Dobrá "B" 2009 1917 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1722 1703 Ševeček Milan Sokol Brušperk "B" 0 1263 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1885 1872 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 Rusz Jan TJ Bystřice 0 1335 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1733 1703 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1573 1554 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1678 1693 Šigut David BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1628 1689 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1722 1703 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1865 1876 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1722 1703 Chwastek Otto TJ Vendryně 1803 1774 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1733 1703 Kubošová Jana SK Slavia Orlová D 1845 1830 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1733 1703 Paseka Aleš Sokol Brušperk A 1684 1709 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1733 1703 Bazgier Adam TJ Mosty u Jablunkova 0 1125 1
2016/2017 11 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Topinka Leoš Sokol Dobrá "C" 1432 1
2016/2017 10 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Spratek Vojtěch TJ Vendryně "B" 1000 1
2016/2017 8 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Kluz Michal TJ Bystřice 1720 1720 0
2016/2017 7 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1524 1
2016/2017 6 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1913 1952 1
2016/2017 5 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 1
2016/2017 4 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1450 1463 1
2016/2017 3 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2011 2017 ½
2016/2017 2 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 0
2016/2017 1 BŠŠ F-M "F" 1663 1684 Gnojek Petr BŠŠ F-M "E" 1744 1822 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1868 1867 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 TŽ Třinec "D" 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1683 1691 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 Kočí Tomáš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "E" 1663 1684 Bok TomᚠSokol Dobrá "B" 1809 1821 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 1663 1684 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1882 1874 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 1663 1684 Neumann Filip TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 1663 1684 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "D" 1960 1927 ½
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "B" 1614 1674 ½
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1948 1873 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Balys Stanislav Inter Petrovice "A" 1717 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1770 1818 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1953 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1661 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1798 1841 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Knopp René SK Stonava 1884 1898 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1638 1706 ½
2013/2014 11 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1897 1899 0
2013/2014 10 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Laurincová Kristýna BŠŠ F-M "H" 1568 1675 1
2013/2014 8 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Kluz Michal TJ Bystřice 1725 ½
2013/2014 6 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1687 1703 1
2013/2014 5 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 ½
2013/2014 3 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Blecha Josef Sokol Brušperk 1890 1865 0
2013/2014 2 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1827 1
2013/2014 1 BŠŠ F-M "G" 1592 1662 Plesník Miroslav BŠŠ F-M "F" 1907 1852 0
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1496 1533 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1618 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Mucha Filip TJ Vendryně "B" 1000 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1594 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1729 1740 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1790 1760 1
2011/2012 10 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Drong Pavel TJ Vendryně „B“ 1000 1
2011/2012 9 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Kluz Michal SK Bystřice n. Olší 1702 0
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1599 ½
2011/2012 5 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Smolík Vítězslav TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 4 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Prokop Milan TJ Sokol Fryčovice 1837 ½
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Ševeček Milan Sokol Brušperk 1267 1
2011/2012 2 Beskydská šachová škola „E“ 1633 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá „B“ 1685 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Staříč 1641 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1648 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Staříč 1641 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1637 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Staříč 1641 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá „B“ 1532 0
2010/2011 7 TJ Sokol Staříč 1641 Kluz Michal SK Bystřice n. Olší 1698 1
2010/2011 5 TJ Sokol Staříč 1641 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1713 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Staříč 1641 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1652 0
2010/2011 3 TJ Sokol Staříč 1641 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá „B“ 1532 1
2010/2011 2 TJ Sokol Staříč 1641 Kluz Michal SK Bystřice n. Olší 1698 0
2010/2011 1 TJ Sokol Staříč 1641 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1635 ½
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1641 Smolík Vojtěch TJ Sokol Dobrá "C" 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1650 Bajtek František SK Bystřice nad Olší 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1650 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1584 0
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1906 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Babula Kamil TŽ Třinec"E" 1795 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Baroň Přemysl Mosty u Jablunkova 1842 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Murín Martin ŠK Bystřice n.Olší 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Škrdla Jakub TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1633 Golasovský Jaroslav TJ Comfort Dobratice 1451 ½
2005/2006 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1595 Holík Jiří TJ Mořkov A 1945 0
2003/2004 9 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1859 0
2003/2004 8 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1788 0
2003/2004 5 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Mareš Petr Baník Havířov C 1769 0
2003/2004 4 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Cupek Martin TŽ Třinec D 1869 0
2003/2004 2 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Michalík Antonín Slavia Havířov A 1732 0
2003/2004 1 VP Frýdek-ístek "D" 1624 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1