Hráč Kocí Tomáš

Kocí Tomáš

User Pic
Jméno: Kocí Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1543
Elo mezinárodní: 1520
ID: 36079
FIDE ID: 365734
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno A 1492 1532 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1184 1381 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno A 1492 1532 Landsmannová Marie Magdaléna ŠK Lípa - DDM HK 1408 1514 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1492 1532 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1230 1186 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1531 1594 Motl Václav Šachy Zastávka "B" 0 1061 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1468 1584 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "G" 1632 1652 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1531 1594 Sikorová Jana SK Slavia Orlová "B" 1150 1295 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1531 1594 Grycman Ondřej TJ Sokol Ústí 1202 1246 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1510 1594 Alfimova Julija Agentura 64 Grygov 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1510 1594 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město "B" 1270 1401 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1478 1594 Tomášů Robin Jezdci Jundrov C 1727 1597 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1510 1594 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1931 1936 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1531 1594 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1634 1634 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1531 1594 Růžička Petr Galerie Závodný Mikulov 0 1333 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1468 1584 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole C 1153 1462 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1405 1437 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1153 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1405 1437 Kočí Jiří TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1647 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1405 1437 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1405 1437 Habinová Alice ŠK Kuřim "E" 1180 1229 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1472 1555 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Brno 1478 1533 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1744 1822 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Bosák René BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1415 1357 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1405 1437 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1409 1582 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1405 1437 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1409 1582 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1405 1437 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 0 soutěž
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 1405 1437 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1562 1531 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Berezjuk Rostislav Interchess FM 1606 1574 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Frank Adam Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Haška Filip Beskydská šachová škola FM C 1426 1455 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Kalabis Lukáš ŠK Kuřim "B" 1262 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 Šobáň Jan A64 Grygov 1275 1524 1 soutěž
2015/2016 9 Lokomotiva Brno F 1405 1437 Skalka Michal ŠK Veselí nad Moravou B 1612 1737 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1405 1437 Habinová Alice ŠK Kuřim "F" 1180 1229 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1405 1437 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 1594 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1405 1437 Horák Karel ŠK Střelice "B" 1656 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1375 1414 Seják Michal Šachklub Sokol Klatovy 1659 1764 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1375 1414 Konvičková Dana TJ Znojmo A 1804 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Miča Marek Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Berezjuk Rostislav Interchess FM 1439 1483 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Pecháček Tomáš Sokol Postoupky 1303 1438 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Ondrašíková Barbora Slavia Kroměříž 1096 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Ivanov Alexandr ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Liška Martin ŠK Kuřim 1418 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Neumann Filip SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1477 1484 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Hrabal Matěj A64 Grygov 1391 1498 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 Galda Tomáš Sokol Hošťálková 1091 1 soutěž
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1339 1322 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Richterová Julie Šachy Zastávka "B" 1561 1564 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1531 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1512 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 0 soutěž
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov A 1388 ½ soutěž
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Skalková Daniela ŠK Veselí nad Moravou 1250 ½ soutěž
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Kůr Vojtěch Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 0 soutěž
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Toman Jakub Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1 soutěž
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Dumek David Šachy Zastávka 1323 1 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Rapcová Adéla Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 0 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Němec Jakub ŠK KME - DDM Kuřim B 1353 1353 1 soutěž
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Dumek David Šachy Zastávka 1323 1 soutěž
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Poláček Ondřej SPgŠ+G Znojmo 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Němec Jakub ŠK KME - DDM Kuřim B 1353 1353 1 soutěž
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Barák David ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Rapcová Adéla Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 0 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Kříž Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 Vavřínková Anna Šachový klub Lokomotiva Brno C 1280 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice 1354 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1607 1628 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1403 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1638 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Richterová Julie Šachy Zastávka 1444 1561 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Králová Josefína ŠK Řevnice 1558 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Žák Daniel KŠ Říčany 1925 B 1306 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1546 1539 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Nagyová Daniela QCC České Budějovice B 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Novotný Dominik ŠACHklub Tábor C 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Tůmová Marie ŠACHklub Tábor B 1100 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1372 1385 Laňka Petr Spartak Vlašim B 1250 1 soutěž
2012/2013 9 Adamov C 1250 Bílek Antonín Lipůvka 1454 1 soutěž
2012/2013 8 Adamov C 1250 Řehulka Josef Rovečné A 1393 1 soutěž
2012/2013 7 Adamov C 1250 Zámečník Pavel Lipovec D 1000 1 soutěž
2012/2013 5 Adamov C 1250 Dostál Petr Sloup B 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Adamov C 1250 Rada Marek Rudice B 1596 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Vašek Gabriel ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Hanyš Robert VSK Universita Brno "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Keprt Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Košuličová Anna ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Hanyš Robert VSK Universita Brno "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Kocourková Klára SK Pyrit Příbram 1250 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1470 1551 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1317 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1419 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Sangsongfah Czech KŠ Říčany 1925 C 1250 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1452 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice B 1317 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno B 1336 1250 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Vilímová Julie Spartak Vlašim B 1504 1446 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1354 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Skalka Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Dumek David TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1100 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Pipíška Adam Šachový klub Hodonín 1299 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Glozar Petr ŠK DURAS BVK C 1100 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Jireš Jan Sportovní klub Vyškov 1100 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kurim B 1100 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kurim A 1293 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Flodr Jan ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Richterová Julie Sokol Zastávka 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1430 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Matoulek Petr ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 TJ Sokol Postoupky "A" 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Navrátilová Lenka TJ Sokol Postoupky "B" 1100 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Brno "A" 1579 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Stanovský Arnold Sokol Bedřichov 1100 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Šperková Kristýna SK DDM Vyškov 1318 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Vítek Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1250 0 soutěž