Hráč Asatryan Manvel

Asatryan Manvel

User Pic
Jméno: Asatryan Manvel
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1814
ID: 39739
FIDE ID: 391352
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachova akademie VSTE A 1784 1689 Vyšinský Otakar SK Revnice 0 1249 1
2018/2019 10 Sachova akademie VSTE A 1784 1689 Flajšman Pavel SK Dvorec 1920 1849 1
2018/2019 9 Sachova akademie VSTE A 1784 1689 Šeterle Matěj SK 64 Plzen 1697 1674 ½
2018/2019 8 Sachova akademie VSTE A 1784 1689 Polák Michal SK Petrin Plzen 1832 1824 1
2018/2019 7 Sachova akademie VSTE A 1720 1689 Hampl David Klub sachistu Ricany C 1375 1317 1
2018/2019 6 Sachova akademie VSTE A 1720 1689 Bartošová Hana Klub sachistu Ricany B 1667 1741 1
2018/2019 5 Sachova akademie VSTE A 1706 1646 Štěpán Vojtěch TJ JAWA Brodce 1660 1590 0
2018/2019 4 Sachova akademie VSTE A 1706 1646 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1382 1338 1
2018/2019 3 Sachova akademie VSTE A 1677 1646 Rolinková Lucie Sachova akademie VSTE B 1618 1624 ½
2018/2019 2 Sachova akademie VSTE A 1677 1646 Placer Sebastian QCC Ceske Budejovice 1998 1954 ½
2018/2019 1 Sachova akademie VSTE A 1677 1646 Měřínský Václav SACHklub Tabor 1686 1681 ½
2018/2019 11 VŠTE České Budějovice A 1784 1689 Bernáth Štefan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1957 1959 1
2018/2019 10 VŠTE České Budějovice A 1736 1689 Kellner Petr DDM Písek B 1953 1929 1
2018/2019 9 VŠTE České Budějovice A 1736 1689 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2140 2091 ½
2018/2019 7 VŠTE České Budějovice A 1742 1689 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2043 2039 0
2018/2019 6 VŠTE České Budějovice A 1720 1689 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 1943 1911 ½
2018/2019 5 VŠTE České Budějovice A 1720 1689 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1908 1880 0
2018/2019 4 VŠTE České Budějovice A 1706 1646 Říha Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1935 1915 1
2018/2019 3 VŠTE České Budějovice A 1697 1646 Straka Zdeněk ŠACHklub NN Písek B 1750 1760 ½
2018/2019 2 VŠTE České Budějovice A 1697 1646 Lorencová Michaela VŠTE České Budějovice B 1416 1525 1
2018/2019 1 VŠTE České Budějovice A 1677 1646 Šrámek Petr ČZ Strakonice B 1833 1873 ½
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice C 1396 Kukla Bohuslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1498 1
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice C 1396 Valtr Filip ŠK Týn nad Vltavou 1914 1819 0
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice C 1396 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice C 1396 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1622 1689 ½
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice C 1396 Beníšek František Royal České Budějovice 1574 1
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice C 1576 1610 Štěch Pavel QCC České Budějovice C 1766 1786 ½
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice C 1576 1610 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1662 1613 1
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice C 1575 1610 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1649 1685 ½
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice C 1575 1610 Lefler Václav Spartak Kaplice 1660 1702 0
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice C 1575 1610 Bauer Vojtěch VŠTE České Budějovice B 1508 1556 1
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice C 1572 1617 Beníšek František Royal České Budějovice 1753 1749 1
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 1576 1610 Filip Štěpán Spartak Vlašim B 1283 1369 0
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice B 1576 1610 Pecka Jan JAWA Brodce 1471 1502 ½
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1575 1610 Bartoš Václav KŠ Říčany B 1483 1563 0
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 1575 1610 Stanke Petr OAZA Praha B 1369 1405 1
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 1572 1617 Fuciman Ondřej ŠACHklub Tábor 1510 1576 0
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1572 1617 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 1986 1982 0
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 1572 1617 Encinas Michelle Diane Sokol Vyšehrad 1376 1526 1
2017/2018 11 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1566 1610 Havlík František Klub sachistu Ricany 1925 2006 1999 0
2016/2017 9 QCC České Budějovice D 1396 Motalík Jan Olympia České Budějovice B 1378 1413 0
2016/2017 8 QCC České Budějovice D 1396 Hajíček Pavel DDM Písek D 1476 ½
2016/2017 7 QCC České Budějovice D 1396 Hnilo Petr ČZ Strakonice D 1000 0
2016/2017 6 QCC České Budějovice D 1396 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1942 0
2016/2017 5 QCC České Budějovice D 1396 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. B 1640 1595 ½
2016/2017 4 QCC České Budějovice D 1396 Jiřík Radovan Olympia České Budějovice A 1504 1
2016/2017 3 QCC České Budějovice D 1396 Rončák Václav Blanský les 1761 1806 ½
2016/2017 2 QCC České Budějovice D 1396 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1813 1780 0
2016/2017 1 QCC České Budějovice D 1396 Boukal Milan QCC České Budějovice E 1730 0
2016/2017 7 QCC České Budějovice C 1396 Drlík Jaromír ŠK Týn n.Vlt. 1000 1
2015/2016 8 QCC Č.Budějovice B 1396 Bican Dominik DDM Písek B 1798 1744 0
2015/2016 9 QCC Č.Budějovice E 1396 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1768 1768 0
2015/2016 8 QCC Č.Budějovice E 1396 Rolinková Lucie Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 1
2015/2016 7 QCC Č.Budějovice E 1396 Liška František Traxler Veselí n.Lužn. B 1373 1
2015/2016 6 QCC Č.Budějovice E 1396 Bauer Václav Hraničář H. Stropnice B 1508 1507 0
2015/2016 5 QCC Č.Budějovice E 1396 Šťastný Petr Šach.akad. VŠTE Č.Budějovice 1545 1554 1
2015/2016 3 QCC Č.Budějovice E 1396 Doležal Martin Slovan Jindř. Hradec C 1659 0
2015/2016 2 QCC Č.Budějovice E 1396 Kapoun Karel Spartak Počátky 1589 ½
2015/2016 1 QCC Č.Budějovice E 1396 Juhás Jaroslav Spartak Kaplice B 1000 0
2014/2015 11 QCC ČB I 1166 Průša Václav QCC ČB F 1439 1
2014/2015 10 QCC ČB I 1166 Šindelka Vladimír QCC ČB E 1592 1540 0
2014/2015 9 QCC ČB I 1166 Jungvirt Daniel Sokol Čkyně 1348 1
2014/2015 4 QCC ČB I 1166 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1886 1804 0
2014/2015 3 QCC ČB I 1166 Juhás Jaroslav Spartak Kaplice B 1000 0
2014/2015 1 QCC ČB I 1166 Dušek Jakub VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1099 1
2013/2014 9 QCC České Budějovice D 1100 Kohout Josef Sokol Ledenice 1000 1
2013/2014 7 QCC České Budějovice D 1100 Jesenič Martin QCC České Budějovice E 1100 1
2013/2014 2 QCC České Budějovice D 1100 Placer Sebastian Šachklub České Budějovice 1100 0