Hráč Janouch Jáchym Štěpán

Janouch Jáchym Štěpán

User Pic
Jméno: Janouch Jáchym Štěpán
Oddíl: Šachový klub Jičín z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1831
Elo mezinárodní: 1819
ID: 37917
FIDE ID: 390216
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK AD Jičín 1703 1600 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 2014 2056 ½
2018/2019 6 ŠK AD Jičín 1703 1600 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny 1789 1850 ½
2018/2019 5 ŠK AD Jičín 1703 1600 Steinová Kamila TJ Spartak Vlašim 1361 1360 1
2018/2019 4 ŠK AD Jičín 1703 1600 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1702 1727 1
2018/2019 3 ŠK AD Jičín 1642 1600 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1986 1940 0
2018/2019 2 ŠK AD Jičín 1581 1734 Němeček Lukáš ŠK PORG Praha 1722 1770 ½
2018/2019 1 ŠK AD Jičín 1727 1734 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 1622 1628 0
2018/2019 11 ŠK AD Jičín B 1703 1600 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1780 1756 ½
2018/2019 10 ŠK AD Jičín B 1675 1600 Till Václav Panda Rychnov n.K. B 1522 1388 0
2018/2019 9 ŠK AD Jičín B 1675 1600 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1716 1710 ½
2018/2019 8 ŠK AD Jičín B 1654 1600 Žitný Dominik DDM Třebechovice p.O. 1742 1743 ½
2018/2019 4 ŠK AD Jičín B 1581 1734 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1884 1894 ½
2018/2019 3 ŠK AD Jičín B 1703 1734 Vytlačil Václav ŠK Lomnice n.P. 1507 1565 1
2018/2019 11 ŠK AD Jičín C 1675 1600 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1613 1609 1
2018/2019 8 ŠK AD Jičín C 1654 1600 Havránek Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1584 1589 1
2018/2019 5 ŠK AD Jičín C 1581 1734 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1755 1729 1
2018/2019 4 ŠK AD Jičín C 1581 1734 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1889 1860 0
2018/2019 2 ŠK AD Jičín C 1703 1734 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1758 1782 ½
2018/2019 1 ŠK AD Jičín C 1727 1734 Najman Jan Šachový klub Sobotka 1840 1838 ½
2018/2019 7 ŠK AD Jičín 1642 1600 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1637 1656 ½
2018/2019 6 ŠK AD Jičín 1642 1600 Brůna Matouš Desko Liberec 1511 1463 1
2018/2019 5 ŠK AD Jičín 1581 1734 Beneš Jáchym TJ Kobylisy 1636 1540 1
2018/2019 4 ŠK AD Jičín 1727 1734 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1946 1899 0
2018/2019 3 ŠK AD Jičín 1727 1734 Němeček Lukáš ŠK PORG Praha 1756 1770 ½
2018/2019 2 ŠK AD Jičín 1727 1734 Aubrechtová Zuzana TJ Bohemians Praha 1326 1272 1
2018/2019 1 ŠK AD Jičín 1727 1734 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 1622 1628 0
2017/2018 7 ŠK AD Jičín 1681 1717 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice 1780 1793 1
2017/2018 6 ŠK AD Jičín 1681 1717 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 0
2017/2018 5 ŠK AD Jičín 1681 1717 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1416 1248 1
2017/2018 4 ŠK AD Jičín 1681 1717 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1855 1685 ½
2017/2018 3 ŠK AD Jičín 1673 1717 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1706 1680 0
2017/2018 2 ŠK AD Jičín 1668 1717 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1595 1568 1
2017/2018 1 ŠK AD Jičín 1505 1527 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1800 1812 0
2017/2018 11 ŠK AD Jičín C 1681 1717 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1718 1702 1
2017/2018 9 ŠK AD Jičín C 1651 1717 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 ½
2017/2018 8 ŠK AD Jičín C 1651 1717 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1709 1
2017/2018 5 ŠK AD Jičín C 1668 1717 Voříšek Zdeněk ŠK ORTEX Hradec Králové 0 0 1
2017/2018 4 ŠK AD Jičín C 1668 1717 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1840 1858 ½
2017/2018 3 ŠK AD Jičín C 1668 1717 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1703 1661 1
2017/2018 2 ŠK AD Jičín C 1668 1717 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1325 1328 1
2017/2018 11 ŠK AD Jičín B 1681 1717 Valík Ondřej Slavia Hradec Králové C 1609 1561 ½
2017/2018 10 ŠK AD Jičín B 1668 1717 Jecha Petr TJ Jiskra Jaroměř 1946 1939 ½
2017/2018 4 ŠK AD Jičín B 1668 1717 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1733 1702 ½
2017/2018 1 ŠK AD Jičín B 1505 1527 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1606 1663 ½
2017/2018 7 ŠK AD Jičín 1673 1717 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1706 1680 0
2017/2018 6 ŠK AD Jičín 1673 1717 Vojta Jakub Spartak Vlašim 2043 2087 0
2017/2018 5 ŠK AD Jičín 1668 1717 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1780 1802 1
2017/2018 4 ŠK AD Jičín 1505 1527 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1590 1644 1
2017/2018 3 ŠK AD Jičín 1505 1527 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1622 1627 0
2017/2018 2 ŠK AD Jičín 1505 1527 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1800 1812 0
2017/2018 1 ŠK AD Jičín 1505 1527 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 0
2016/2017 8 ŠK AD Jičín G 1572 1526 Skopeček Jan ŠK Jilemnice 1580 1
2016/2017 6 ŠK AD Jičín G 1572 1526 Fojt Petr TJ Nová Paka 1409 1582 ½
2016/2017 3 ŠK AD Jičín 1572 1526 Hartingerová Martina Šachy Hošťálková 1694 1679 1
2016/2017 4 ŠK AD Jičín 1572 1526 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1567 1605 0
2016/2017 3 ŠK AD Jičín 1572 1526 Hartingerová Martina Šachy Hošťálková 1694 1679 1
2016/2017 2 ŠK AD Jičín 1572 1526 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0
2016/2017 1 ŠK AD Jičín 1572 1526 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 0
2015/2016 5 ŠK AD Jičín B 1572 1526 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p/O 1727 1727 1
2015/2016 4 ŠK AD Jičín B 1572 1526 Černý David TJ Hronov 1889 1959 0
2015/2016 3 ŠK AD Jičín E 1572 1526 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1554 1
2015/2016 2 ŠK AD Jičín E 1572 1526 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 ½
2015/2016 1 ŠK AD Jičín E 1572 1526 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 1
2015/2016 11 Šachklub AD Jičín F 1572 1526 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1827 1806 0
2015/2016 9 Šachklub AD Jičín F 1572 1526 Skalický David Šachklub Jilemnice 1525 ½
2015/2016 2 Šachklub AD Jičín F 1572 1526 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 ½
2015/2016 1 Šachklub AD Jičín F 1572 1526 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1886 1884 0
2015/2016 10 ŠK AD Jičín 1572 1526 Pešek Patrik ŠK Hlinsko 1435 1421 1
2015/2016 9 ŠK AD Jičín 1572 1526 Jareš Michal TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 ½
2015/2016 6 ŠK AD Jičín 1572 1526 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1238 1435 1
2015/2016 5 ŠK AD Jičín 1572 1526 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 ½
2015/2016 3 ŠK AD Jičín 1572 1526 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1353 ½
2015/2016 2 ŠK AD Jičín 1572 1526 Holásková Veronika ŠK Ústí n. O. 1166 1109 1
2015/2016 1 ŠK AD Jičín 1572 1526 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1405 1315 1
2014/2015 11 ŠK AD Jičín 1323 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1257 0
2014/2015 10 ŠK AD Jičín 1323 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny C 1100 ½
2014/2015 9 ŠK AD Jičín 1323 Jiroušek Jan ŠK Ústí n. O. 1473 1473 ½
2014/2015 8 ŠK AD Jičín 1323 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1433 1531 0
2014/2015 6 ŠK AD Jičín 1323 Kopecký František TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 5 ŠK AD Jičín 1323 Kocanda Jakub ŠKM Lanškroun 1150 1
2014/2015 4 ŠK AD Jičín 1323 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n. Kn. 1256 ½
2014/2015 3 ŠK AD Jičín 1323 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1266 1
2014/2015 2 ŠK AD Jičín 1323 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1373 1
2014/2015 1 ŠK AD Jičín 1323 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1317 ½
2014/2015 11 ŠK AD Jičín E 1572 1526 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1474 1487 1
2014/2015 9 ŠK AD Jičín E 1323 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1583 ½
2014/2015 7 ŠK AD Jičín E 1323 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 0
2014/2015 5 ŠK AD Jičín E 1323 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 1
2014/2015 4 ŠK AD Jičín E 1323 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 0
2014/2015 2 ŠK AD Jičín E 1323 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1450 1476 1
2014/2015 1 ŠK AD Jičín E 1323 Doupovec Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1502 1
2014/2015 3 ŠK AD Jičín B 1323 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1313 ½
2014/2015 2 ŠK AD Jičín B 1323 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 0
2014/2015 1 ŠK AD Jičín B 1323 Bednář Jan DDM Třebechovice p/O 1099 ½
2014/2015 6 Šachklub AD Jičín G 1323 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 ½
2014/2015 5 Šachklub AD Jičín G 1323 Čerych Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1
2014/2015 4 Šachklub AD Jičín G 1323 Kotlář Roman Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2014/2015 2 Šachklub AD Jičín G 1323 Ježek Milan TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 0
2013/2014 11 ŠK AD Jičín 1100 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 10 ŠK AD Jičín 1100 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1250 1
2013/2014 9 ŠK AD Jičín 1100 Píše Jiří ŠK Ústí n.O. 1250 0
2013/2014 8 ŠK AD Jičín 1100 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1250 1
2013/2014 6 ŠK AD Jičín 1100 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1482 ½
2013/2014 5 ŠK AD Jičín 1100 Kalousová Julie ŠKM TJ Lanškroun 1250 1
2013/2014 7 Šachklub AD Jičín E 1100 Rybáček Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2013/2014 5 Šachklub AD Jičín E 1100 Vích David TJ L.Bělohrad B-Choteč 1000 1
2013/2014 4 Šachklub AD Jičín E 1100 Klika Martin ŠACHklub Jilemnice 1000 1
2013/2014 3 Šachklub AD Jičín E 1100 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1250 0
2012/2013 7 ŠK AD Jičín B 1100 Škrabánek Matěj Podzvičinská šachová škola A 1262 0
2012/2013 6 ŠK AD Jičín B 1100 Ranný Lukáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1100 1
2012/2013 5 ŠK AD Jičín B 1100 Mikolášek Tomáš Podzvičinská šachová škola B 1000 1
2012/2013 4 ŠK AD Jičín B 1100 Holáň Matěj ŠK Lípa C 1000 1
2012/2013 6 Šachklub AD Jičín A 1100 Potoček Jakub Lokomotiva Trutnov A 1100 0
2012/2013 5 Šachklub AD Jičín A 1100 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1100 1
2012/2013 4 Šachklub AD Jičín A 1100 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1100 1
2012/2013 3 Šachklub AD Jičín A 1100 Potoček Jakub Lokomotiva Trutnov A 1100 1
2012/2013 2 Šachklub AD Jičín A 1100 Jelen Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1100 1
2012/2013 1 Šachklub AD Jičín A 1100 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1100 1
2011/2012 7 Šachklub AD Jičín A 1100 Vít Ondřej Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 0
2011/2012 6 Šachklub AD Jičín A 1100 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov A 1100 1