Hráč Gorčák Jan

Gorčák Jan

User Pic
Jméno: Gorčák Jan
Oddíl: TJ Sport Bučovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1517
Elo mezinárodní: 0
ID: 4596
FIDE ID: 383201
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Šuráň Jakub ŠO Jiskra Strážnice 1770 1758 0
2018/2019 8 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1694 0
2018/2019 7 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Dufek Martin VSK Univerzita Brno "B" 1852 1829 1
2018/2019 6 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 ½
2018/2019 4 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Doležal Petr Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1605 ½
2018/2019 3 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Pekárková Eva Jezdci Jundrov "C" 1923 1895 0
2018/2019 2 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče "B" 0 1845 0
2018/2019 1 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 Zavadil Michal ŠK Duras BVK "C" 2016 2037 0
2017/2018 9 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno B 1676 1825 0
2017/2018 6 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná 1585 1557 ½
2017/2018 4 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno E 1659 1688 0
2017/2018 3 Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 Klamár Maroš Jezdci Jundrov C 1821 0 1
2016/2017 8 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1539 Štolba Josef ŠK 64 Brno A 1708 0
2016/2017 7 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1539 Tesař Jiří ŠK HPM TEC Hustopeče B 1472 ½
2016/2017 4 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1539 Perutka Tomáš Lokomotiva Brno F 1763 1758 ½
2016/2017 2 Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1539 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Královo Pole C 1291 1148 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1539 Sojka Oldřich ŠK Střelice A 1569 1609 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1539 Patočka Roman TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1670 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1539 TJ Znojmo B 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1539 Bartl Pavel ŠK Sebranci RH 1409 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1539 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno E 1634 1607 0
2014/2015 5 Lokomotiva I 1558 Všetečka Milan ŠK 64 B 1707 0
2014/2015 2 Lokomotiva I 1558 Kunc Alois Vinohrady C 1729 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1558 Dumek Aleš Šachy Zastávka 1339 1322 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1558 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1656 1
2014/2015 7 Lokomotiva I 1558 Kunc Alois Vinohrady C 1729 0
2014/2015 1 Lokomotiva I 1558 Novák Jaromír Lokomotiva H 1848 0
2014/2015 9 KŠ TJ Bučovice 1558 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná 1701 0
2014/2015 6 KŠ TJ Bučovice 1558 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1871 0
2014/2015 5 KŠ TJ Bučovice 1558 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole D 1877 0
2014/2015 3 KŠ TJ Bučovice 1558 Masařík Jan ŠK "64" Brno 1934 1982 0
2014/2015 2 KŠ TJ Bučovice 1558 Machala Libor Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1757 0
2013/2014 9 KŠ TJ Bučovice 1549 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1941 1962 0
2013/2014 7 KŠ TJ Bučovice 1549 Tomek Milan MKS Vyškov B 1842 1808 ½
2013/2014 5 KŠ TJ Bučovice 1549 Vaculíková Renáta VSK Univerzita Brno 1833 ½
2013/2014 3 KŠ TJ Bučovice 1549 Horáček Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1566 0
2013/2014 1 KŠ TJ Bučovice 1549 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná 1892 ½
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Havel Vojtěch SPgŠ + G Znojmo A 1797 1847 0
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1666 0
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Urbanec Vladimír Sokol Střelice A 1481 1533 ½
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Doškař Miloslav Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 ½
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1547 0
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1559 Spěvák Josef VSK Univerzita Brno 1000 1
2011/2012 11 KŠ TJ Bučovice 1556 Michalík David TJ Tatran Poštorná A 1100 1
2011/2012 8 KŠ TJ Bučovice 1556 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1713 1
2011/2012 6 KŠ TJ Bučovice 1556 Bálka Ludvík TJ Tatran Poštorná B 1761 1751 0
2011/2012 2 KŠ TJ Bučovice 1556 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno G 1714 1738 0
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Krupica Aleš SK Kurim KME DDM "E" 1451 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Richterová Nataša Sokol Zastavka 1250 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Meixner Milan SK Kocianka 1484 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Cik Vladimír SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Hloušek Milan SK Lokomotiva Brno "P" 1495 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Boček Tadeáš SK Kurim KME DDM "E" 1581 0
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Vaverka Jan Sokol Zastavka 1250 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Meixner Milan SK Kocianka 1484 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 Hloušek Milan SK Lokomotiva Brno "P" 1495 0
2007/2008 8 KS TJ Bucovice 1589 Palaš Milan TJ Spartak Adamov 1801 0
2007/2008 3 KS TJ Bucovice 1589 Drochytka Josef TJ Sloup 1722 ½
2007/2008 2 KS TJ Bucovice 1589 Zapletal Karel SK Jevicko 1699 ½
2006/2007 11 TJ Bučovice 1608 Pavka Antonín ŠK "Pod Věží" Strážnice 1788 0
2006/2007 10 TJ Bučovice 1608 Straka Pavel Sokol Vranovice 1835 0
2006/2007 8 TJ Bučovice 1608 Ingr František Š.K.1923 Sokol Kyjov 1768 0
2006/2007 7 TJ Bučovice 1608 Doxanský Josef Baník Šardice ½
2006/2007 6 TJ Bučovice 1608 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. B 1843 ½
2006/2007 5 TJ Bučovice 1608 Galuška Petr ŠK Dubňany 1769 0
2006/2007 3 TJ Bučovice 1608 Strouhal Jan Šach Pavlov 1607 0
2005/2006 11 TJ Bučovice B 1611 Strmiska Pavel Baník Šardice 1702 0
2005/2006 7 TJ Bučovice B 1611 Horáček Pavel DDM Vel. Pavlovice 1623 ½
2005/2006 5 TJ Bučovice B 1611 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná C 1779 0
2005/2006 4 TJ Bučovice B 1611 Hrabal Radek Veselí n.M. B 1862 ½
2005/2006 1 TJ Bučovice B 1611 Šimek Radek Podlužan Prušánky 1682 0
2005/2006 1 TJ Bučovice C 1611 Křápek Miroslav ŠK ZŠ Brankovice 1824 ½
2004/2005 10 TJ Bučovice B 1610 Strmiska Pavel TJ Baník Šardice 1732 ½
2004/2005 8 TJ Bučovice B 1610 Štěpančík Zdeněk ŠK Veselí n.Mor. B 1764 0
2004/2005 4 TJ Bučovice B 1610 Kubiš Ivan Horáček Sudoměřice 2064 0
2004/2005 3 TJ Bučovice B 1610 Nykl Radomír SK STAK Domanín 1693 ½
2003/2004 10 KŠ Bučovice C 1595 Cendelín Vladislav MKS Vyškov C 1716 ½
2003/2004 8 KŠ Bučovice C 1595 Poláček Jaroslav DDM Slavkov 1675 ½
2003/2004 4 KŠ Bučovice C 1595 Staněk Stanislav ŠK Komořany 2088 0
2003/2004 2 KŠ Bučovice C 1595 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 0
2003/2004 1 KŠ Bučovice C 1595 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1844 ½
2003/2004 10 TJ Bučovice B 1595 Ševčík Milan Garde Lipovec B 1760 0
2003/2004 9 TJ Bučovice B 1595 Kábela Milan ŠK Tetčice 1720 ½
2003/2004 8 TJ Bučovice B 1595 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1897 0
2003/2004 7 TJ Bučovice B 1595 Srp Josef ŠK 64 Brno B 1719 1
2003/2004 6 TJ Bučovice B 1595 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1537 ½
2003/2004 5 TJ Bučovice B 1595 Janás Josef Sokol Tišnov A 1742 0
2003/2004 4 TJ Bučovice B 1595 Malý Rudolf Duras BVK Brno D 1834 ½
2003/2004 2 TJ Bučovice B 1595 Nekvapil Zdeněk Mor. Slávia Brno 1800 ½