Hráč Kozbert Tomáš

Kozbert Tomáš

User Pic
Jméno: Kozbert Tomáš
Oddíl: TJ Bohemians Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1773
Elo mezinárodní: 1790
ID: 36413
FIDE ID: 364029
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha 1792 1775 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1936 1882 1
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha 1792 1775 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová 1852 1840 0
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha 1792 1775 Kupsa Matěj TJ Štefanydes Polička 1918 1917 0
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha 1800 1775 Sivák Lukáš Desko Liberec 1717 1756 1
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha 1828 1761 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1642 1696 ½
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha 1788 1761 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1559 1602 1
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha 1800 1775 Ret Adam Josef ŠK PORG Praha 1853 1834 ½
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha 1800 1775 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1986 1940 0
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha 1828 1761 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1674 1713 0
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha 1788 1761 Sivák Lukáš Desko Liberec 1748 1799 1
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha 1788 1761 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1729 1696 ½
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha 1788 1761 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1734 1745 1
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha 1788 1761 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1559 1602 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha 1798 1762 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 0
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha 1791 1762 Růžička Filip ŠK Karlovy Vary 1518 1544 1
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1526 1457 ½
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 0
2016/2017 2 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 1
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 1
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 1
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 1
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha 1789 1732 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0
2015/2016 11 Bohemians Praha A 1789 1732 Škaryd Tomáš Jiskra Humpolec 1112 1094 1
2015/2016 10 Bohemians Praha A 1789 1732 Růžek Tomáš ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1376 0
2015/2016 9 Bohemians Praha A 1789 1732 Tůmová Anna Šachklub Tábor A 1715 1670 1
2015/2016 8 Bohemians Praha A 1789 1732 Lachout Petr Šachklub Tábor B 1288 1
2015/2016 7 Bohemians Praha A 1789 1732 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 1
2015/2016 6 Bohemians Praha A 1789 1732 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 1
2015/2016 5 Bohemians Praha A 1789 1732 Bauer Václav Hraničář Horní Stropnice 1508 1507 1
2015/2016 4 Bohemians Praha A 1789 1732 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1596 1582 ½
2014/2015 11 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1489 1523 1
2014/2015 10 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1455 1502 0
2014/2015 9 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1518 1
2014/2015 8 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Hartinger Pavel TJ ŠK Libina 1080 1
2014/2015 6 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 1713 1754 ½
2014/2015 5 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1293 1
2014/2015 4 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Vít Ondřej ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 0
2014/2015 3 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 1
2014/2015 2 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Černý David Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 ½
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha B 1585 1606 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 1
2014/2015 6 Bohemians Praha F 1585 1606 Vašíček Martin SK OAZA Praha D 1761 1787 0
2013/2014 1 Bohemians Praha G 1604 1611 Kučera Tomáš Holdia DP Praha D 1712 0
2013/2014 11 Bohemians Praha B 1604 1611 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n.O. 1599 1436 ½
2013/2014 10 Bohemians Praha B 1604 1611 Kolomý Adam ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 ½
2013/2014 9 Bohemians Praha B 1604 1611 Daněk Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 8 Bohemians Praha B 1604 1611 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1773 1649 ½
2013/2014 7 Bohemians Praha B 1604 1611 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 1
2013/2014 4 Bohemians Praha B 1604 1611 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK 1314 1547 1
2013/2014 3 Bohemians Praha B 1604 1611 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2085 2091 0
2013/2014 2 Bohemians Praha B 1604 1611 Pop Tomáš Desko Liberec B 1510 1696 0
2013/2014 1 Bohemians Praha B 1604 1611 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1983 2036 0
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha 1386 Novotná Barbora Desko Liberec 1546 1670 ½
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha C 1386 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 ½
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha C 1386 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 0
2012/2013 9 TJ Bohemians Praha C 1386 Novotná Barbora Desko Liberec B 1546 1670 1
2012/2013 8 TJ Bohemians Praha C 1386 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1510 1729 0
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha C 1386 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha B 1745 1740 ½
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha C 1386 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 ½
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha C 1386 Suchomel Jan TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 1
2012/2013 3 TJ Bohemians Praha C 1386 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1934 1951 ½
2012/2013 2 TJ Bohemians Praha C 1386 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 1900 1988 0
2012/2013 1 TJ Bohemians Praha C 1386 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 ½
2011/2012 11 TJ Bohemians Praha A 1372 QCC České Budějovice A 1
2011/2012 9 TJ Bohemians Praha A 1372 Laňka Petr Spartak Vlašim B 1250 1
2011/2012 6 TJ Bohemians Praha A 1372 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1250 ½
2011/2012 5 TJ Bohemians Praha A 1372 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1469 1468 0
2011/2012 4 TJ Bohemians Praha A 1372 Šustr Dominik Šachklub Tábor B 1469 1
2011/2012 3 TJ Bohemians Praha A 1372 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 2 TJ Bohemians Praha A 1372 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1438 1438 1
2011/2012 1 TJ Bohemians Praha A 1372 Řeřábková Eliška KŠ Říčany 1925 B 1465 0
2010/2011 9 TJ Bohemians Praha A 1311 Sedlák Jiří PROTECT.CZ Humpolec 1250 ½
2010/2011 8 TJ Bohemians Praha A 1311 Štůla Petr Jiskra Havlíčkův Brod 1100 1
2010/2011 7 TJ Bohemians Praha A 1311 Laňka Petr Spartak Vlašim B 1250 1
2010/2011 6 TJ Bohemians Praha A 1311 Macek Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 5 TJ Bohemians Praha A 1311 Nguyen Thai Dai Vu ŠK Praha - Smíchov A 1250 1
2010/2011 4 TJ Bohemians Praha A 1311 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1250 1
2009/2010 11 TJ Bohemians Praha 1250 Rozhoň Václav QCC České Budějovice 1000 0
2009/2010 10 TJ Bohemians Praha 1250 Doležalová Lada ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 1
2009/2010 9 TJ Bohemians Praha 1250 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno A 1713 0
2009/2010 8 TJ Bohemians Praha 1250 Kolínek Daniel TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2009/2010 5 TJ Bohemians Praha 1250 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1367 0
2009/2010 4 TJ Bohemians Praha 1250 Štastný Miroslav Biomedica Říčany B 1250 0
2009/2010 3 TJ Bohemians Praha 1250 Bazhenov Roman ŠK Smíchov - Praha A 1000 1
2009/2010 2 TJ Bohemians Praha 1250 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1000 0
2009/2010 1 TJ Bohemians Praha 1250 Krčil Tomáš Jiskra Humpolec 1250 0