Hráč Gottlieb Miroslav

Gottlieb Miroslav

User Pic
Jméno: Gottlieb Miroslav
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1552
Elo mezinárodní: 0
ID: 3411
FIDE ID: 0
Rok narození: 1929
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠO Praga Praha E 0 1572 Bíkl Radek LR AAA 0 1360 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha E 0 1572 Mesmer Robert Dukla F 0 1726 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha E 0 1572 Pivoňka Michael ŠK Smíchov B 1766 1804 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha E 0 1572 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1523 1616 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha E 0 1572 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 1605 1687 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha E 0 1572 Hejný Marek Unichess G 1793 1758 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha E 0 1572 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha C 0 1657 Košťálek Otakar ŠK Teplárna Malešice 0 1381 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha D 0 1657 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1821 1 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha D 0 1657 Hampl Bohumil Šachový klub Bohnice - D 1339 1413 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha D 0 1657 Dvořák Aleš USK Praha B 1787 1742 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha D 0 1657 Neymer Evgeny GROP - F 0 0 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha D 0 1657 Bára Josef ŠK DP Praha G 1377 1415 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha D 0 1657 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1663 1651 1 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha D 0 1657 Kalík Josef ŠK Mlejn A 1599 1550 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha D 0 1657 Hozda Max Dukla G 0 1220 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha D 0 1657 Hubal Luboš TJ Bohemians Praha H 0 1520 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha D 0 1657 Orna Jan TJ Kobylisy F 1411 1314 1 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha D 0 1657 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha G 1285 1400 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha E 0 1657 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1683 1666 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha E 0 1657 Kaprálek Martin DDM Praha 6 C 0 1654 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha E 0 1657 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1755 1794 0 soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha E 0 1657 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1778 1753 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha E 0 1657 Galandák Daniel Sokol Praha Vršovice F 0 1624 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO Praga Praha E 0 1657 Beneš Stanislav TJ Kobylisy G 0 1477 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha E 0 1657 Bílek Otakar ŠK Viktoria Žižkov D 0 1709 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha D 0 1654 GROP F 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha D 0 1654 Hrubčík Martin SNAD Kbely 0 1768 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha C 0 1654 Vrbický Vojtěch ŠO TJ Dukla Praha F 0 1031 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha C 0 1654 Dlouhý Jiří ŠK Bohnice C 0 1395 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha C 0 1654 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1403 1419 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha C 0 1654 Čulík Tomáš ŠK Praha - Smíchov D 0 1486 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha C 0 1654 Kuzin Jiří ŠK Mlejn A 0 1441 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha C 0 1654 Lukeš Martin SK OAZA Praha E 1625 1608 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha E 0 1654 Palla Ivan SK Lokomotiva Radlice C 1515 1505 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha E 0 1654 Cantier Jean-Francois GROP E 1937 1926 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha E 0 1654 Doležel Jan ŠK Bohnice D 0 1640 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha E 0 1654 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1823 1803 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha E 0 1654 Sochor Tomáš TJ Kobylisy G 1821 1837 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha E 0 1654 Krčil Roman TJ Zora Praha z.s. 1605 1666 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha E 0 1654 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1921 1924 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha E 0 1654 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha C 1738 1732 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha E 0 1654 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1648 1700 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha E 0 1654 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1775 1734 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha E 1679 Vítek Jan SK Lokomotiva Radlice D 1791 1747 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha E 1679 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha E 1679 Crawley Gregory Unichess G 1758 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha E 1679 Svoboda Jaroslav GROP E 1678 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha E 1679 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov E 1652 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha E 1679 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1853 1855 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha E 1679 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 1823 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha E 1679 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1635 1641 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha E 1679 Meca Viktor Kbel.šach. reprezentace C 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha E 1679 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1724 1692 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha F 1679 Růžička Václav DDM Praha 6 C 1666 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha F 1679 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1707 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha F 1679 Svoboda Vratislav GROP F 1555 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha G 1679 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1836 1813 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha G 1679 Němec Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha G 1679 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy G 1684 1738 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha G 1679 Hruška Jan Sokol Nebušice 2127 2109 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha G 1679 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha G 1679 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1859 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha G 1679 Hrbek Tomáš ŠK Smíchov E 1569 1587 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha G 1679 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 A 1967 1913 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha G 1679 Zanikov Konstantin ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Praga Praha D 1679 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha F 1808 1844 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha D 1679 Růžička Václav DDM Praha 6 B 1666 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 1679 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1841 1948 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha F 1689 Pokorová Dana SK OAZA Praha F 1256 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha F 1689 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha C 1750 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha F 1689 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1361 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha F 1689 Vašek Ivan ŠK Bohnice C 1343 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha F 1689 Kostroun Petr Sokol Kobylisy E 1884 1915 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha F 1689 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 1789 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha F 1689 Marek Roman ŠK Praha 4 A 1736 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha G 1689 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace B 1822 1860 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha G 1689 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1895 1918 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha G 1689 Gašpar Zdeněk Sokol Kobylisy F 1795 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha G 1689 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1720 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha G 1689 Haase Pavel ŠK PORG A 1790 1834 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha G 1689 Kubeša David ŠK Smíchov D 1711 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha G 1689 Frouz Petr SK Loko Praha D 1865 1902 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha G 1689 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1726 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Praga Praha G 1689 Rožumberský Adolf Bohemians Praha G 1885 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha G 1689 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 B 1755 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha H 1665 Bečvář Pavel TJ Praga Praha E 1752 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha H 1665 Skočková Kateřina TJ Zora Praha A 1755 1837 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha H 1665 Vimpel Jiří ŠK Teplárna Malešice A 1905 1920 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha H 1665 Košař Milan USK Praha C 1728 1725 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha H 1665 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice A 1905 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Praga Praha H 1665 Král Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1947 ½ soutěž