Hráč Klubert Pavel

Klubert Pavel

User Pic
Jméno: Klubert Pavel
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1716
Elo mezinárodní: 0
ID: 34460
FIDE ID: 23716398
Rok narození: 1976
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Bartoň Milan ŠO Praga Praha C 1734 1723 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1474 1459 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Davídek Zdeněk TJ Bohemians H 0 1368 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Burda Tomáš DDM Praha 6 D 0 0 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Dudarec Elias ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1145 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 0 1426 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1727 Košťálek Otakar ŠK Teplárna Malešice 0 1397 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 1727 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1659 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 1727 Brož Zdeněk ŠK Bohnice C 1844 1731 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 0 1715 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1600 1615 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha F 0 1715 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1631 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha F 0 1715 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1624 1633 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Legkostup Maxim Sokol Praha Vršovice D 1740 1707 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Prokopová Jiřina Unichess Ž 1706 1705 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Nosek Filip TJ Bohemians Praha F 1995 1961 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi Praha 1650 1671 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1819 1758 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Kastnerová Zuzana ŠK Viktoria Žižkov C 1777 1761 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 1938 1950 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha F 0 1710 Zeman Jiří Sokol Praha Vršovice F 0 1637 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha F 0 1710 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 0 1668 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha F 0 1710 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha D 1685 1715 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha F 0 1710 Krč Štefan Unichess G 1645 1657 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha F 0 1710 Rous Dominik SNAD Kbely 1145 1250 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice Č.B. 1762 1811 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 ŠK Mlejn A 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Baštýř Pavel TJ Pankrác F 1491 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Štross František DDM Praha 6 B 1652 1598 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Kindl Dobroslav SK Rapid Praha A 1701 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 1680 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 1680 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1751 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1933 1933 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 Havrlík Pavel ŠO Praga Praha D 1836 1813 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Ďurčat Josef ŠK Teplárna Malešice 1370 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Žurman Jaromír TJ Praga Praha G 1458 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Slyvka Myron ŠK Smíchov E 1000 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 A 1628 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice B 1689 1646 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Mazura Ondřej SK OAZA Praha E 1332 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Růžička Martin Sokol Praha-Kobylisy G 1378 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 Hruška Adam Sokol Nebušice 1149 1 soutěž
2014/2015 8 GROP E 1690 Klímek Petr TJ Pankrác F 1884 1859 0 soutěž
2014/2015 5 GROP E 1690 Smižanský Jozef USK Praha B 1845 1788 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK PORG C 1705 Šimáček Ivan Steinitz-Makabi A 1528 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG C 1705 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG C 1705 Sochor Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 1723 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG C 1705 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2118 1886 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG C 1705 Řezanka František SK Loko Praha C 1723 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG C 1705 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG C 1705 Kudela Stanislav Sokol Praha-Vršovice D 1929 1857 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG D 1705 Sapík Richard TJ Pankrác F 1658 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG D 1705 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG D 1705 Fryš Jiří SK Lokomotiva Radlice C 1498 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK PORG D 1705 Spěvák Jan Bohemians Praha F 1749 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG D 1705 Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy F 1416 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG D 1705 Brejcha Šimon SK OAZA Praha F 1238 1 soutěž