Hráč Prokop Michal

Prokop Michal

User Pic
Jméno: Prokop Michal
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1403
Elo mezinárodní: 0
ID: 31371
FIDE ID: 387991
Rok narození: 1992
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1387 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1592 1585 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 0 1387 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba "E" 1818 1810 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 0 1400 Peška Jan ŠK Hošťálkovice 1484 1547 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 0 1400 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1421 1425 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1387 Thiel Antonín Spartak Bílovec „A“ 0 1293 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1387 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. 1776 1855 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1400 Opluštil Jiří Spartak Bílovec „B“ 1743 1753 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1400 Macháč Antonín TJ Mořkov „B“ 1584 1641 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1400 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1700 1689 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1400 Mol Václav TJ Frenštát „B“ 1588 1570 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1392 Folta František TJ Nový Jičín A 1724 1800 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Obšil Přemysl TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 0 1557 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Adamčík David TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Kotek René ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Bienek Petr TJ Nový Jičín „B“ 1835 1818 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 Mol Václav TJ Frenštát p.R. „B“ 1606 1596 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1392 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1577 1585 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1392 Zelenka Pavel TJ Mořkov „ B“ 1771 1761 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1392 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. 1776 1850 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1392 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1741 1741 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Kopřivnice „D“ 0 1391 Bohdal Karel Spartak Bílovec 0 1294 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kopřivnice „D“ 0 1391 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1252 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Kopřivnice „D“ 0 1391 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín „ B“ 1864 1879 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kopřivnice „D“ 0 1391 Blažek Stanislav TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 1797 1781 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 Novotný Josef TJ Mariánské Hory A 2049 2157 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 Folta František TJ Nový Jičín A 1742 1791 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 0 1391 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1721 1740 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Chovanec Jindřich TJ Frenštát „B“ 1100 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Golich Jaroslav Nový Jičín „B“ 1652 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Bohdal Karel Spartak Bílovec 1229 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1506 1553 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Géryk Tobiáš TJ Mořkov „B“ 1000 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1376 Pšenička Pavel TJ VOKD Poruba 2002 2049 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Janes Martin Spartak Bílovec 1396 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Šlechta Josef TJ Frenštát „B“ 1391 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Janes Martin Spartak Bílovec 1396 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Černoch Josef TJ Mořkov „B“ 1383 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1376 Blažek Stanislav TJ Frenštát „B“ 1000 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Thiel Antonín Spartak Bílovec 1000 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1647 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Sládkovská Petra TJ Mořkov "B" 1478 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Berek Miroslav TJ Fulnek 1595 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Zedník Petr ŠK Petřvald u NJ 1000 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Thiel Antonín Spartak Bílovec 1000 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1567 1567 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Berek Miroslav TJ Fulnek 1595 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1367 Brus Daniel ŠK Petřvald u NJ 1000 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1367 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1520 1630 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1367 Strmiska Václav Slavoj Poruba "D" 1752 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1367 Žáček Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1669 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1367 Macháček Josef TJ Studénka 1585 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1371 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ 1756 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1371 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1629 1732 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Žáček Josef T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1671 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Týn Ondřej TJ Ostrava "B" 1879 1872 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Zacharová Lada TJ Studénka "A" 1694 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1547 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1845 1765 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1356 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1950 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Klecker Jan TJ Frenštát p/R "B" 1302 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Mrklovský Ondřej TJ Nový Jičín "B" 1371 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Chovanec Vratislav TJ Frenštát p/R "B" 1293 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1676 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 TJ Mořkov "C" 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1344 Horáček Jaroslav TJ Spartak Bílovec 1000 ½ soutěž
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice "B" 1344 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "A" 1825 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Hykl Ondřej TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Chovanec Vratislav TJ Frenštát p/R "B" 1100 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Černoch Josef TJ Mořkov "D" 1349 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec 1000 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1677 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Černoch Josef TJ Mořkov "D" 1349 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1547 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 Foltýnek Michal TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1315 Kuběna Martin TJ Nový Jičín "B" 1419 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Píša Lubomír Vagonka Studénka 1578 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Marek Matyáš TJ Frenštát 1847 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Kondula Lukáš VOKD Poruba B 1929 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Petráš Ivan TJ Fulnek 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Kořínková Gabriela TJ Mariánské Hory B 1762 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1584 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Hýl Miroslav ŠK Petřvald 1529 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Folta František TJ Nový Jičín 1829 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Přepiora Václav VOKD Poruba C 1789 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1315 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1315 TJ Mořkov "C" 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1315 Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1315 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "B" 1710 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1315 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1518 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1582 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Kaniok Petr TJ Frenštát p/R "B" 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "C" 1425 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Fabík Jan TJ Mořkov "C" 1618 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Kaniok Petr TJ Frenštát p/R "B" 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Hýl Martin ŠK Petřvald u N.J. "B" 1403 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" Folta František TJ Nový Jičín "B" 1274 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" Kováč Ladislav Spartak Bílovec 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1412 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" TJ Nový Jičín "D" 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Ryšánek Jakub TJ Nový Jičín "E" 1360 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1412 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "D" 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Folta František TJ Nový Jičín "E" 1292 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Slížek Zdeněk TJ Mořkov "D" 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" Frnka Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" Kuběna Martin TJ Nový Jičín "C" 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Havrlantová Tereza TJ Nový Jičín "D" 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Kuba Olin TJ Mořkov "C" 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Hýl Martin ŠK Petřvald "B" 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Kudělka Jan TJ Nový Jičín "D" 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" Kuba Olin TJ Mořkov "C" 1 soutěž