Hráč Klecker David

Klecker David

User Pic
Jméno: Klecker David
Oddíl: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1731
Elo mezinárodní: 1689
ID: 36707
FIDE ID: 23702443
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1694 1728 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2015 1996 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1718 1728 Michenka Jozef ŠK Ostrava-Jih A 2293 2272 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1718 1728 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1703 1713 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1740 1744 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice 1697 1667 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1744 1744 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 1738 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1744 1744 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1721 1798 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1744 1744 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1686 1711 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1760 1744 Mička Norbert TJ Nový Jičín "A" 1833 1828 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Frenštát „B“ 1694 1728 Jančálek Petr TJ Mořkov „B“ 1835 1837 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1785 1766 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1637 1619 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1785 1766 Šíma Nikola ŠK Ostrava-Jih A 1835 1840 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1772 1766 Folta Jaroslav ŠK Hošťálkovice 1650 1714 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1768 1768 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1836 1828 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1614 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1942 1947 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Frenštát p.R. „B“ 1760 1766 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1429 1467 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Frenštát p.R. „B“ 1785 1766 Bienek Petr TJ Nový Jičín „B“ 1827 1818 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1614 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. 1776 1850 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1601 Mička Norbert TJ Nový Jičín „ B“ 1835 1823 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1601 Štefaník Petr ŠK Kopřivnice „D“ 1451 1463 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1601 Mička Norbert TJ Nový Jičín „ B“ 1835 1823 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1596 Mácha Václav Spartak Bílovec 1747 1747 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1601 Kramoliš Pavel TJ Ostrava D 1823 1831 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1601 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba D 1938 1967 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1601 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1858 1850 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1596 Macháč Antonín TJ Mořkov A 1632 1670 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Frenštát „B“ 1571 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1636 1552 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Frenštát „B“ 1571 Kubelka Martin TJ Fulnek 1839 1864 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Frenštát „B“ 1571 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Frenštát „B“ 1571 Hromádka Jaromír TJ Mořkov „B“ 1723 1759 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Frenštát „B“ 1571 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Frenštát „B“ 1571 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Frenštát „B“ 1571 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Frenštát „B“ 1571 Macháč Petr TJ Mořkov „B“ 1337 1458 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Frenštát „B“ 1571 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1749 1694 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Frenštát p/R "A" 1571 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "D" 2284 2256 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Frenštát „B“ 1571 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Frenštát „B“ 1571 Šerek Ondřej Spartak Bílovec 1703 1703 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Frenštát „B“ 1571 Bíža Miroslav ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1741 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Frenštát „B“ 1571 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Frenštát „B“ 1571 Zeman Bořivoj ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1687 1676 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1266 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1656 1656 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Zedník Petr ŠK Petřvald u NJ 1000 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1266 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1708 1722 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1567 1567 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Frenštát p/R "B" 1593 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1739 1682 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1610 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1792 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1739 1682 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1610 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Frenštát p/R "B" 1588 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "B" 1906 1935 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1824 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1601 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1558 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1790 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1499 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Frenštát p/R "B" 1576 Nebor Dominik TJ Spartak Bílovec 1390 1 soutěž
2012/2013 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1576 Hrabálek Josef TJ Fulnek "A" 1000 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1622 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Macháč Antonín TJ Mořkov "C" 1715 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1540 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1825 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1648 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Frenštát p/R "B" 1557 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1540 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1774 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1804 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Zelenka Pavel TJ Mořkov "C" 1739 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "B" 1963 0 soutěž
2010/2011 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1922 ½ soutěž
2010/2011 5 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "B" 1916 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1556 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Frenštát p/R "C" 1000 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1731 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Fabík Jan TJ Mořkov "C" 1598 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Hýl Jan ŠK Petřvald u NJ "B" 1633 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1805 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Polášek Pavel ŠK Petřvald u NJ "B" 1521 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1679 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1458 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1568 1 soutěž