Hráč Macháč Antonín

Macháč Antonín

User Pic
Jméno: Macháč Antonín
Oddíl: TJ Mořkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1631
Elo mezinárodní: 1598
ID: 7468
FIDE ID: 387851
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 TJ Mořkov "B" 1598 1631 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 0 1586 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Mořkov "B" 1598 1631 Šindler Václav TJ Frentát "B" 1581 1658 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Mořkov B 1598 1631 Černoch Adam TJ Mořkov C 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Mořkov „B“ 1598 1641 Kotek René ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Mořkov „B“ 1598 1641 Opluštil Jiří Spartak Bílovec „B“ 1740 1758 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Mořkov "A" 1584 1641 Sakaev Konstantin TJ Ostrava "C" 1464 1508 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Mořkov „B“ 1598 1641 Vallo Ján TJ Frenštát „B“ 0 1578 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Mořkov „B“ 1584 1641 Janes Martin Spartak Bílovec „A“ 0 1379 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Mořkov „B“ 1584 1641 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. 1776 1855 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Mořkov „B“ 1584 1641 Opluštil Jiří Spartak Bílovec „B“ 1741 1753 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Mořkov „B“ 1584 1641 Prokop Michal ŠK ASK Kopřivnice „D“ 0 1400 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Mořkov „B“ 1584 1641 Folta František TJ Nový Jičín „B“ 1698 1748 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Mořkov A 1580 1651 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1645 1619 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Mořkov A 1590 1651 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1779 1793 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Mořkov A 1598 1651 Mička Norbert TJ Nový Jičín A 1838 1837 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Mořkov A 1595 1653 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1645 1710 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Mořkov A 1599 1653 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm 1525 1600 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Mořkov A 1609 1655 Gajda Rostislav TJ VOKD Poruba 1795 1702 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Mořkov A 1600 1655 Novotný Stanislav ŠK Šenov B 1778 1773 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Mořkov A 1599 1655 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Mořkov A 1599 1655 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín A 1804 1838 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Mořkov A 1632 1670 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 1596 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1561 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Zátopek Oldřich Nový Jičín „B“ 1784 1784 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Bříza Jiří ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1931 1896 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1669 1647 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Mořkov „B“ 1668 1690 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Mořkov "A" 1686 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1520 1630 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Mořkov "A" 1686 Andrási István ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1000 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Mořkov "A" 1686 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "D" 1875 1871 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Mořkov "A" 1686 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1370 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Mořkov "A" 1686 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Mořkov "A" 1686 Píša Lubomír TJ Studénka 1656 1656 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Mořkov "A" 1686 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 1787 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Mořkov "A" 1686 Pirhala Ladislav TJ VOKD Poruba "C" 1471 1501 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Mořkov "A" 1686 Nešpor Ivan ŠK Šenov "A" 1703 1770 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Mořkov "A" 1686 Suchý Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1535 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Mořkov "B" 1749 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1792 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Mořkov "B" 1749 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ 1543 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Mořkov "B" 1749 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Mořkov "B" 1749 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1624 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Mořkov "B" 1749 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1792 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Mořkov "B" 1749 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ 1543 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Mořkov "B" 1749 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Mořkov "B" 1749 Opluštil Petr TJ Frenštát p/R "B" 1584 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Mořkov "A" 1749 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "A" 1666 1648 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Mořkov "A" 1749 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1473 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Mořkov "A" 1749 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1891 1898 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Mořkov "A" 1749 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Mořkov "A" 1749 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1810 1825 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Mořkov "A" 1749 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "A" 1928 1917 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Mořkov "A" 1749 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1745 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Mořkov "A" 1726 Zacharová Lada TJ Studénka "A" 1694 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Mořkov "A" 1726 Klečka Ivo ŠK Petřvald "A" 1737 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Mořkov "A" 1726 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Mořkov "A" 1726 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory "B" 1746 1705 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Mořkov "A" 1726 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Mořkov "A" 1726 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1940 1963 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Mořkov "A" 1726 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1799 1782 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Mořkov "A" 1726 Opluštil Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Mořkov "A" 1726 Káňa Patrik ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1000 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Mořkov "A" 1726 Týn Ondřej TJ Ostrava "B" 1879 1872 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Mořkov "C" 1715 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1540 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Mořkov "C" 1715 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1557 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Mořkov "C" 1715 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Mořkov "C" 1715 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1816 1849 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Mořkov "C" 1715 Ludvíček Josef TJ Spartak Bílovec 1885 1850 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Mořkov "C" 1715 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1665 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Mořkov "C" 1715 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Mořkov "C" 1715 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1825 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Mořkov "B" 1715 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba "B" 2004 1925 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Mořkov "B" 1715 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice "B" 1903 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Mořkov "B" 1715 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1992 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Mořkov "B" 1715 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1842 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Mořkov "B" 1715 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Mořkov "B" 1715 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1783 1800 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Mořkov "B" 1715 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1792 1750 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Mořkov "B" 1715 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1816 1849 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Mořkov "B" 1715 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1819 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Mořkov "B" 1719 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1825 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Mořkov "B" 1719 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1758 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Mořkov "B" 1719 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1853 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Mořkov "B" 1719 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1858 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Mořkov "B" 1719 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1816 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Mořkov "B" 1719 Pšenička Pavel VOKD Poruba "C" 1999 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Mořkov "B" 1719 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1736 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Mořkov "B" 1719 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1863 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mořkov "B" 1719 Veselský František TJ Mořkov "A" 1961 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Mořkov "B" 1719 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Mořkov "B" 1705 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Mořkov "B" 1705 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1558 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mořkov "B" 1705 ŠK Petřvald u NJ "B" 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Mořkov "B" 1705 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1626 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Mořkov "B" 1705 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1634 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Mořkov "B" 1705 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1578 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Mořkov "C" 1687 Kráčmer Daniel TJ Spartak Bílovec 1807 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Mořkov "B" 1687 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "D" 1832 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Mořkov "B" 1687 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1808 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Mořkov "B" 1687 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1927 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Mořkov "B" 1687 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Mořkov "B" 1687 Šipl František VOKD Poruba "B" 1822 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Mořkov "B" 1687 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1786 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Mořkov "B" 1687 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1807 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Mořkov "B" 1673 Havrlantová Tereza TJ Nový Jičín "B" 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Mořkov "B" 1673 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1609 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Mořkov "B" 1673 Hrach Jan ŠK Petřvald "B" 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Mořkov "B" 1673 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1382 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Mořkov "B" 1673 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Mořkov "B" 1673 Hýl Miroslav ŠK Petřvald "B" 1517 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Mořkov "B" 1673 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1292 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Mořkov "B" 1673 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1338 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Mořkov "D" 1673 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "D" ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Mořkov "D" 1673 Mrklovský Ondřej TJ Nový Jičín "E" 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Mořkov "D" 1673 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Mořkov "D" 1673 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1586 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Mořkov "D" 1673 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "D" ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Mořkov "D" 1673 Havrlantová Tereza TJ Nový Jičín "E" 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Mořkov "D" 1673 Hladej Roman ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Mořkov "D" 1673 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1586 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Mořkov "B" 1672 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1289 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Mořkov "B" 1672 Polášek Ivan TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Mořkov "B" 1672 Friedel Radim ŠK Petřvald 1540 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Mořkov "B" 1672 Janes Martin Spartak Bílovec 1310 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Mořkov "B" 1672 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Mořkov "B" 1672 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Mořkov "B" 1672 Kozlovský Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Mořkov "B" 1672 Polášek Pavel ŠK Petřvald 1559 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Mořkov "B" 1672 Horáček Jaroslav Spartak Bílovec 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Mořkov "B" 1672 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Mořkov A 1676 Nepožítek Svatomír Slavoj Bruntál A 1822 0 soutěž
2003/2004 7 Mořkov A 1666 Milat Patrik ŠK Frýdek-MístekC 1731 ½ soutěž
2003/2004 5 Mořkov A 1666 Bok Tomáš Sokol Dobrá B 1782 0 soutěž
2003/2004 3 Mořkov A 1666 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A 2084 ½ soutěž