Hráč Drlík Jaroslav

Drlík Jaroslav

User Pic
Jméno: Drlík Jaroslav
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1711
Elo mezinárodní: 0
ID: 12644
FIDE ID: 387673
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "A" 1928 1917 0
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1622 1689 ½
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1800 1818 ½
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1597 ½
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 0
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Opluštil Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1584 0
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 0
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1662 1
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2013 0
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1749 ½
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Týn Marek TJ Ostrava "B" 1875 1895 0
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Vágner Ladislav TJ Studénka "A" 2006 1957 1
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Diviš Jan ŠK Petřvald "A" 1784 1713 ½
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1923 1943 0
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 ½
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1810 ½
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2027 2015 0
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1825 1
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1715 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1968 1973 0
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1557 ½
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1825 ½
2011/2012 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1648 1
2011/2012 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1540 1
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1557 0
2011/2012 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1825 0
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1443 ½
2011/2012 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1759 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1540 0
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice "B" 1759 Šima František TJ Fulnek "A" 1708 0
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice "B" 1759 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "B" 1930 1897 ½
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice "B" 1759 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1743 0
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Fabík Jan TJ Mořkov "D" 1634 0
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Polášek Drahoslav TJ Spartak Bílovec 1556 1
2010/2011 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Polášek Ivan TJ Frenštát p/R "B" 1513 1
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "C" 1713 0
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Petr Mojmír TJ Frenštát p/R "C" 1250 ½
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1000 1
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1597 ½
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "B" 1773 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice "A" 1720 1
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "B" 1773 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1805 ½
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "C" 1713 0
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Chovanec Vratislav TJ Frenštát p/R "B" 1100 1
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1773 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1669 1
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Mikoška Josef Vagonka Studénka 1748 1
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Šindler Václav TJ Frenštát 1799 0
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Mačejovský Igor VOKD Poruba B 2018 0
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1752 ½
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Peřík Alois TJ Mariánské Hory B 1846 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice 1711 1
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Kaša Martin ŠK Petřvald 1773 ½
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 1966 0
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1790 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 Blecharz Pavel Mittal Ostrava D 1742 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1785 Kuba Olin TJ Mořkov "C" 0
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1785 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát p/R "B" 1332 1
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1785 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1729 1
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1750 ½
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1689 ½
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Mikoška Josef Vagonka Studénka "A" 1724 ½
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1908 ½
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "D" 1772 0
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1808 ½
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1868 ½
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Mutina Antonín VOKD Poruba "B" 1974 0
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Marek Roman TJ Frenštát "A" 1748 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 Adámek Emil TJ Nový Jičín "A" 1665 ½
2007/2008 11 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1774 ½
2007/2008 10 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Kudla Richard TJ VOKD Poruba "B" 1968 ½
2007/2008 9 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1936 1
2007/2008 7 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Pektor Vítězslav TJ VOKD Poruba "C" 1782 ½
2007/2008 6 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Marek Roman TJ Frenštát "A" 1729 ½
2007/2008 5 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Kubica Radek TJ Mittal Ostrava "D" 1867 ½
2007/2008 4 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Kaša Martin TJ Petřvald u NJ 1718 1
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1791 ½
2007/2008 2 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Rosinský Pavel ASK Tatra Kopřivnice "A" 2034 0
2007/2008 1 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 Mikoška Josef Vagonka Studénka "A" 1727 ½
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Staníček František VOKD Poruba "C" 1821 ½
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 ½
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Kubica Radek Mittal Ostrava "D" 1868 0
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1889 0
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1965 0
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "B" 1848 ½
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 0
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Churová Ivana Mittal Ostrava "C" 2104 0
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2111 0
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 Sládeček Ivo Vagónka Studénka "A" 1909 ½
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1861 ½
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1947 0
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1909 1
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 1937 0
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1909 0
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1725 1
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1897 0
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 ½
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1807 1
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Lechner Miroslav Mittal Ostrava "C" 1753 ½
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1736 1
2004/2005 9 ASK Kopřivnice B" 1723 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba C" 1727 1
2003/2004 11 Kopřivnice 1732 Folta František TJ Nový Jičín 1897 0
2003/2004 10 Kopřivnice 1732 Pindjak Michal TJ Fulnek 1616 1
2003/2004 9 Kopřivnice 1732 Horáková Dana Slavoj Poruba 2119 0
2003/2004 6 Kopřivnice 1732 Mačejovský Igor VOKD Poruba 2026 0
2003/2004 4 Kopřivnice 1732 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 0
2003/2004 2 Kopřivnice 1732 Halámka Pavel NH Ostrava 1808 ½
2003/2004 1 Kopřivnice 1732 Šíma Patrik ŠK Svinov 1845 0