Hráč Kolář Luboš

Kolář Luboš

User Pic
Jméno: Kolář Luboš
Oddíl: Šachový spolek Polanka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1618
Elo mezinárodní: 0
ID: 8870
FIDE ID: 0
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový spolek Polanka 0 1621 Šíma Nikola ŠK Ostrava - Jih D 1832 1840 ½
2018/2019 10 Šachový spolek Polanka 0 1621 Sakmar Jan ŠK Šenov D 0 1545 ½
2018/2019 8 Šachový spolek Polanka 0 1621 Oborný Tomáš TJ Ostrava E 1911 1877 0
2018/2019 7 Šachový spolek Polanka 0 1621 Gajda Rostislav VOKD Poruba 1778 1721 0
2018/2019 6 Šachový spolek Polanka 0 1621 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1533 1
2018/2019 5 Šachový spolek Polanka 0 1621 Dibák Ján ŠK Hoštálkovice B 1352 1466 ½
2018/2019 2 Šachový spolek Polanka 0 1621 Herič Milan ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 ½
2017/2018 3 Šachový spolek Polanka 0 1602 Batko Tomáš Dynamo DP Ostrava B 0 1330 1
2017/2018 2 Šachový spolek Polanka 0 1602 Šumbera Antonín Mariánské Hory C 1589 1556 ½
2017/2018 1 Šachový spolek Polanka 0 1602 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava B 1601 1604 ½
2017/2018 7 Šachový spolek Polanka 0 1602 Kristl Matěj TJ Ostrava E 0 1155 1
2017/2018 6 Šachový spolek Polanka 0 1602 Kudláček Martin ŠK Šenov D 0 1205 1
2017/2018 5 Šachový spolek Polanka 0 1602 Kutáč Jakub ŠK Šenov E 0 0 1
2017/2018 4 Šachový spolek Polanka 0 1602 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava B 1601 1604 ½
2017/2018 3 Šachový spolek Polanka 0 1602 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba F 1652 1651 1
2017/2018 2 Šachový spolek Polanka 0 1602 Barčik Peter Mariánské Hory C 1575 1575 1
2017/2018 1 Šachový spolek Polanka 0 1602 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava B 0 1407 1
2015/2016 9 Sokol Polanka "A" 1614 Kudláček Martin ŠK Šenov "E" 1119 ½
2015/2016 8 Sokol Polanka "A" 1614 Zámarský Petr Dynamo DPO "C" 1532 0
2015/2016 6 Sokol Polanka "A" 1614 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1683 1573 ½
2015/2016 5 Sokol Polanka "A" 1614 Křivánek Vladimír Dynamo DPO "B" 1677 ½
2015/2016 4 Sokol Polanka "A" 1614 Měřička Josef TJ Ostrava "F" 1000 1
2015/2016 3 Sokol Polanka "A" 1614 Herič Milan TJ Mariánské Hory "C" 1646 1733 1
2015/2016 1 Sokol Polanka "A" 1614 Hruška Stanislav ŠK Šenov "D" 1382 1457 1
2014/2015 6 Sokol Polanka n/O 1592 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "B" 1471 1501 ½
2014/2015 5 Sokol Polanka n/O 1592 Otisk Miroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1692 1
2014/2015 4 Sokol Polanka n/O 1592 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory "D" 1659 1615 1
2014/2015 3 Sokol Polanka n/O 1592 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1585 1639 ½
2014/2015 1 Sokol Polanka n/O 1592 Palanek René TJ Ostrava "E" 1260 1
2013/2014 9 Sokol Polanka 1579 Pinko Michal TJ Ostrava "D" 1000 1
2013/2014 7 Sokol Polanka 1579 Batko Tomáš Dynamo DP Ostrava "C" 1000 1
2013/2014 6 Sokol Polanka 1579 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 1
2013/2014 3 Sokol Polanka 1579 Tyleček Svatopluk ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 0
2013/2014 2 Sokol Polanka 1579 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1564 1
2013/2014 1 Sokol Polanka 1579 Kopec Ladislav TJ Ostrava "E" 1460 1496 1
2012/2013 11 Sokol Polanka n./O 1600 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1799 1782 0
2012/2013 10 Sokol Polanka n./O 1600 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1847 1845 0
2012/2013 8 Sokol Polanka n./O 1600 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1928 1915 0
2012/2013 7 Sokol Polanka n./O 1600 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "B" 1558 ½
2012/2013 6 Sokol Polanka n./O 1600 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1580 ½
2012/2013 5 Sokol Polanka n./O 1600 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "C" 1611 1671 0
2012/2013 4 Sokol Polanka n./O 1600 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba "C" 1930 1954 ½
2012/2013 3 Sokol Polanka n./O 1600 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1785 0
2012/2013 2 Sokol Polanka n./O 1600 Halámka Pavel Slovan Ostrava 1742 0
2012/2013 1 Sokol Polanka n./O 1600 Skočík Marek Dynamo DP Ostrava "A" 1752 1772 0
2011/2012 10 Sokol Polanka n./O 1617 Ludvová Marie Sokol Vítkovice 1527 1
2011/2012 9 Sokol Polanka n./O 1617 Čáp Šimon VOKD Poruba ,,D" 1582 1
2011/2012 8 Sokol Polanka n./O 1617 Hlaváček Ladislav Mariánské Hory ,,C" 1610 ½
2011/2012 7 Sokol Polanka n./O 1617 Strmiska Václav Slavoj Poruba,,C" 1734 0
2011/2012 6 Sokol Polanka n./O 1617 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava,,A" 1744 0
2011/2012 5 Sokol Polanka n./O 1617 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava 1976 1835 0
2011/2012 3 Sokol Polanka n./O 1617 Omasta Dušan Šk Šenov,,B" 1802 1774 0
2011/2012 2 Sokol Polanka n./O 1617 Chrostek Lukáš TJ Mittal Ostrava 1744 1743 0
2011/2012 1 Sokol Polanka n./O 1617 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava 1670 0
2010/2011 10 Sokol Polanka 1603 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba 2015 0
2010/2011 7 Sokol Polanka 1603 Herič Milan TJ Mariánské Hory F 1688 0
2010/2011 5 Sokol Polanka 1603 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1940 0
2010/2011 2 Sokol Polanka 1603 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory F 1610 1
2010/2011 1 Sokol Polanka 1603 Hruška Stanislav ŠK Šenov 1562 0
2010/2011 7 Sokol Polanka 1603 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava C 1536 1
2010/2011 6 Sokol Polanka 1603 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1658 0
2010/2011 3 Sokol Polanka 1603 Sakmar Jan ŠK Šenov 1551 1
2010/2011 2 Sokol Polanka 1603 Blažek Martin VOKD Poruba 1595 1
2010/2011 1 Sokol Polanka 1603 Boháček Josef TJ Mariánské Hory E 1605 ½
2009/2010 9 Sokol Polanka n/O 1618 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice B 1584 0
2009/2010 7 Sokol Polanka n/O 1618 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1969 0
2009/2010 6 Sokol Polanka n/O 1618 Minasjan Garegin VOKD Poruba F 1562 ½
2009/2010 5 Sokol Polanka n/O 1618 Sakmar Jan ŠK Šenov 1570 1
2009/2010 3 Sokol Polanka n/O 1618 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory F 1852 0
2009/2010 2 Sokol Polanka n/O 1618 Mittal Ostrava 1
2009/2010 1 Sokol Polanka n/O 1618 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava 1706 0
2009/2010 7 Sokol Polanka n/O 1618 Návrat Vladimír Slavoj Poruba C 1656 ½
2009/2010 6 Sokol Polanka n/O 1618 Fousková Jana Dynamo DP Ostrava D 1523 1
2009/2010 5 Sokol Polanka n/O 1618 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory E 1479 0
2009/2010 4 Sokol Polanka n/O 1618 Hudeček Jaroslav ŠK Šenov C 1639 1
2009/2010 3 Sokol Polanka n/O 1618 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava C 1576 ½
2009/2010 2 Sokol Polanka n/O 1618 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1669 ½
2009/2010 1 Sokol Polanka n/O 1618 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory D 1649 0
2008/2009 6 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1563 ½
2008/2009 5 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory "B" 1530 1
2008/2009 4 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1780 0
2008/2009 3 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Blaško František Dynamo DP Ostrava "D" 1554 1
2008/2009 2 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1716 ½
2008/2009 1 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 Vranka Michal Slavoj Poruba "C" 1334 1
2008/2009 9 Sokol Polanka 1604 Kočí Vladimír Svinov "Masters" 1721 0
2008/2009 6 Sokol Polanka 1604 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1559 ½
2008/2009 3 Sokol Polanka 1604 Čáp Šimon VOKD Poruba 1386 1
2008/2009 1 Sokol Polanka 1604 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "A" 1848 ½
2007/2008 9 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava "C" 1662 0
2007/2008 8 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1773 0
2007/2008 7 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba "C" 1635 ½
2007/2008 6 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Marhoun Otto VOKD Poruba "F" 1703 0
2007/2008 5 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Lička Radek TJ Mariánské Hory "B" 1582 0
2007/2008 4 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "D" 1672 ½
2007/2008 1 ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 Šíma Nikola ŠK Svinov "C" 1853 0
2006/2007 8 Sokol Polanka "A" 1633 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1687 0
2006/2007 6 Sokol Polanka "A" 1633 Babica Petr ŠK Svinov "C" 1620 ½
2006/2007 5 Sokol Polanka "A" 1633 Sewiola Petr Mittal Ostrava "F" 1720 ½
2006/2007 4 Sokol Polanka "A" 1633 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "E" 1607 1
2006/2007 3 Sokol Polanka "A" 1633 Glisník Vladimír Dynamo DPO "D" ½
2006/2007 2 Sokol Polanka "A" 1633 Czorniak František Slavoj Poruba "D" 1692 0
2006/2007 1 Sokol Polanka "A" 1633 Kamaryt Zdenek TJ Mariánské Hory "A" 1
2005/2006 11 Sokol Polanka "A" 1641 Lahola Květoslav DP Ostrava "D" 1785 ½
2005/2006 10 Sokol Polanka "A" 1641 Marhoun Otto VOKD Poruba "E" 1657 0
2005/2006 9 Sokol Polanka "A" 1641 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "D" 1650 0
2005/2006 8 Sokol Polanka "A" 1641 Michalík Antonín ŠK Šenov "D" 1701 ½
2005/2006 7 Sokol Polanka "A" 1641 Šprinc Tomáš Slovan Ostrava "B" 1805 ½
2005/2006 6 Sokol Polanka "A" 1641 Janků Viktor DP Ostrava "C" 1648 0
2005/2006 5 Sokol Polanka "A" 1641 Škuta Arnošt ŠK Svinov "C" 1689 1
2005/2006 4 Sokol Polanka "A" 1641 Týn Ondřej Mittal Ostrava "F" 1549 ½
2005/2006 3 Sokol Polanka "A" 1641 Zdráhal Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1535 1
2005/2006 2 Sokol Polanka "A" 1641 Malina Tomáš Unie Hlubina "B" 1606 ½
2005/2006 1 Sokol Polanka "A" 1641 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 0
2004/2005 11 Polanka A" 1622 Sakmar Jan ŠK Šenov D" 1597 1
2004/2005 10 Polanka A" 1622 Pitoňák Martin TJ Mar.Hory B" 1
2004/2005 9 Polanka A" 1622 Týn Marek NH Ostrava F" 1265 1
2004/2005 8 Polanka A" 1622 Fiala Jaromír DPMO Ostrava D" 1637 ½
2004/2005 6 Polanka A" 1622 Randýsek Jindřich HTJ Odra B" 1693 1
2004/2005 5 Polanka A" 1622 Štefan Aleš Slovan Ostrava B" 1709 ½
2004/2005 4 Polanka A" 1622 Šebestík Petr TJ Mar.Hory A" 1713 ½
2004/2005 3 Polanka A" 1622 Horký Josef ŠK Hošťálkovice 1790 0
2004/2005 2 Polanka A" 1622 Král Pavel VOKD Poruba E" 1585 1
2004/2005 1 Polanka A" 1622 Czorniak František Slavoj Poruba D" 1746 0
2003/2004 9 Polanka 1639 Buchta Břetislav ŠK Šenov 1620 1
2003/2004 8 Polanka 1639 Blaško František DPMO Ostrava 1554 0
2003/2004 7 Polanka 1639 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba 1726 ½
2003/2004 5 Polanka 1639 Jirásek Michael VOKD Poruba 1468 0
2003/2004 4 Polanka 1639 Poništ Milan DPMO Ostrava 1753 ½
2003/2004 3 Polanka 1639 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1711 ½
2003/2004 2 Polanka 1639 Linart Ludvík TJ Mar.Hory 1725 0
2003/2004 1 Polanka 1639 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1821 0