Hráč Scharbert Martin

Scharbert Martin

User Pic
Jméno: Scharbert Martin
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1607
Elo mezinárodní: 0
ID: 28859
FIDE ID: 23733462
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Sokol Vítkovice 0 1607 Oborný Stanislav TJ Ostrava D 1302 1453 0
2019/2020 2 ŠK Ostrava - Jih D 0 1607 Bošňák Ondrej ŠK Ostrava - Jih C 1462 1491 0
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih C 0 1614 Ráček Pavel ŠK Šenov D 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Ostrava - Jih C 0 1614 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava B 1601 1615 ½
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih C 0 1614 Jarkuliš Vojtěch ŠK Ostrava - Jih D 0 1776 0
2018/2019 3 TJ Sokol Vítkovice 0 1614 Čížek Petr ŠK Šenov C 1836 1884 0
2018/2019 6 TJ Sokol Vítkovice 0 1614 Schoffer Martin ŠK Šenov C 1654 1687 ½
2018/2019 4 TJ Sokol Vítkovice 0 1614 Křivánek Vladimír DP Ostrava A 0 1710 ½
2018/2019 3 TJ Sokol Vítkovice 0 1614 Kusák Lubomír Šachový klub Ostrava Jih B 1765 1747 0
2017/2018 8 TJ Sokol Vítkovice 0 1610 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1753 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Vítkovice 0 1610 Hruška Stanislav ŠK Šenov C 1350 1482 1
2017/2018 5 TJ Sokol Vítkovice 0 1610 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1753 0
2017/2018 4 TJ Sokol Vítkovice 0 1610 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba E 1565 1620 0
2017/2018 1 TJ Sokol Vítkovice 0 1610 Štefan Aleš Slovan Ostrava A 0 1655 1
2015/2016 4 Sokol Vítkovice "A" 1606 Měřička Josef TJ Ostrava "D" 1000 1
2015/2016 2 Sokol Vítkovice "A" 1606 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "E" 1684 0
2015/2016 1 Sokol Vítkovice "A" 1606 Gavroň Ladislav ŠK Šenov "C" 1728 1701 ½
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "C" 1606 Křivánek Vladimír Dynamo DPO "B" 1677 0
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "C" 1606 Novotný Stanislav Sokol Polanka "A" 1789 1758 1
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "C" 1606 Smrek Emil Dynamo DPO "C" 1518 1
2014/2015 7 Sokol Vítkovice 1614 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "E" 1651 ½
2014/2015 6 Sokol Vítkovice 1614 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "C" 1598 1666 0
2014/2015 5 Sokol Vítkovice 1614 Fialka Adam TJ Ostrava "D" 1551 1586 ½
2014/2015 1 Sokol Vítkovice 1614 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava 1697 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Vítkovice 1612 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1709 ½
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory,,D" 1604 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava,,B" 1976 1835 0
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory,,D" 1604 Duda Jaromír Slavoj Poruba,,D" 1
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory,,D" 1604 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,C" 1542 ½
2011/2012 10 Sokol Vítkovice 1604 Němec Daniel Sokol Polanka n./O 1489 1
2011/2012 9 Sokol Vítkovice 1604 Kozel Miroslav Šk Šenov,,B" 1765 ½
2011/2012 3 Sokol Vítkovice 1604 Škuta Arnošt Mariánské Hory ,,C" 1753 1741 ½
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory E 1583 Štefan Aleš Slovan Ostrava B 1708 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory E 1583 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory D 1774 ½
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory G 1565 Pšenička Pavel Mittal Ostrava 1848 0
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory G 1565 Šafařík Roman Sokol Vítkovice B 1723 0
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory G 1565 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1813 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory G 1565 Dobeš Luděk VOKD Poruba F 2045 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory G 1565 Čížek Ondřej Slovan Ostrava 1852 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory G 1565 Kudla Richard TJ Mariánské Hory F 1951 0
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1565 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava D 1777 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 1565 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1584 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory E 1565 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava D 1742 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory E 1565 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1797 0
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory E 1565 Novotný Stanislav Sokol Polanka n/O 1758 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory E 1565 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B 1710 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory E 1565 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory D 1719 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory E 1565 Bárta Jan Slavoj Poruba C 1962 0
2008/2009 11 Svinov "Talenti" 1530 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba 2034 0
2008/2009 9 Svinov "Talenti" 1530 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1745 0
2008/2009 8 Svinov "Talenti" 1530 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1819 ½
2008/2009 7 Svinov "Talenti" 1530 Týn Ondřej Mittal Ostrava-junioři 1731 ½
2008/2009 6 Svinov "Talenti" 1530 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2082 ½
2008/2009 5 Svinov "Talenti" 1530 Sakmar Jan Šenov-muži 1575 0
2008/2009 4 Svinov "Talenti" 1530 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1624 ½
2008/2009 2 Svinov "Talenti" 1530 Pšenička Pavel Mittal Ostrava 1832 ½
2008/2009 1 Svinov "Talenti" 1530 Snopek Jiří Svinov "Masters" 1927 ½
2008/2009 6 TJ Mariánské Hory "B" 1530 Návratová Martina Slavoj Poruba "C" 1
2008/2009 5 TJ Mariánské Hory "B" 1530 Kolář Luboš ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1604 0
2008/2009 11 Sokol Vítkovice "A" 1530 Halámka Václav Slovan Ostrava "A" 1720 1
2008/2009 9 Sokol Vítkovice "A" 1530 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "D" 1734 ½
2008/2009 7 Sokol Vítkovice "A" 1530 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1703 ½
2008/2009 4 Sokol Vítkovice "A" 1530 Balon René HTJ Odra Ostrava "A" ½
2008/2009 3 Sokol Vítkovice "A" 1530 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1771 0
2008/2009 1 Sokol Vítkovice "A" 1530 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1688 ½
2007/2008 11 TJ Mariánské Hory 1477 Skočková Kateřina ŠK Sokol Polanka 1667 0
2007/2008 10 TJ Mariánské Hory 1477 Kazda Ondřej VOKD Poruba "G" 1341 ½
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory 1477 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "B" 1546 1
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory 1477 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava 1865 1
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory 1477 Valenčík Jozef Šenov junioři 1499 0
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory 1477 Bůžek Ivo ŠK Svinov "E" 1495 ½
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory 1477 Ryška Lukáš Mittal Ostrava 1741 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory 1477 Snopek Jiří ŠK Svinov "D" 1886 0
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory 1477 Schoffer Martin Šenov-muži 1732 ½
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "B" 1477 Janíček Július ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1406 1
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "B" 1477 Vašenda Petr Dynamo DP Ostrava "C" 1482 1
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "B" 1477 Hruška Stanislav ŠK Šenov "D" 1542 1
2006/2007 9 TJ Mariánské Hory 1465 Krištof Břetislav Slovan Ostrava "A" 1581 ½
2006/2007 8 TJ Mariánské Hory 1465 HTJ Odra Ostrava 1
2006/2007 7 TJ Mariánské Hory 1465 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1718 1
2006/2007 6 TJ Mariánské Hory 1465 Kordas Oldřich Dynamo DPO 1782 0
2006/2007 5 TJ Mariánské Hory 1465 Kempa Jaroslav ŠK Svinov "B" 1603 1
2006/2007 4 TJ Mariánské Hory 1465 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1715 0
2006/2007 2 TJ Mariánské Hory 1465 Němec Jaroslav ŠK Šenov 1483 ½
2006/2007 1 TJ Mariánské Hory 1465 Janíček Július ŠK Sokol Polanka 1
2005/2006 11 TJ Mariánské Hory "B" Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1701 ½
2005/2006 10 TJ Mariánské Hory "B" Blaško František DP Ostrava "D" 1593 ½
2005/2006 8 TJ Mariánské Hory "B" Koreň Pavel Slavoj Poruba "D" 1441 0
2005/2006 7 TJ Mariánské Hory "B" Kozel Miroslav ŠK Šenov "D" 1767 0
2005/2006 6 TJ Mariánské Hory "B" Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1692 0
2005/2006 5 TJ Mariánské Hory "B" Smrek Emil DP Ostrava "C" 1567 1
2005/2006 4 TJ Mariánské Hory "B" Bůžek Ivo ŠK Svinov "C" 1484 ½
2005/2006 3 TJ Mariánské Hory "B" Bujak Adam Sokol Polanka "A" 1502 1
2005/2006 1 TJ Mariánské Hory "B" Šumbera Antonín Unie Hlubina "B" 1659 0
2004/2005 11 TJ Mar.Hory B" Strakoš Libor VOKD Poruba E" 1533 0
2004/2005 10 TJ Mar.Hory B" Witos Jindřich Polanka A" 1554 ½
2004/2005 9 TJ Mar.Hory B" Němec Jaroslav ŠK Šenov D" 1453 0
2004/2005 8 TJ Mar.Hory B" Lindovský Aleš Slavoj Poruba D" 1350 1
2004/2005 4 TJ Mar.Hory B" Vida Pavel HTJ Odra B" 0
2004/2005 3 TJ Mar.Hory B" Krištof Břetislav Slovan Ostrava B" 1622 0
2004/2005 2 TJ Mar.Hory B" Linart Ludvík TJ Mar.Hory A" 1728 0
2004/2005 1 TJ Mar.Hory B" Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1519 ½